Skocz do zawartości

Jak daleko macie z domu do pracy?


Recommended Posts

Cytat

10km .... droga spokojna , bez korków , bez świateł ..... jak mi się nie trafi na przedzie bereciasty dziadek tudzież niedzielna kobita lub nauka jazdy , to jadę max 15 minut ..... droga to same zakrętasy - ciężko wyprzedzić .... icon_lol.gif icon_wink.gif


Coś w tym jest, że te dziadki to często właśnie w beretach wystepują.
A pracuję w domu. Ma to swoje plusy i minusy, ale mi pasuje.
Link do komentarza
mam (chyba) około 6 km. (dlatego zaznaczylam 5-10). Dojazd rewelacyjny bo mam kilkaset m od domu wylot na obwodnicę która jade pod prace. Max 10 minut. Ja jeżdzę de facto dłużej bo odwoże malców do przedszkola (prawie po drodze). Do drugiej pracy mam 16-17 km ale bez korków, nie muszę jeździć przez miasto. U nas kluczowym argumrntem w wyborze własnie tej dzialki był dojazd i odległość.
Link do komentarza
ja mam do pracy 10 z pracy 9 km
do pracy max 15 minut
z pracy to zależy z której zmiany
potrafię w domu być 6 minut po odpaleniu auta
lub 30 jak jadę z pierwszej zmiany
działkę kupuję przy tej samej drodze jakieś 5 km dalej od pracy ale tam już bokami nie przejadę więc pewnie dużo więcej czasu spędzę na powrocie z roboty icon_sad.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
ja mam ponad 60-70 km.I jade od 60-90 min zalezy czy jade samochodem czy burakowozem i autobusem.
Trasa 30 min, Marki pod wawa zawsze sie stoi ok 20 min!!! Wawe da sie odjechac w 10 min i ju. No autobusem ciutek dluzej ale za to mozna sie przekimac godzinke;D


samochodem do centrum 30min o 2-3 w nocy!
tak jak sie reklamuja ci co sprzedaja mieszkania i domu pod wawa ze dojazd do centrum 15 min np z pruszkowa-taa owszem ale w w nocy;D
Link do komentarza
Dwa lata temu miałam 55 km - z czego 5 przedzierania się przez miasto... Rano - 1h15 min, po południu - jak utknęłam w korku - i ze 3 godziny się zdarzały. Potem miałam jedyne 170 km - ale jeździłam raz w tygodniu, więc nie było źle... Szosa sucha i szeroka... się pruło icon_wink.gif aktualnie - ok 1 km, po przeprowadzce - 5 km... chwila moment - 10 minut i na miejscu.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Mam do pracy 7km. Zajmuje mi to 20-25 minut (rowerem) icon_biggrin.gif
Wczesniej chodzilem pieszo do przystanku (2.5km) i tez zajmowalo mi to 25 min.
Z ta roznica ze po 25 minutach nie bylem juz w pracy lecz dopiero na przystanku. W sumie wtedy to bylo jakies 50minut do godziny (max).
Teraz jest lepiej bo jestem niezalezny od transportow samochodowych. Chcialbym juz tak jezdzic do konca zycia. Nie ma nic lepszego...
Link do komentarza
Cytat

Tak tak a teraz wstan wylacz budzik i popatrz cos napisal.Pozdrawiam



Jakbyś znał labasa i jego styl jazdy - nie wątpiłbyś...


Ja mam ok.13-14 km. Przy dobrych wiatrach - dokładnie raz w życiu - udało mi się przejechać w 10 min. Przeważnie to jest jakieś 15-20 min. spokojnym tempem... Do miejsca, w którym pracuję mam 4 szt. świateł...
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...