Skocz do zawartości

Pies czy kot?


Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Oczywiście że pies! Koty to zdradzieckie stworzenia! ;3




Nie znasz kotów i piszesz bzdury-kot jest bardzo inteligentnym stworzeniem bardziej niż pies. Kot bardzo przywiazuje sie do człowieka i na jego miłosc trzeba zasłuzyc. A i podobnie znajdzie jedna osobe, ktorej słucha. Ale jak wychowasz tak masz-tak samo jak z dziecmi....
Link do komentarza
Cytat

Nie znasz kotów i piszesz bzdury-kot jest bardzo inteligentnym stworzeniem bardziej niż pies.



nie pozostaje mi nic innego, jak uderzyc w ten sam ton; nie znasz psow i piszesz bzdury. prosze o linki do potwierdzonych naukowo artykulow, o tym jakoby koty byly inteligetniejsze od psow. wyrozniamy wiele ras i kazda z nich ma rozna srednia IQ. co w zasadzie i tak nam nic nie daje, bo nalezy kazdy przypadek rozpatrywac indywidualnie. Ponoc Doda tez ma wysokie IQ icon_neutral.gif

no i na koniec: jesli komus zalezy na "inteligentniejszym" zwierzeciu, to niech sobie kupi szczura- te to dopiero maja IQ wacko.gif
Link do komentarza
Cytat

Kazdy bedzie za tym zwierzakiem, ktore posiada.



Co Ty opowiadasz, ja tam mam tylko kota, ale tego faszysty nie cierpię jak psa. Albo śpi, albo łazi mi wiecznie po klawiaturze i biurku; nie da spokojnie zjeść, bo zaraz woła swoją część, w kuchni pląta się pod nogami, a z drogi nie usunie się nigdy.
Wprawdzie do moich butów nigdy się nie załatwił (wie kto w domu rządzi), ale jak przyjdzie ktoś obcy, to trzeba zamykać w szafce, bo już niejedne uszlachcił...
A jak syn przyjeżdża z psem, to siedzi na środku stołu, albo na szafie i wpatruje się w bydlaka (pies to wyżeł), jakby chciał go zadusić.
Link do komentarza
Cytat

Co Ty opowiadasz, ja tam mam tylko kota, ale tego faszysty nie cierpię jak psa. Albo śpi, albo łazi mi wiecznie po klawiaturze i biurku; nie da spokojnie zjeść, bo zaraz woła swoją część, w kuchni pląta się pod nogami, a z drogi nie usunie się nigdy.
Wprawdzie do moich butów nigdy się nie załatwił (wie kto w domu rządzi), ale jak przyjdzie ktoś obcy, to trzeba zamykać w szafce, bo już niejedne uszlachcił...
A jak syn przyjeżdża z psem, to siedzi na środku stołu, albo na szafie i wpatruje się w bydlaka (pies to wyżeł), jakby chciał go zadusić.



:hahaha2:
jak ostatnio skarzylam sie kolezance na moja ruda bestie (psa), to uslyszalam od niej: jaki pan, taki kram icon_rolleyes.gif

prosze oto dowod. ksieciunio sie wyleguje, obowiazkowo na 2 podusiach icon_lol.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
w kwestii złoscliwosci to znajoma zostawila psa bo wyjechala pod opieka na szczescie nie moja i co robil zlosliwiec -zalatwial sie w calym domu. A niby takie madre stworzenie. Nie dam sobie nic powiedziec na koty-nie tylko mam jednego bo zajmuje sie rowniez bezdomniakami.. wiec znam nie jeden charakterek kocurzy. Fakt sa uparte, ale osiol tez jest uparty ale nie głupi

w kwestii złoscliwosci to znajoma zostawila psa bo wyjechala pod opieka na szczescie nie moja i co robil zlosliwiec -zalatwial sie w calym domu. A niby takie madre stworzenie. Nie dam sobie nic powiedziec na koty-nie tylko mam jednego bo zajmuje sie rowniez bezdomniakami.. wiec znam nie jeden charakterek kocurzy. Fakt sa uparte, icon_lol.gif ale osiol tez jest uparty ale nie głupi
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Przypominam o zapomnianym Menelu icon_confused.gif

Linka



Do głosowania, ale już. Menel przegrywa tylko 6 głosami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet jak mnie sympatyczny admin "zaciuka" to i tak umieszczam na stronie ogólnie dostępnej.

Zatem Drodzy Forumowicze do dzieła, każdy z Was ma 5 głosów (kliknięć). Klikajcie na Menela (piękny jest i taka ksywa).
Link do komentarza
Cytat

Przypominam o zapomnianym Menelu icon_confused.gif

Linka



Parafrazując Wielkiego Mistrza Konstantego:

Menel to duża psina,
Menel istota arystokratyczna,
On dumnie z fotki spoziera,
Lecz nikt nie popiera Menela.

Więc wołam: Czyz nikt nie pamięta,
Że Menel jest druh szczery?

Głosujcie na Menela chłopcy i dziewczęta,
Głosujcie do jasnej cholery !


Do głosowania, ale już. Menel jest Nasz, a swoich należy popierać !!!!


Zatem Drodzy Forumowicze do dzieła, każdy z Was ma 5 głosów (kliknięć). Klikajcie na Menela (piękny jest i taka ksywa).

Linka
Link do komentarza
Przypominam i proszę :ih:


Cytat

Parafrazując Wielkiego Mistrza Konstantego:

Menel to duża psina,
Menel istota arystokratyczna,
On dumnie z fotki spoziera,
Lecz nikt nie popiera Menela.

Więc wołam: Czyz nikt nie pamięta,
Że Menel jest druh szczery?

Głosujcie na Menela chłopcy i dziewczęta,
Głosujcie do jasnej cholery !


Do głosowania, ale już. Menel jest Nasz, a swoich należy popierać !!!!


Zatem Drodzy Forumowicze do dzieła, każdy z Was ma 5 głosów (kliknięć). Klikajcie na Menela (piękny jest i taka ksywa).

Linka




Dacie radę - to do tych niezalogowanych
Link do komentarza

mi sie od razu przypomniał pomocnik - jak olej sprawdzałem
wylazł od dołu - i jak rasowy mechanik przegląd pierdyknął......

24036317.jpg

nie mój jakby co - sąsiadki
ma ich więcej
nie lubię go - bo to typowy "kociorób"

naprodukował mi znowu nowych kumpli trzech.............

ten się strasznie spoufala i mi na chatę włazi bez pytania icon_smile.gif
24036301.jpg

Link do komentarza
Cytat

byle się do nogi nie dobierał.
tego w psach nie tolerowałem nigdy
dobieranie się do nogi właściciela i właścicielki icon_smile.gif


Ludzi nie tyka, oprócz jednej naszej przyjaciółki ale za nią to wszyskie chopy się oglądają... icon_mrgreen.gif
Za to przedstawicieli swojego gatunku i pci a i owszem... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

byle się do nogi nie dobierał.
tego w psach nie tolerowałem nigdy
dobieranie się do nogi właściciela i właścicielki icon_smile.gif



moj Rudy do naszych nog sie nie dobieral, ale do gosci i innych zwierzat (w tym do rodzonego brata) owszem. z tego i kilku innych powodow zostal skutecznie pozbawiony swej meskosci i teraz jest potulny jak baranek icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...