Skocz do zawartości

szukamy- pomóżcie


Recommended Posts

Cytat

[...]
ma być malutki (taki ze 100m2), przytulny, cieplutki i śliczny oczywiście. A w dodatku niezbyt drogi. Szukamy kogoś kto nas nie oszuka i pomoże w realizacji marzeń


Takie rzeczy to (podobno) tylko w Erze icon_rolleyes.gif

Rzeczywiście jesteście oszczędni w informacjach icon_rolleyes.gif
Budujcie biały, parterowy, prostokątny, z prostym czterospadowym, czerwonym dachem (może być w białe kropki icon_wink.gif - będzie śiczny icon_lol.gif ), bez piwnicy, na brzegu działki, tak, abyście mogli dobudować drugi, jak powiększy się Wam rodzinka icon_biggrin.gif

Tak na poważnie - przecież to temat - rzeka, dla niego powstało wiele fachowych pism, wydawnictw, m. in. BUDUJEMY DOM, przez niego powstało to forum i wiele, wiele innych jemu podobnych, choć nie tak dobrych icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

Polećcie niedoświadczonemu małżeństwu kogoś do wybudowania domku ich marzeń… ma być malutki (taki ze 100m2), przytulny, cieplutki i śliczny oczywiście. A w dodatku niezbyt drogi. Szukamy kogoś kto nas nie oszuka i pomoże w realizacji marzeń


Sami budujcie.
Będzie niezbyt drogo i uczciwie - a przynajmniej będziecie wiedzieć, kiedy nie było uczciwie. icon_smile.gif
Ale będzie dłuuuugo się budowało. Nie pisaliście o czasie.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Ej, ludziska, nie drwijcie z młodych, tylko pomóżcie im się zorientowac w sytuacji. Ja tez jak myslałem o budowie domu to byłem nieco zdezorientowany...
@aniaikrzys - Najważniejszego nie napisaliście- gdzie chcecie się budować i jak chcecie się budować ? Ja mogę polecić Wam firmę budującą w mazowieckim, z której powinniście być zadowoleni- bo ja jestem. Są uczciwi i solidni. A co ważne, jak nie macie pojęcia o budowaniu domu - a chyba nie macie icon_smile.gif to pomogą Wam we wszystkim-w załatwieniu wszystkich pozwoleń(koszmar), wyborze projektu i dostosowaniu go do swoich potrzeb itd. Firma to Arkada i mieszczą się z Piasecznie, a tu Macie ich stronę www.arkada.net.pl albo też www.domy-energooszczedne.com.pl , bo jak chcecie domek cieplutki to możecie zastanowić się nad energooszczędnym. Powodzenia
Link do komentarza
Cytat

tylko jak juz wybierzecie ekipe i projekt to pilnujcie ich caly czas!!';]


To kiepski widać wybór... Ja moich nie pilnuję a robota idzie... I nie narzekam. Owszem, drobne wpadki są, ale ten się nie myli kto nie robi nic... Ja też nie lubię jak mi ktoś się w robotę wtrynia, jak się na rzeczy nie zna... Czasami warto jednak tym fachowcom zaufać....
Link do komentarza
Cytat

To kiepski widać wybór... Ja moich nie pilnuję a robota idzie... I nie narzekam. Owszem, drobne wpadki są, ale ten się nie myli kto nie robi nic... Ja też nie lubię jak mi ktoś się w robotę wtrynia, jak się na rzeczy nie zna... Czasami warto jednak tym fachowcom zaufać....


Ja niestety zaufałam i kiepsko na tym wyszłam.
Link do komentarza
macie już jakiś projekt? Przy takich realizacjach nie należy się spieszyć i wszystko dokładnie zaplanować. Ja poszukałbym inspiracji w internecie, popytał znajomych, zainteresował się prasą branżową. Ostatecznie można poradzić się specjalistów od aranżacji. W internecie można oglądnąć realizacje i potraktować je jako inspiracje. Ostatecznie zostaje wynajęcie kogoś kto zajmie się kompleksową obsługą (projekt, ekipa, wykończeniówka itp.)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...