Skocz do zawartości

Awarie na forum ..... informacje .....


Recommended Posts

Cytat

Mnie takie coś się wyświetla



IPS Driver Error
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here



Z pół godziny temu też nie mogłem się zalogować, miałem taki sam komunikat.
Podobnie działo się rano, ok. 7,30 icon_sad.gif
Link do komentarza
dopiero teraz od ostatniego tutaj wpisu udało mi sie zalogować .... czyli tym razem nie po 1,5 a po 2 godzinach ... to już trzeci raz od rana .... w zasadzie wiekszą część dnia nie mogę się dziś zalogować...


jeśli są prowadzone jakieś prace informatyczne - spoko , nie ma sprawy - w końcu to dla dobra forum i forumowiczów rozumiem ... ale warto byłoby usłyszeć od Redakcji , że tak właśnie jest i kiedy ewentualnie utrudnienia się zakończą... a nie tracić czas na klikanie co 5 minut i zabawę w "jest... nie ma" icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Witam,
błąd leżał po naszej stronie. Jeden z serwerów przestał działać. W tej chwili nie powinno być problemów, ale w styczniu zgodnie z zapowiedziami będziemy zmieniać serwery i również mogą wystąpić kłopoty w funkcjonowaniu forum.

Proszę o informacje, jeśli zauważą Państwo wadliwe działanie forum.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam,
błąd leżał po naszej stronie. Jeden z serwerów przestał działać. W tej chwili nie powinno być problemów, ale w styczniu zgodnie z zapowiedziami będziemy zmieniać serwery i również mogą wystąpić kłopoty w funkcjonowaniu forum.

Proszę o informacje, jeśli zauważą Państwo wadliwe działanie forum.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



jeśli coś nie będzie działało - na pewno forumowicze napiszą na forum , tak jak dotąd ...
fajnie było by gdyby Redakcja w momencie rozpoczęcia prac nad z serwerami - dała komunikat , że " jutro rozpoczynają się prace i forum będzie działać wolniej tudzież nie będzie działać w ogóle "

Link do komentarza
Cytat

Witam,
błąd leżał po naszej stronie. Jeden z serwerów przestał działać. W tej chwili nie powinno być problemów, ale w styczniu zgodnie z zapowiedziami będziemy zmieniać serwery i również mogą wystąpić kłopoty w funkcjonowaniu forum.

Proszę o informacje, jeśli zauważą Państwo wadliwe działanie forum.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



super, że Redakcja się wreszcie ustosunkowała...icon_wink.gif wiadomo chociaż o co chodzi...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Co się dzieje ? drugi raz tego wieczora padło forum .... i to porządnie za tym drugim razem .... na kilkadziesiąt minut ....
czy trwają prace? bo szkoda nerw , żeby myśleć czy czekać godzinę czy się jeszcze obudzi czy już nie bardzo ...

dlatego ponowna prośba do informatyków , o krótką informację : że prace nad forum będą trwały wtedy i wtedy i forum wtedy działać nie będzie ...
Link do komentarza
Cytat

Co się dzieje ? drugi raz tego wieczora padło forum .... i to porządnie za tym drugim razem .... na kilkadziesiąt minut ....
czy trwają prace? bo szkoda nerw , żeby myśleć czy czekać godzinę czy się jeszcze obudzi czy już nie bardzo ...

dlatego ponowna prośba do informatyków , o krótką informację : że prace nad forum będą trwały wtedy i wtedy i forum wtedy działać nie będzie ...



Co jeszcze? Jeśli by ci każdy informatyk pisał, że za chwile robi kopię czy ulepsza galerię albo zwiększa wielkość plików i inne sprawy związane z utrzymaniem forum to by cię już ze dwa razy prześcignęli w ilości postów.

Nie poganiaj i nie pospieszaj bo Informatycy tego nie lubią. A jeśli coś się dzieje to nie z ich winy tylko z winy użytkowników icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Co jeszcze? Jeśli by ci każdy informatyk pisał, że za chwile robi kopię czy ulepsza galerię albo zwiększa wielkość plików i inne sprawy związane z utrzymaniem forum to by cię już ze dwa razy prześcignęli w ilości postów.



być może faktycznie zbyt wiele wymagam ....
jeśli to jest tak duży problem dla informatyków - odpuszczę ...

Cytat

Nie poganiaj i nie pospieszaj bo Informatycy tego nie lubią.



nikt nie lubi - ale też nikt nie lubi żyć w nieświadomości .....

Link do komentarza
Cytat

Nie poganiaj i nie pospieszaj bo Informatycy tego nie lubią. A jeśli coś się dzieje to nie z ich winy tylko z winy użytkowników icon_smile.gif



tak właśnie myślałam... że bana dostałam icon_smile.gif , wczoraj, jak ponad 40 minut nie mogłam się na forum zalogować icon_confused.gif
/co było potem - nie wiem, nie próbowałam dalej/
Link do komentarza
Cytat

zapytanie do p. admin. czy awarie portalo są spowodowane przez kolegów i koleżanki



przyznaję się : po nocach siedzę i obmyślam plan zniszczenia tego forum i przysporzenia informatykom jak najwięcej pracy .... wstyd przyznać ale param się też rozległym spamem - a wirusy odszukuję w sieci i napuszczam wyjątkowo zjadliwe .... oczywiście w międzyczasie pochłaniając draże kokosowe z biedronki ....
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 11 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...