Skocz do zawartości

Dzień Matki - pomysły na prezent


Recommended Posts

ja kupie jakiś kfiotek ... znaczy cięty bukiecik i do tego czekoladki w dużym metalowym pudełku ... lubi wiśnie w likierze ...
a pudełko metalowe zawsze sobie do czegoś wykorzysta jak już zje czekoladki ... icon_biggrin.gif
z moją mamą to zawsze mam problem .... nie maluje się , perfumy kupuje jedne od lat te które lubi , wszystko w chałupie ma , ubrań pod dostatkiem ... co roku styki mi się pala co tu tym razem wymyślić ... że o urodzinach nie wspomnę ... zawsze te same dylematy ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

ja kupie jakiś kfiotek ... znaczy cięty bukiecik i do tego czekoladki w dużym metalowym pudełku ... lubi wiśnie w likierze ...
a pudełko metalowe zawsze sobie do czegoś wykorzysta jak już zje czekoladki ... icon_biggrin.gif
z moją mamą to zawsze mam problem .... nie maluje się , perfumy kupuje jedne od lat te które lubi , wszystko w chałupie ma , ubrań pod dostatkiem ... co roku styki mi się pala co tu tym razem wymyślić ... że o urodzinach nie wspomnę ... zawsze te same dylematy ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif



Tak, to duży problem, kupowanie prezentów zawsze dla mnie było czymś trudnym, ale dobrym prezentem moim skromnym zdaniem jest jakaś wyszukana filiżanka do kawy...każda Mama to lubi, kwiaty....wiadomo zawsze i wszędzie.
...Buziaki wskazane w wielkich ilościach icon_smile.gif
Link do komentarza
A ja dziś - z okazji Dnia Matki- zabieram swoją rodzicielkę na obiad. Ostatnio bardzo mało czasu z nia spędziłam (ciagłe życie w biegu) to trzeba to teraz choć troszkę nadrobić. Oczywiście drobiażdzek przewidziany icon_smile.gif . Wcześniej była mowa o filiżnace do kawy a ja w sklepie z kawami i herbatami z całego świata napewno wybiorę coś fajnego. Kilka smakowitych i egzotycznych gatunków, ładnie zapakowanych, aromatycznych icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A ja dziś - z okazji Dnia Matki- zabieram swoją rodzicielkę na obiad.


Ja zwykle praktykuję tego typu prezenty. Rodzinny wypad na obiad, do teatru, jakaś wycieczka... ale ten rok zaczął się tak pracowicie, że trudno znaleźć czas nawet na jednodniowe przyjemności. Chyba trzeba będzie przesunąć prezent na niedzielę icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Dla teściowej:


czy napewno wszystkie tesciowe zasługuja na taki prezent???????
Przeciez to sa Matki waszych partnerów zyciowych i nalezy im sie szacunek.
Przykro oglada się takie obrazki - jestem tesciową i pomyslcie ze kiedys i wy nimi bedziecie / lub tez teściami
Link do komentarza
Cytat

czy napewno wszystkie tesciowe zasługuja na taki prezent???????
Przeciez to sa Matki waszych partnerów zyciowych i nalezy im sie szacunek.
Przykro oglada się takie obrazki - jestem tesciową



trzeba brać z przymrużeniem oka .... icon_wink.gif
czasem tak sobie myślę , że coś w tym jednak jest .... miliony ludzi nie mogą się mylić ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

trzeba brać z przymrużeniem oka .... icon_wink.gif
czasem tak sobie myślę , że coś w tym jednak jest .... miliony ludzi nie mogą się mylić ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif



tak oczywiscie że z przymrużeniem oka. icon_biggrin.gif
Kiedyś jak byłam młodsza też tak myślałam jak wiele osób o „ instytucji TEŚCIOWA” teraz wraz z wiekiem zaczynam nabierać rozsądku i po 30 latach znajomości bardzo szanuje moją teściową. To jest matka mojego męża i z NIĄ ślubu nie brałam. Przy takim podejściu jej wady nie rażą. Wszystko zależy od nastawienia do danej osoby – wystarczy tolerować nie musimy lubić i kochać a Teściowa nie będzie straszna.
Link do komentarza
o swojej teściowej nie chce mówić , bo tak jakby Jej nie było .... nie utrzymujemy kontaktów....

natomiast czasem zastanawiam się jaką ja będę kiedyś teściową ....
i wiem, że raczej taką .... hm .... z umiarem ....
mam swoje zasady typu :
-każdy swoje dzieci wychowuje sam , ja mogę się zając od czasu do czasu ale na pewno nie rzucę pracy i życia towarzyskiego żeby się wnukami zająć etatowo ...
-dopóki krew się nie leje - interweniować między młodymi nie będę .... ale jeśli tylko zobaczę, że moje dziecko zostało uderzone lub maltretowane psychicznie - natychmiast wyprowadzam ją do domu ....
itd...itp....


Link do komentarza
Cytat

czy napewno wszystkie tesciowe zasługuja na taki prezent???????
Przeciez to sa Matki waszych partnerów zyciowych i nalezy im sie szacunek.
Przykro oglada się takie obrazki - jestem tesciową i pomyslcie ze kiedys i wy nimi bedziecie / lub tez teściami


To było oczywiście z przymróżeniem oka choć ja swojej teściowej raczej nie polubię. Akceptuję ją owszem jako matkę mojego męża natomiast potępiam jako człowieka. Nie miejsce tutaj żeby pisać o powodach ale naprawdę są one zasadne. Jedyną sytuacją łagodzącą jest odległość jaka nas dzieli. Także dzisiejsze święto skwituję mms'em, co najlepiej telefonicznymi życzeniami.
Dodam tylko, że teść jest bardzo dobrym człowiekiem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...