Skocz do zawartości

Sprzedam R-betki, schody budowlane, grzejniki Atlantic


Recommended Posts

Witam
nastał radosny czas kiedy każde 100 zł do wydania na cele budowlane ogląda daleko bardziej wnikliwie niz na poczatku budowy a i niepotrzebne graty które mozna spieniężyć w oczu kłują icon_smile.gif
Tak więc do sprzedania wielkiej urody R-betka (rozdzielnia budowlana) wyposażona w roznicówke, bezpieczniki oaz 4 gniazda jednofazowe + 2 trójfazowe (16 i 32A). Kabel około 5 m zakonczony wtyczką. Cena 350 zł
767e0b326dbd4996med.jpg
f85decfd1b09373amed.jpg

Mam też schody które były na budowie - szkoda je porąbać (sami robilismy) - oddam za symboliczne 50 zł.
3de4fe374919f87fmed.jpg

I jeszcze dwa grzejniki, konwektory elektryczne, Atlantic typ F 18, seria classic (po 1 szt):
500 W w cenie 250 zł
1000W w cenie 270 zł
Grzejniki pracowały miesiąc, mają dwa lata gwarancji.

Tutaj karta katalogowa:

http://www.atlantic-polska.pl/upload_dir/9..._katalogowa.pdf

Odbiór własny z Osowca k. Grodziska. Grzejniki mogę wysłać w dowolne miejsce.
tel 691 77 88 83

Edytowano przez coulignon (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

I jeszcze na prośbe moich znajomych dodaje ich ogłoszenie. Rbetka tylko inna:

Prowizorka budowlana z przeznaczeniem na rejon Stoenu (warszawski) z zabezpieczeniem głównym C16. Długość warkocza 21 metrów, długość krokwi 7 metrów (12cmx12cm). Prowizorka kompletna, z zaciskami na słup, używana 1 rok.

Cena: 400 PLN, odbiór TYLKO własny, z Warszawy – okolice Gocławia..
Kontakt: 504-033-850


e34c90a8ea1b051cmed.jpg
9a5fcc499b914b03med.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość gawel
Dlaczego sprzedajesz te grzejniki, czyżbyś zmienił rodzaj ogrzewania?
Ja sprzedałem same skrzynki , natomiast rozdzielnice mam przykręcona w garażu jak gniazdo 230/400 volt , i tak by trzeba było kupić
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego sprzedajesz te grzejniki, czyżbyś zmienił rodzaj ogrzewania?
Ja sprzedałem same skrzynki , natomiast rozdzielnice mam przykręcona w garażu jak gniazdo 230/400 volt , i tak by trzeba było kupić




No co Ty.... Jam jest wierny prądowi.
Te grzejniki były pod antresolą a tam konwektory niezbyt sie sprawdziły - całe ciepłe powietrze szło do góry. I zmieniłem je na promienniki. W reszcie domu pozostały konwektory.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

No co Ty.... Jam jest wierny prądowi.
Te grzejniki były pod antresolą a tam konwektory niezbyt sie sprawdziły - całe ciepłe powietrze szło do góry. I zmieniłem je na promienniki. W reszcie domu pozostały konwektory.



aha mam prośbę podesłałbyś mi może link jakie dokładnie masz te konwektory bym się może zastanowił co?
Link do komentarza
Gość gawel
Już poczytałem gambeta ze mnie widziałem opis produktu powyżej. to przez ten upał. Chyba się zdecydowałem na te grzejniki tak na 75 %, ale czy mógłbym zobaczyć je na żywo? Bo nie wiem jak z mocowaniem co ty na to?
Link do komentarza
Cytat

Już poczytałem gambeta ze mnie widziałem opis produktu powyżej. to przez ten upał. Chyba się zdecydowałem na te grzejniki tak na 75 %, ale czy mógłbym zobaczyć je na żywo? Bo nie wiem jak z mocowaniem co ty na to?



Obejrzeć a jakze mozna, telofon masz więc mozemy sie umówić u mnie lub u Ciebie.

Mocowanie: najpierw do sciany przykręcamy wieszak a potem na nim wieszamy grzejnik. Oczywiście wszystko w komplecie.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Obejrzeć a jakze mozna, telofon masz więc mozemy sie umówić u mnie lub u Ciebie.

Mocowanie: najpierw do sciany przykręcamy wieszak a potem na nim wieszamy grzejnik. Oczywiście wszystko w komplecie.



Może wpadnę w sobotę jakoś tak przed południem zanim piekło się zrobi ? Jesli pasuje to poproszę o jakiś adres na privie z góry dzięki.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...