Skocz do zawartości

Tynki z płyt gipsowych - krok po kroku


Recommended Posts

Cytat

Mikropekniecia najczesciej wystepuja na poddaszach - tam gdzie pracuje wiezba dachowa. Na scianach to rzadkosc.
Widzialem tradycyjne tynki ze znacznie wieksza iloscia rys niz maja moje plyty.


mikro nawet makro pękniecia wystepują wszedzie na płytach wystrczy że w pomieszczeniu bedzie czsami inna temperatura i wilgotnośc w przeciagu miesiaca masz pekniecia ,jest jeden niezawodny sposób na to zatapianie siatki po szpachlowaniu w zywicy ,widziałem tak cały dom zrobiony do dnia dzisiejszego ani jednej rysy na sianach czy sufitach ale to budował budowlaniec dla siebie
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość somsiad
kleiłem u ojca w domu 7 lat temu wszystkie ściany i sufit podwieszany na drewnianym stropie, ściany OK nic nie pęka, żadnych robaków, grzyba czy innego ciulstwa -sprawdzone pod płytą przy budowie szaf wnękowych taki test, co do sufitu - pęknięcia nad salonem duża powierzchnia sufitu jakieś 40 m2 ale tylko w miejscach gdzie nie było siatki czyli łączenia na końcach płyt, u siebie kleje płyty dom 140m2 strop drewniany tylko szpachluje całe płyty i na łączeniach podkręcam profil od góry, zrobie to sam za cenę materiału nie chce mi sie paprać z CW tynkiem a gipsowy wychodzi drożej - zalety płyt w moim przypadku cena, szybkość i sucho.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...