Skocz do zawartości

Domek. Poznań. Firma budowlana.


Recommended Posts

Sprawdzona, uczciwa, konkurencyjna cenowo, doświadczona, solidna. Z Poznania i/lub okolic. Kogo byście typowali, szukam dla córki firmy budowlanej specjalizującej się w domkach jednopiętrowych. Mam własną działkę, nieuzbrojoną, większość pozwoleń już jest, ale jakbyście znali taką, co sobie i poradzi z wykonaniem i urzędnikami będę wdzięczny za rekomendację.
Link do komentarza
Wprawdzie dla mnie wykonywali dach, ale koledze już budowali cały dom, stąd mam opinie z dwóch źródeł i spokojnie mogę polecić, firmę Jandach z pod Poznania. Ani ja ani kolega nie mieliśmy zastrzeżeń. Polecam bezpośredni kontakt i wypytanie o szczegóły, bo po nich wybiera się firmę i to co dla jednych jest niemożliwe albo możliwe za x razy większą stawkę już dla innych jest wykonalne w tzw. „cenie”.
Link do komentarza
Witam serdecznie, moja firma zajmuje się remontami, budową od podstaw, wykończeniami od ponad 20 lat. Wykonane przez Nas prace są solidne, dokładne, wystawiamy również gwarancje. Na terenie Poznania wykonaliśmy miedzy innymi nadbudowę pietra dla firmy Postel. Mogę również zaoferować do wglądu rożnego rodzaju zdjęcia z poprzednich miejsc pracy. Naszą domeną jest jakość!! Mirosław 602-430-343 mheigelmann@wp.pl
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Cytat

Sprawdzona, uczciwa, konkurencyjna cenowo, doświadczona, solidna. Z Poznania i/lub okolic. Kogo byście typowali, szukam dla córki firmy budowlanej specjalizującej się w domkach jednopiętrowych. Mam własną działkę, nieuzbrojoną, większość pozwoleń już jest, ale jakbyście znali taką, co sobie i poradzi z wykonaniem i urzędnikami będę wdzięczny za rekomendację.



polecam:Sprawna budowa Edytowano przez matek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Sprawdzona, uczciwa, konkurencyjna cenowo, doświadczona, solidna. Z Poznania i/lub okolic. Kogo byście typowali, szukam dla córki firmy budowlanej specjalizującej się w domkach jednopiętrowych. Mam własną działkę, nieuzbrojoną, większość pozwoleń już jest, ale jakbyście znali taką, co sobie i poradzi z wykonaniem i urzędnikami będę wdzięczny za rekomendację.



Jeżeli jesteś zainteresowany domem z bali to podaję numer 511484905. Krzysztof. Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...