Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja uważam tak.
Na każdym forum jest zawsze w temacie które forum dotyczy ale i wiele innych.
Ja użytkuję i bywam na kilku.
Forum budowlane, elektroniczne i motoryzacyjne , wędkarskie, zawsze znajduję w nich tematy związane z fachowymi poiradami oraz związane z luźna dyskusją.
Od tego są fora w końcu.........
Link do komentarza
Cytat

Chciałbym sie podzielić pewnym spostrzeżeniem. Gdy na jesieni zeszłego roku zacząłem zaglądac na forum, uznałem że jest to dobra forma uzyskanie dodatkowych informacji budowlanych opartych o doświadczenia innych ludzi, oraz rozszerzenia horyzontu postrzegania problemów budowlanych. Teraz obserwuje że forum zaczyna zmierzać w niebudowlanym kierunku - jak zrobić naleśniki, jak się odchudzać i podobne pierdoły. Z forum zaraz się zrobi Nasza klasa Bis. Czy to tylko moje impresje? Czy coś w tym jest?


Uważam, ze jest tu tyle tematów fachowo-poradniczych, że kilka o "pierdołach" w niczym nie przeszkadza. Przeciwnie pozwala czasami się oderwać od budowlanki icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Wielkie dzieki! Nie ma pospiechu. Jeszcze troche czasu uplynie zanim zabiore glos w 500 watkach;-) Ale jeszcze upewnie sie czy sie dobrze rozumiemy.
Wydaje mi sie, ze opcja "zobacz najnowsze posty" z mozliwoscia selekcji uzytkownika zadziala tak jak opcja "zobacz swoje ostatnie 10 postow" dostepna w asystencie. A nie do konca o to by mi chodzilo, bo w efekcie nie widze czy ktos odpowiedzial na moj post czy nie. Wlasciwie to chodzi mi tylko o posortowanie mojej subskrypcji wedlug daty ostatniej odpowiedzi w temacie (jakiejkolwiek odpowiedzi - niekoniecznie mojej)
Wtedy widzac na liscie subskrypcji, ze ostania odpowiedz w temacie nie nalezy do mnie moge domniemywac, ze ktos zechcial mi pomoc albo nawet odwazyl sie ze mna polemizowac;-) a posortowanie wg daty ostatniej odpowiedzi sprawia, ze nie musze tego wylawiac sposrod "staroci".
Pozdrawiam.


Witam,
nowa opcja już działa. Lista tematów wyświetlanych chronologicznie w których Użytkownik Forum brał udział dostępna jest po kliknięciu napisu "Moje dyskusje" znajdującego się pod wyszukiwarką.

Oczywiście opcja jest dostępna dla zalogowanych.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam.
Dziękuję serdecznie za szybkie podjęcie tematu. Niestety chyba jeszcze nie wszystko działa jak trzeba bo u mnie tematy nie wyświetliły się chronologicznie:-(
Pozdrawiam.


Może inaczej rozumiem chronologię icon_smile.gif Mam na myśli, że pierwszymi na liście tematami, będą te ostatnio poruszane.

Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam
Dlaczego nie widzę postów od ostatniego logowania,np.od wczoraj?



I znowu to samo.
Ostatnio logowałem się wczoraj.
A dzisiaj ,gdzie napisano już trochę postów,loguje się i

KOD
Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:

Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.


W czym tkwi błąd?
Link do komentarza
Cytat

I znowu to samo.
Ostatnio logowałem się wczoraj.
A dzisiaj ,gdzie napisano już trochę postów,loguje się i

KOD
Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:

Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.


W czym tkwi błąd?


Witam,
rozumiem, że komunikat ten widoczny jest po kliknięciu opcji "nowe posty". Jest to standardowy komunikat systemu forum wyświetlany, jeśli przejrzał Pan wszystkie nowe wątki od ostatniego zalogowania.

Nie mamy danych, aby ta funkcja działała niepoprawnie. Proszę o więcej informacji, w jakich przypadkach pojawia się ten komunikat, czy po dłuższym przeglądaniu forum a może od razu po wejściu na forum? Jeśli będziemy mieli tego typu informację, będziemy mogli zaradzić tej niedogodności.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam,
rozumiem, że komunikat ten widoczny jest po kliknięciu opcji "nowe posty".


Witam,
Dokładnie tak
Cytat

Jest to standardowy komunikat systemu forum wyświetlany, jeśli przejrzał Pan wszystkie nowe wątki od ostatniego zalogowania.



Właśnie chodzi o to,ze wylogowałem się wczoraj ok.23,a dzisiejsze logowanie nastąpiło ok. 21.30.W tym czasie zostało napisane ok. 100(?) nowych postów.A u mnie widnieje komunikat
KOD
Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.
icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...