Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

RYLKAIR???


kafir

Recommended Posts

Cytat

Nie wiem czy to coś znaczy, ale na rysunku nie ma temperatury ujemnej na zewnątrz. icon_sad.gif


Kiedyś www.rekuperatory.pl proponowała serię naściennych reku "BLUE" ( nawet dostali medal na BUDMIE) ponieważ to rekuperatory angielskie ( tam nawet kanalizację się na zewnątrz prowadzi ) zupełnie nie przyjęły się u nas. Woda zamarznie na ścianie i w wymienniku.
Swoją drogą po 4 latach można zweryfikować to co pisałem w 2006 o minirekuperatorach ściennych. Ciekawe jest też złoty medal BUDMY - widać, że przydzielają je nie znające się na tematyce jury ( zapewne kto da więcej...) Dlatego radzę mocno przemyśleć czy warto kupować towary ze złotym medalem budmy. Ale więcej na ich temat zapewne powie Pan Maciej – Nasz Szanowny ekspert widoczny na zdjęciu z medalem.!
  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Nie wiem jak jest z tymi BLUE, ale z nagrodami i medalami targowymi jest już od dawna coś nie tak!


Dlaczego pisze Pan "nie wiem" Przecież BLUE nie stosuje się ! Mimo nagrody. Zna Pan jakiś nagrodzony pierwszą nagrodą produkt, który faktycznie jest na pierwszym miejscu? Nagrody to element reklamy... a te jak KOSZTUJĄ I MIJAJĄ SIĘ Z PRAWDĄ NIE BEZ UDZIAŁU ŚWIADOMOŚCI.
Link to postu
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Utożsamiam z kasą... kto da więcej! A czy to jest zło? Uważam, że produkty nagrodzone na BUDMIE powinny być kupowane "w ciemno" a faktem jest, że są to "plastikowe pogrzebacze" Czy to jest zło? Podcięcie gałęzi na której się siedzi dla jednorazowej łapówki... to może nie zło a głupota!
Szanowny Panie - zapewniam Pana, że 15 lat temu BUDMA - TO BYŁO WYDARZENIE ( jechała cała Bartycka) - a dziś... idiotyczne nagrody, nie dopuszczanie nowych technologii, spowodowało, że nie znam nikogo z Bartyckiej kto by do Poznania jechał!
Czy to jest zło? Czy idiota w zarządzie to zło?
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...