Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry,   chętnie pomożemy, z tym, że potrzebujemy więcej szczegółów: co jest do zalania, czy tylko dziura po ścianie, czy też wyrównanie poziomów?   Pozdrawiamy!
    • @Redakcja - tak się kończy brak reakcji. Najpierw czołowe prymitywy forumowe wypisują durne twierdzenia, że strop żelbetowy można oprzeć na ściance ceglanej 12 cm. Zero odpowiedzi na to twierdzenie od @Redakcja. Poza skasowaniem mojego postu. No to prymitywy sobie pozwalają obraźliwymi tekstami. Bezpośrednio za to policzkuje się z elegancko z liścia - ale na forum ujdzie. Ta samo - jak na razie  - porada oparcia żelbetu na ścianie działowej   Ale powtórzę któryś raz - nie moje forum i nie moje porządki.  
    • Jak ten terminal wyglądał. W internecie nie mogę znaleźć zdjęć zdjęć z tego okresu.
    • Ja mam trzy sprawdzone miejsca zakupu roślin i podzieliłbym je z uwagi na rodzaj kupowanych roślin     Pierwszy rodzaj roślin to rośliny do ogrodu (krzewy, iglaki duże drzewa liściaste) - w te się zaopatruję w lokalnej szkółce ogrodniczej Pana Józefa Puzonia. >>  https://puzon.com.pl/ (fajne ceny, duży wybór, można roślinę dotknąć i z nią porozmawiać  ).  Drugi rodzaj roślin to rośliny do domu (doniczkowe, na parapet ew. balkon) - te kupuję przez internet!? (zapytacie jak to możliwe?) Jakiś czas temu powstał sklep z (powiedziałbym "kolekcjonerskimi" roślinami w doniczkach) >> https://plantsandpots.com/collection/sklep (ceny fajne na promocjach, duży wybór).  Trzeci rodzaj to roślinne mixy (i do domu i do ogrodu) - tych szukam na promocjach w supermarketach - Biedronka, Auchan, Lidl czasami fajne okazje można wypatrzeć też w Stokrotce  (najlepsze ceny, przeciętny wybór i nie zawsze idealna jakość)  Do domu ostatnio chętniej kupuję rośliny przez internet (głównie wymóg pandemii), jednak bardzo sobie cenię fachową pomoc w punktach stacjonarnych.   
    • Podoba się. Polecam jednak w podobnych sytuacjach mieć na względzie casus terminala odpraw celnych w Przemyślu, wersja z lat 90-tych ubiegłego, znaczy XX wieku. Wybudowany za środki z Unii, dlatego ciężko było w nim cokolwiek zmienić.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...