Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szukam sprawdzonej ekipy która mogłaby wykonać fundamenty pod projekt domu o nazwie Bolesławice sk8 pod Łodzią.
I ogólnie chciałem się dowiedzieć jaki mógłby być orientacyjny koszt. Ogolnie to wogóle szukam firmy która mogłaby go zbudować przynajmniej do stanu surowego zamkniętego lub pod klucz zależy od ceny.
Link do komentarza
Cytat

Witam szukam sprawdzonej ekipy która mogłaby wykonać fundamenty pod projekt domu o nazwie Bolesławice sk8 pod Łodzią.
I ogólnie chciałem się dowiedzieć jaki mógłby być orientacyjny koszt. Ogolnie to wogóle szukam firmy która mogłaby go zbudować przynajmniej do stanu surowego zamkniętego lub pod klucz zależy od ceny.



niestety ekipy z tego rejonu nie mogę polecić. koszt robocizny myślę że nie więcej jak 10k
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Nie zgodzę się, że SPAM icon_biggrin.gif
Bo sytuacja jest z zeszłego roku ;) - podbijam icon_smile.gif

Można na priv dać te dane - a można i w wątku którego to dotyczy.
Skoro ktoś sie pyta o ekipę i ktoś mu na to odpowiada, to gdzie tu spam ?

Spam to dla Mnie nachalnie wtrącana informacja o którą nie prosiłem.


To przeglądnij jego posty.Spam to też powielanie tej samej treści. Połowa z nich tej samej treści lub podobna. Jak wszyscy wykonawcy będą w taki sposób odpowiadali to za przeproszeniem zasrają forum samymi autoreklamami.Uważam, że powinien dać ogłoszenie w odpowiednim dziale z nr tele i nazwą firmy a w poszczególnych tematach wys dane na pw i to było by ok.A sytuacja co prawda z zeszłego roku,ale ciągnie się aż do tego roku i zapewne do następnęgo także icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...