Skocz do zawartości

dobra książka


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Już kilka razy podkreślałam,że uwielbiam czytanie .....

Masę autorów już przerobiłam .....
moim najulubieńszym gatunkiem literackim jest thriller /medyczny,psychologiczny,prawniczy itp... /

Coś z pogranicza faktów,para-psychologii,psychologii klinicznej....

A być może są książki które po prostu warto poczytać..
Lubię też poezję

I prosiłabym o podawanie tytułów naprawdę fajnych książek,które dobrze sie czyta ...




Ostatnio czytałam debiut polskiego autora "Co sie wydarzyło w Lake Falls' myśle, że ci sie spodoba. Idealnie pasuje do opisu twojej ulubionej literatury:)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Literatura podróżnicza.

Polecam książki :

Romualda Koperskiego o przedzieraniu się przez Syberię, rozmowy z tamtejsza ludnością itp. ( najsłabsza moim zdaniem, ostatnia tzn. Syberia zimowa odyseja) Polecam.

Władimir K. Arsenjew " W Ussuryjskim Kraju" oraz "Dersu Uzała"

Michał Kruszona "Huculszczyzna" oraz ( trochę słabsza) "Rumunia. W poszukiwaniu diabła".
Link do komentarza
Cytat

przeczytane również "Życie Pi" /Yann Martel/ - polecam



Też mi się podobało "Życie Pi" czytałem to jeszcze przed tym, jak zaczęto robić film. A widziałeś już film? Jakie masz odczucia? Ja jeszcze nie oglądałem, ale podobno pod względem wizualnym i efektów specjalnych rewelacja, ale już samo przedstawienie historii niekoniecznie...

Ja skończyłem czytać "Argo" - dobra lektura o szpiegach i akcjach CIA - jak kogoś interesuje ta tematyka, to warto.
Link do komentarza
Cytat

Też mi się podobało "Życie Pi" czytałem to jeszcze przed tym, jak zaczęto robić film. A widziałeś już film? Jakie masz odczucia? Ja jeszcze nie oglądałem, ale podobno pod względem wizualnym i efektów specjalnych rewelacja, ale już samo przedstawienie historii niekoniecznie...


książkę przeczytałam nie wiedząc o powstającym filmie
/filmu nie oglądałam i raczej nie obejrzę/
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Ja również mogę polecić twórczość C.R. Zafona, ale tak jak Trzylwy to dobrze ujął, są to książki na poziomie gimnazjum.
Ze swojej strony wszyskim miłośnikom fantasy polecam serię powieści "Pieśni lodu i ognia" G. Martina oraz "Metro 2033" Dmitrija Głuchowskiego, przy czym ostatnia pozycja należy do fantastyki postapokaliptycznej.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...