Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym sie podzielić pewnym spostrzeżeniem. Gdy na jesieni zeszłego roku zacząłem zaglądac na forum, uznałem że jest to dobra forma uzyskanie dodatkowych informacji budowlanych opartych o doświadczenia innych ludzi, oraz rozszerzenia horyzontu postrzegania problemów budowlanych. Teraz obserwuje że forum zaczyna zmierzać w niebudowlanym kierunku - jak zrobić naleśniki, jak się odchudzać i podobne pierdoły. Z forum zaraz się zrobi Nasza klasa Bis. Czy to tylko moje impresje? Czy coś w tym jest?
Link do komentarza
Cytat

Chciałbym sie podzielić pewnym spostrzeżeniem. Gdy na jesieni zeszłego roku zacząłem zaglądac na forum, uznałem że jest to dobra forma uzyskanie dodatkowych informacji budowlanych opartych o doświadczenia innych ludzi, oraz rozszerzenia horyzontu postrzegania problemów budowlanych. Teraz obserwuje że forum zaczyna zmierzać w niebudowlanym kierunku - jak zrobić naleśniki, jak się odchudzać i podobne pierdoły. Z forum zaraz się zrobi Nasza klasa Bis. Czy to tylko moje impresje? Czy coś w tym jest?



Analiza tego zjawiska to dobre zadanie domowe dla moderatorów forum...
Myślę, że ludzie chcą być w ten sposób bliżej siebie i bliżej normalności, bliżej zwykłych codziennych problemów.
Ot, taka potrzeba czasów. Nie wszyscy chcą znać odpowiedź na wszystkie pytania.
A dobre rady zawsze w cenie. Podobno. Nie samym chlebem i nie samą pracą człowiek żyje.

Natomiast a propos pytań merytorycznych...
Mój profesor z fizyki mawiał: "jeśli nikt się o nic nie pyta, to albo wszyscy wszystko wiedzą, albo nie wiedzą o co się spytać.."

Link do komentarza
Cytat

W tej chwili na pierwszej stronie nowych postów jest 11 tematów niebudowlanych...


niestety poruszyłem już ten temat bez skutku:
https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...=10941&st=0

Bywają godziny, gdzie wchodząc na forum, na pierwszej stronie, zamiast tematów budowlanych, można znaleźć: komu kawkę, zaraz do domu, komu drinka, herbata z cytryną itd.

Chyba zacznę robić screeny i wkleję dla udowodnienia tej sprawy bo zdarzyło się już raz (chyba przedwczoraj) że całość tej listy Ostatnie Posty była zawalona tym syfem. A wystarczyło by ten dział w którym tak sobie pierniczą o niczym, wyłączyć z powiadomień z głównej strony. Przyznam szczerze że gdybym wszedł na forum pierwszy raz, i zobaczył taką masakrę na głównej stronie, to więcej bym tu nie zaglądnął.
Link do komentarza
Cytat

niestety poruszyłem już ten temat bez skutku:
https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...=10941&st=0

Bywają godziny, gdzie wchodząc na forum, na pierwszej stronie, zamiast tematów budowlanych, można znaleźć: komu kawkę, zaraz do domu, komu drinka, herbata z cytryną itd.

Chyba zacznę robić screeny i wkleję dla udowodnienia tej sprawy bo zdarzyło się już raz (chyba przedwczoraj) że całość tej listy Ostatnie Posty była zawalona tym syfem. A wystarczyło by ten dział w którym tak sobie pierniczą o niczym, wyłączyć z powiadomień z głównej strony. Przyznam szczerze że gdybym wszedł na forum pierwszy raz, i zobaczył taką masakrę na głównej stronie, to więcej bym tu nie zaglądnął.




Bez komentarza... na 100 osób znajdzie się zawsze jedna albo dwie którym coś nie pasuję więc prawdę mówiąc nie ma o czym gadać

Cytat

Przyznam szczerze że gdybym wszedł na forum pierwszy raz, i zobaczył taką masakrę na głównej stronie, to więcej bym tu nie zaglądnął.



A ktoś cię tu trzyma na siłę?
Link do komentarza
Cytat

Bez komentarza... na 100 osób znajdzie się zawsze jedna albo dwie którym coś nie pasuję więc prawdę mówiąc nie ma o czym gadać



A ktoś cię tu trzyma na siłę?


jeśli bez komentarza to po co komentujesz złośliwie? AA już wiem, to jeden z Twoich ulubionych tematów. Ale uspokoję Cię. Zanim napisałem swojego posta, uzgodniłem wcześniej z dagą ten problem (założycielką tematu) i ona nie widzi problemu w tym aby wyłączyć ten temat z powiadomień na głównej stronie.

Co do trzymania na siłę.
Nie stać Cię na więcej? Weź się wysil i wstukaj paluszkiem coś bardziej oryginalnego. Będę czekał z niecierpliwością.
Link do komentarza
Ja też nie widzę ale robi ci to jakąś krzywdę że jest tu grupa ludzi którzy lubią gadać itp a tym właśnie gadaniem zarażają innych którym tego tutaj brakowało? Pomyśl. Bo prawdę mówiąc wszystko co potrzebne do wybudowania domu zostało już tutaj napisane. Większość postów jest nie czytana przez nowych którzy potrzebują pomocy tylko piszą to samo....
Zajmij się lepiej problemem tego typu

a co do trzymania na siłę to stać mnie na więcej ale nie będę robił bałaganu i nie będę ci odbierał tej satysfakcji abyś to ty robił ten burdel...
Link do komentarza
ja absolutnie nie widzę problemu, w tym że lubicie sobie pogadać o niczym. Sam tam czasem coś napiszę.
Mi chodzi tylko o to aby wyłączyć ten temat z panelu Ostatnie Posty. Nic więcej. Ja nie neguję absolutnie tego że sobie tam gadacie o czymkolwiek.

Cytat

a co do trzymania na siłę to stać mnie na więcej ale nie będę robił bałaganu i nie będę ci odbierał tej satysfakcji abyś to ty robił ten burdel...


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif kiedy to właśnie Ty robisz ten burdel. Ale rozumiem że na więcej Cię nie stać. Bywa...
Link do komentarza
Cytat

Mi chodzi tylko o to aby wyłączyć ten temat z panelu Ostatnie Posty. Nic więcej.



Myślę, że takie ograniczenie nie jest dobrym pomysłem.
Niestety, ale większość ludzi ma „skłonności do podglądactwa”, sprawdzania jak inni żyją, co jest dla innych istotne, itp.

Nie stanowi to również, moim zdaniem, istotnej przeszkody, dla tych, którzy szukają tylko porad czysto budowlanych.

Ponad rok temu, jak „zawitałem” na to Forum, post napisany o 7 rano „wisiał” w „ostatnich postach” do popołudnia, a często do wieczora.
W statystykach, „najwięcej użytkowników” - oscylowało między 250. Teraz jest ich blisko 1.200.
Przeciętnie ilość „gości” było około 100 – teraz często przekracza 300.


Link do komentarza
mi to przeszkadza, aczkolwiek nie twierdze że jako jedyny mam rację. Dlatego wcale nie zamierzam się buntować jeśli Redakcja lub większość użytkowników postanowi inaczej. Wszystko trzeba przyjąć na klatę. Jak widać jednak (nie ja założyłem temat) nie jestem odosobniony w swoim przekonaniu.

Link do komentarza
Uderz w stół a nożyce sie odezwą...
U niektórych całkowicie niepotrzebnie pojawia się napastliwy ton..

Nieprawdą jest, że wszystko już zostało powiedziane. Sytuacja, technologie podlegają nieustającym zmianom, doświadczenie koryguje i zmienia zastane oceny, potrzebujący wiedzy są coraz to nowi.
Ci, którzy się już wybudowali, najczęściej z forum odchodzą. Pojawiają się wciąż nowi i nowi - lepiej czy też gorzej poinformowani i wyedukowani... Pytają z nadzieją uzyskania jak najprostszej podpowiedzi, a najlepiej gotowej decyzji.
Rynek budowlany jest w narastającym kryzycie, stąd obecnie mało pytających i sporo tematyki niebudowlanej

Jest oczywistością, że dla niektórych fora, facebook itp. to forma uzależnienia.
Niektórzy już się dawno wybudowali, lecz fora traktują jako miejsce spotkań towarzyskich..

Jeśli ktoś pisze na tym forum a jednocześnie na forum konkurencyjnym, dla przeprowadzenia krótkiej analizy intencji, wystarczy przyjrzeć się, w jakich tematach uczestniczy na jednym i na drugim forum i w jaki sposób..
Link do komentarza
a ja powiem tak : budowę rozpoczęłam z 4-5 lat temu zaglądałam na sąsiednie forum systematycznie i prawdę mówiąc przez czas budowy (rok -półtorej ) nie schodziłam ze strony wymiana doświadczeń itp.dopiero przy wykończeniówce zaczełam zaglądać na inne tematy a jak zamieszkałam ,to grzebie i nieraz "piernicze"i ja. Moim zdaniem jeśli ktoś jest czymś ściśle zainteresowany (ogrzewanie ,kominy ,dachy ,fundamenty itp. )to lektura powinna go tak wciągnąć ,że brakuje czasu na pierdoły .Zresztą budując też mamy wszystkiego dość i chętnie odstresujemy się piernicząc głupoty.A czasami czytając pierdoły czegoś też się dowiadujemy. Bardzo przepraszam ,jeśli wcinam się w tematy ścisle budowlane i proponuję kawkę.
Link do komentarza
Cytat

a ja powiem tak : budowę rozpoczęłam z 4-5 lat temu zaglądałam na sąsiednie forum systematycznie i prawdę mówiąc przez czas budowy (rok -półtorej ) nie schodziłam ze strony wymiana doświadczeń itp.dopiero przy wykończeniówce zaczełam zaglądać na inne tematy a jak zamieszkałam ,to grzebie i nieraz "piernicze"i ja. Moim zdaniem jeśli ktoś jest czymś ściśle zainteresowany (ogrzewanie ,kominy ,dachy ,fundamenty itp. )to lektura powinna go tak wciągnąć ,że brakuje czasu na pierdoły .Zresztą budując też mamy wszystkiego dość i chętnie odstresujemy się piernicząc głupoty.A czasami czytając pierdoły czegoś też się dowiadujemy. Bardzo przepraszam ,jeśli wcinam się w tematy ścisle budowlane i proponuję kawkę.


Owszem ja sam nieraz wrzucę głupkowaty text dla rozrywki, ale nie tworzę absurdalnych tematów nie zwiazanych z zupelnie z budownictwem.
Link do komentarza
ale ja bardzo czesto korzystałam z tych "głupkowatych " tematów przepisy ,szycie firan ,dekoracje itp. Myślę ,ze jak ktoś jest na etapie budowy drąży temat go interesujący. A co z tymi co "niby "skończyli -wypad z forum icon_sad.gif Ja dojrzewam do zrobienia elewacji i nieraz podczytuję podglądam podpytuję ,czyli mogę jeszcze ? icon_rolleyes.gif zaglądać .widzę nieraz rózne działy które mnie nie interesują więc nie zagladam ,a z drugiej strony nie raz" brać forumowa "pomaga potrzebującym i w zasadzie jest to też nie związane z budownictwem. Mam takie odczucie ,że "prawdziwi " bywalcy są zdegustowani naszym przyjściem tu i że my jesteśmy z soba zżyci i non stop popychamy głupoty nie chcąc nikogo z Was. Tworzą sie obozy starzy i nowi . Ja staram sie tego nie zauważać i szczerze w realu znam z 4-5osób to większość znana mi jest tylko z nicków i po tym czasie jaki tu urzęduję nie mam pojęcia kto jest z którego forum .I chyba nie ma sensu się dzielić .Pozdrawiam
Link do komentarza
Jestem za tym by hyde park i tematy z niego były ustawiane w kolejce za tematami czysto budowlanymi. Niekoniecznie mają całkiem zniknąć z 1 strony, ale być umieszczane za "budowlanką".
Chociaż nie wiem, czy mogę się wypowiadać, bo ja dla swojej prywatnej rozrywki stworzyłem temat, który jakoś super budowlany też nie jest icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Mam takie odczucie ,że "prawdziwi " bywalcy są zdegustowani naszym przyjściem tu i że my jesteśmy z soba zżyci i non stop popychamy głupoty nie chcąc nikogo z Was. Tworzą sie obozy starzy i nowi .


nie ma co iść tak daleko. Moim zdaniem nie ma obozów stare, nowe. Pojawił jednak się problem, który można rozwiązać przy odrobinie dobrej woli dwóch stron.
Skoro forum jest budowlane, to dla mnie oczywistym jest że pierwszeństwo powinny mieć tematy budowlane. Właściwie sprawa nie miała by miejsca, gdyby nie temat dagulki który jest totalnym spamem forumowym. Bo co kogo na forum budowlanym obchodzi, że ktoś sobie zafarbował włosy na inny kolor i mu się nie podoba?
Ale ja rozumiem. Niektórzy się pobudowali i są przyzwyczajeni na tyle do forum, że muszą pisać. I mają do tego prawo. Ale na Was i Waszych budowach się świat nie kończy i inni się budują lub budować będą. Daga założyła temat przeznaczony właśnie do tego celu. I nie można mieć do niej o to pretensji. Takie jej prawo.
Ale dlaczego posty z tego tematu muszą się wyświetlać w bardzo pożytecznym panelu Ostatnie Posty?

Rozwiązaniem byłoby wyświetlanie w tym panelu tylko ostatniego postu z danego tematu. Wtedy temat byłby widoczny na stronie głównej, ale nie zabijałby jej totalnie. Nie wiem czy to forum ma jednak taką możliwość.
Link do komentarza
Cytat

nie ma co iść tak daleko. Moim zdaniem nie ma obozów stare, nowe. Pojawił jednak się problem, który można rozwiązać przy odrobinie dobrej woli dwóch stron.
Skoro forum jest budowlane, to dla mnie oczywistym jest że pierwszeństwo powinny mieć tematy budowlane. Właściwie sprawa nie miała by miejsca, gdyby nie temat dagulki który jest totalnym spamem forumowym. Bo co kogo na forum budowlanym obchodzi, że ktoś sobie zafarbował włosy na inny kolor i mu się nie podoba?
Ale ja rozumiem. Niektórzy się pobudowali i są przyzwyczajeni na tyle do forum, że muszą pisać. I mają do tego prawo. Ale na Was i Waszych budowach się świat nie kończy i inni się budują lub budować będą. Daga założyła temat przeznaczony właśnie do tego celu. I nie można mieć do niej o to pretensji. Takie jej prawo.
Ale dlaczego posty z tego tematu muszą się wyświetlać w bardzo pożytecznym panelu Ostatnie Posty?

Rozwiązaniem byłoby wyświetlanie w tym panelu tylko ostatniego postu z danego tematu. Wtedy temat byłby widoczny na stronie głównej, ale nie zabijałby jej totalnie. Nie wiem czy to forum ma jednak taką możliwość.



Ano własnie oddzielmy budowlane od niebudowlanego i chyba wszyscy bedą zadowoleni a budujacy się (ze mną włacznie) będą mieli oddzielone tematy merytoryczne.
Link do komentarza
Cytat

nie ma co iść tak daleko. ...Rozwiązaniem byłoby wyświetlanie w tym panelu tylko ostatniego postu z danego tematu. Wtedy temat byłby widoczny na stronie głównej, ale nie zabijałby jej totalnie. Nie wiem czy to forum ma jednak taką możliwość.



I tu się z Tobą zgodzę ...

Rzeczywiście , panel "ostatnie posty" jest bardzo przydatny , pod warunkiem ,że posty są co 2-3 godz. ...
Jak kto wchodzi na forum raz na dobę np. codziennie po kolacji , na kwadrans ...
... to trochę głupot się naczyta nim dojdzie do tego po co przyszedł...
Tylko ... jak piszesz czy to forum ma taką możliwość ?
Link do komentarza
Pisałam Vega1 , że nie jest dla mnie problemem aby się nie wyświetlało - ale wtedy był jeden wątek - ten mój.
Teraz wątków nietematycznych jest więcej .... dość duży w nich ruch .... więc który temat będzie następny?
Moim zdaniem teraz , na tym etapie kiedy życie towarzyskie na tym forum rozkwitło - wyrzucenie tego jednego wątku nic nie da .
Moja propozycja :
Zrobić dwie listy ... jedną z najświeższymi wpisami z tematycznych działów , drugą - z nie tematycznych .
To powinno rozwiązać sprawę i uciszyć spory w tym temacie .
Link do komentarza
Cytat

To będzie najlepsze wyjście. Najnowszy wpis w danym temacie z podziałem na tematy czysto budowlane i hyde.



Nie Hyde Park .... jeśli już w ogóle to cały dział "życie w ognisku domowym" powinien znaleźć się na osobnej liście ...
Przecież nie tylko w Hyde Parku rozmawia się na tematy niebudowlane , prawda?


Link do komentarza
Najprostszym rozwiązaniem będzie likwidacja tej opcji – skoro pojawiają się głosy „dzielące” nasze formowe społeczeństwo.

Przy tak dużym ruchu na forum i przy tylu „chodzących” tematach, opcja ta zatraciła swoją „pierwotną” funkcję.
Układ (tematyczny) strony jest na tyle przejrzysty, że bez trudu można znaleźć „czysto budowlany” temat, tak jak każdy inny.

Nie zapominajmy również, że istnieje funkcja „oznacz wszystkie posty jako przeczytane”.
Tak więc dla chcącego ……..
Link do komentarza
Z przyjemnością czytam Państwa opinie na temat funkcjonalności Forum. Zawsze je biorę pod uwagę przy administrowaniu forum i dodawania nowych, ciekawych funkcji.

Opcja ostatnie posty jest tylko jedną z funkcji, która pomaga dotrzeć do interesujących nas tematów. Mamy dostępne "subskrypcje", "zobacz nowe posty" lub przeglądanie forum po działach.

Jestem przeciwny rozdzieleniu panelu "Ostatnie posty" na posty "o czymś" i "o niczym". Dla mnie dyskusje na Forum są ciekawe i są tematy do których być może bym nie zajrzał, gdyby nie "ostatnie posty".

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Z przyjemnością czytam Państwa opinie na temat funkcjonalności Forum. Zawsze je biorę pod uwagę przy administrowaniu forum i dodawania nowych, ciekawych funkcji.

Opcja ostatnie posty jest tylko jedną z funkcji, która pomaga dotrzeć do interesujących nas tematów. Mamy dostępne "subskrypcje", "zobacz nowe posty" lub przeglądanie forum po działach.

Jestem przeciwny rozdzieleniu panelu "Ostatnie posty" na posty "o czymś" i "o niczym". Dla mnie dyskusje na Forum są ciekawe i są tematy do których być może bym nie zajrzał, gdyby nie "ostatnie posty".

Pozdrawiam
Marcin Szymanik




Dziękujemy za konkretną i jasną odpowiedź. Pozdrawiam
Link do komentarza
Dzielenie tematów na budowlane lub niebudowlane nie ma sensu. Zawsze ktoś będzie niezadowolony z klasyfikacji jego tematu. Niepotrzebna praca i stres dla Redakcji.



jeszcze raz proszę Redakcję o przemyślenie zaproponowanego prze zemnie rozwiązania. Wystarczy aby w panelu Ostatnie Posty wyświetlał się tylko ostatni post napisany w danym temacie.
Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni. Bo nawet jeśli w tym temacie:

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...mp;#entry100707

pojawi się 50 postów w ciągu godziny to na panelu Ostatnie Posty wyświetli się tylko jeden, ten który jest ostatnim. Wtedy Ci co śledzą ten temat, będą wiedzieć że ktoś tam coś napisał, a my, szukający tematów czysto budowlanych będziemy mieć też to o co nam chodzi. Wszyscy będą zadowoleni. Nie prawda?
Link do komentarza
A mi pasuje tak jak jest - klikam na zobacz nowe posty wyświetlają się tematy i otwieram to co mi pasuje, tematów które mi nie leżą po prostu nie otwieram, a na koniec daje oznacz wszystkie fora jako przeczytane i wróć do indexu i mam spokój. Po co cokolwiek zmieniać i komplikować.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

A mi pasuje tak jak jest - klikam na zobacz nowe posty wyświetlają się tematy i otwieram to co mi pasuje, tematów które mi nie leżą po prostu nie otwieram, a na koniec daje oznacz wszystkie jako przeczytane i wróć do indeksu i mam spokój. Po co cokolwiek zmieniać i komplikować.



Właśnie icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzielenie tematów na budowlane lub niebudowlane nie ma sensu. Zawsze ktoś będzie niezadowolony z klasyfikacji jego tematu. Niepotrzebna praca i stres dla Redakcji.



jeszcze raz proszę Redakcję o przemyślenie zaproponowanego prze zemnie rozwiązania. Wystarczy aby w panelu Ostatnie Posty wyświetlał się tylko ostatni post napisany w danym temacie.
Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni. Bo nawet jeśli w tym temacie:

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...mp;#entry100707

pojawi się 50 postów w ciągu godziny to na panelu Ostatnie Posty wyświetli się tylko jeden, ten który jest ostatnim. Wtedy Ci co śledzą ten temat, będą wiedzieć że ktoś tam coś napisał, a my, szukający tematów czysto budowlanych będziemy mieć też to o co nam chodzi. Wszyscy będą zadowoleni. Nie prawda?


Proponuje Pan funkcjonalność, która istnieje. Jeśli klikniemy na "Zobacz nowe posty" osiągniemy rezultat, o którym Pan pisze.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

A mi pasuje tak jak jest - klikam na zobacz nowe posty wyświetlają się tematy i otwieram to co mi pasuje, tematów które mi nie leżą po prostu nie otwieram, a na koniec daje oznacz wszystkie fora jako przeczytane i wróć do indexu i mam spokój. Po co cokolwiek zmieniać i komplikować.




I dokładnie tak samo robię ja i wiele innych osób. Przeglądam posty tylko te które mnie interesują i w których zabieram głos
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Mam pytanie. Czy jest możliwość sortowania subskrypcji po dacie ostatniej odpowiedzi? Ewentualnie jakiś inny sposób na osiągnięcie tego efektu - chodzi o łatwe znalezienie najmłodszych postów wątkach w których zabierałem głos.


Niestety nie ma takiej opcji. Najłatwiejszym sposobem na śledzenie wątków w których brało się udział jest śledzenie za pomocą subskrypcji.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.


Dodamy taka opcję. Będzie ona funkcjonować jak "zobacz nowe posty" z możliwością selekcji po użytkowniku forum. Nie potrafię jednak jeszcze określić czasu realizacji. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie to możliwe.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Wielkie dzieki! Nie ma pospiechu. Jeszcze troche czasu uplynie zanim zabiore glos w 500 watkach;-) Ale jeszcze upewnie sie czy sie dobrze rozumiemy.
Wydaje mi sie, ze opcja "zobacz najnowsze posty" z mozliwoscia selekcji uzytkownika zadziala tak jak opcja "zobacz swoje ostatnie 10 postow" dostepna w asystencie. A nie do konca o to by mi chodzilo, bo w efekcie nie widze czy ktos odpowiedzial na moj post czy nie. Wlasciwie to chodzi mi tylko o posortowanie mojej subskrypcji wedlug daty ostatniej odpowiedzi w temacie (jakiejkolwiek odpowiedzi - niekoniecznie mojej)
Wtedy widzac na liscie subskrypcji, ze ostania odpowiedz w temacie nie nalezy do mnie moge domniemywac, ze ktos zechcial mi pomoc albo nawet odwazyl sie ze mna polemizowac;-) a posortowanie wg daty ostatniej odpowiedzi sprawia, ze nie musze tego wylawiac sposrod "staroci".
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Wielkie dzieki! Nie ma pospiechu. Jeszcze troche czasu uplynie zanim zabiore glos w 500 watkach;-) Ale jeszcze upewnie sie czy sie dobrze rozumiemy.
Wydaje mi sie, ze opcja "zobacz najnowsze posty" z mozliwoscia selekcji uzytkownika zadziala tak jak opcja "zobacz swoje ostatnie 10 postow" dostepna w asystencie. A nie do konca o to by mi chodzilo, bo w efekcie nie widze czy ktos odpowiedzial na moj post czy nie. Wlasciwie to chodzi mi tylko o posortowanie mojej subskrypcji wedlug daty ostatniej odpowiedzi w temacie (jakiejkolwiek odpowiedzi - niekoniecznie mojej)
Wtedy widzac na liscie subskrypcji, ze ostania odpowiedz w temacie nie nalezy do mnie moge domniemywac, ze ktos zechcial mi pomoc albo nawet odwazyl sie ze mna polemizowac;-) a posortowanie wg daty ostatniej odpowiedzi sprawia, ze nie musze tego wylawiac sposrod "staroci".
Pozdrawiam.


Witam,
"Zobacz nowe posty" z możliwością selekcji użytkownika pozwoli na uzyskanie najnowszych poruszanych tematów, ale tylko tych, w których użytkownik brał udział w kolejności chronologicznej. Nie będzie to widok jaki znamy z "asystenta" a lista tematów.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...