Skocz do zawartości

filiżanka czy kubek?


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
A ja uwielbiam kolorowe, ciekawe, duże kubki :P najlepiej wszystkie inne. Mój mężczyzna się na mnie denerwuje, bo zawsze rozdaje każdemu inne kubki. Nie robię tego z braku kultury - wiem, że powinno się dawać takie same filiżanki. Jednak każdy kubek pasuje do moich gości i lubię je personalizować :P
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 lata temu...

Ja całe życie, jak mieszkałam z rodzicami i babcią, która jest estetką, piłam kawę z pięknych porcelanowych filiżanek. Potem jak zamieszkałam u siebie, to kupiłam najtańsze kubki z Ikei i z nich piłam, bo niestety bardzo dużo wyniosło mnie wykończenie domu, więc już musiałam oszczędzać na takich wydatkach. Dopiero parę dni temu sprezentowałam sobie zestaw 6 flizanek i spodeczków porcelanowych :) O dziwi, nie dałam dużo, bo 120 zł, a produkty są bardzo znanej firmy. Znalazłam hurtownię porcelany, która sprzedaje przez neta również osobom indywidualnym :)https://hurtowniaporcelany.pl/

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Ja używam kubków - mam w domu kilka. Głównie przywożę je jako pamiątki z podróży, np. jakieś z motywami regionalnymi lub z zakątków świata, np. ze Starbucksa. Kubek musi być przede wszystkim duży (wchodzi więcej napoju), a do tego całkiem lekki, żeby dobrze leżał w dłoni. Dla faceta z tak wielkimi łapami jak moje to filiżanka wyglądałaby raczej słabo! :D My z żoną mamy takie kubki jak na zdjęciu (tak... robocop mój :D).

kubek-robocup-7059.jpg

dekoria-kubek-flower-power-blue-330ml.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...