Skocz do zawartości

Elewacja z klinkieru


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów

Moje zapytanie kieruję do osób zajmujących się "budowaniem" z klinkieru.
Otóż otrzymałem propozycję obłożenia elewacji budynku klinkierem (grubość około 3 cm).
Od paru lat nie oferuję takiej usługi - (przerzuciłem się na inną specjalność)
I nie wiem jak teraz kształtują się ceny ułożenia go.
W przyszłym tygodniu jadę dogadać się z klientem i przedstawić mu orientacyjną cenę usługi.

Bardzo bym prosił o jakieś optymalne stawki [m2/sztuka],
gdyż jest to stały klient, do tego dobrze rokujący na przyszłość.icon_smile.gif

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
nie rozumiem poco produkuje się płytki klinkierowe grubości 3 cm, skoro jest to tylko okładzina zewnętrzna, która nie przenisi zadnych obciążeń ani nie jest tak kruchym materiałem zeby musiała mieć aż 3 cm gruchoćodrobinę rozjaśnić, jaki jest bości, możeci mi to sens powstania takiej grubej płytki icon_confused.gif??:
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

nie rozumiem poco produkuje się płytki klinkierowe grubości 3 cm, skoro jest to tylko okładzina zewnętrzna, która nie przenisi zadnych obciążeń ani nie jest tak kruchym materiałem zeby musiała mieć aż 3 cm gruchoćodrobinę rozjaśnić, jaki jest bości, możeci mi to sens powstania takiej grubej płytki icon_confused.gif??:



icon_smile.gif Myślę że płytka 3cm to cięta z cegły w produkcji są płytki grubości 1-1,5 cm, jeżeli to ręcznie formowana to może być krucha i wtedy tną grubszą. za metr kwadrat ułożenia płytki z fugowaniem cena waha się od 100 do 120 zł bez cięcia.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

to przykład kładzenia i fugowania płytki klinkierowej więcej na www.klinkiermur.pl icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...