Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

narożnik - intensywna biel

divers.3

Recommended Posts

• 9 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Otóż to - białe narożniki pięknie wyglądają w aranżacjach, w domach - niekoniecznie icon_smile.gif

Zgadzam się.. żona również tak się zachwycała białymi wypoczynkami na zdjęciach, że oczywiście zapragnęła taki mieć. No i oczywiście taki kupiliśmy - wypoczynek na prawdę piękny, ale.. jak ma się małe dzieci.. może być różnie. powiem wam, że bardzo ciężko zmyć długopis i często trzeba czyścić. Dużo pracy przy takiej sofie, no ale.. rzeczywiście nieźle się prezentują we wnętrzu.
Cytat

No ale chyba potrzeba długiego czasu, by biały zżółkł ;/. Poza tym, gdy już tak się stanie, że pożółknie, można mówić, że ona od nowości ecru była icon_smile.gif.
Prędzej dzieci napsocą.

Szkoda tylko że materiały nie żółkną równomiernie. Jeśli chodzi o czas to myślę że w tym wypadku, 2-5 lat i będzie to już widać (w zależności jak oświetlone będzie miejsce w którym postawimy mebel)
Jesli juz jesteśmy w temacie jasnych narożników, a w szczególności białych to znam ciekawy patent na to by utrzymać je w czystości. Jeśli mamy dostęp do materiałów z których zrobione jest obicie, możemy uszyć sobie narzutki na cześć do siadania. Jest to to dobre w przypadku gdy mamy zwierzaki, albo energiczne dzieci.
  • 2 miesiące temu...
Biały narożnik - cudo!! Wiem co mówię, bo mam biały narożnik. Długo na niego polowałam. Mam dość małe mieszkanie dlatego chciałam narożnik wielofunkcyjny (spanie, rozkładanie itp). A co to plam to udało mi się znaleźć tkaninę zmywalną, z której można zetrzeć wszystko szmatką: http://www.meblebugajski.pl/11,36,BORNEO.htm. Jeszcze nie miałam poważnych zabrudzeń, np z flamastrów, ale plamy z sosy słodko kwaśnego zeszła bez problemu icon_smile.gif
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Narożniki z postu użytkownika mebles - paskudne i odrażające, aż dziwi mnie, że ktoś w ogóle chce coś takiego kupować. A odnośnie białych narożników są piękne, ale mając małe dzieci nigdy nie zdecydowałabym się na taki zakup ze względu na bardzo szybkie brudzenie się takiego materiału, a jak wiadomo dzieci potrafią pobrudzić wszystko i wszystkim. Gdybym nie miała dzieci to mocno zastanawiałabym się nad wypoczynkiem w kolorze intensywnej bieli.
Cytat

Narożniki z postu użytkownika mebles - paskudne i odrażające, aż dziwi mnie, że ktoś w ogóle chce coś takiego kupować. A odnośnie białych narożników są piękne, ale mając małe dzieci nigdy nie zdecydowałabym się na taki zakup ze względu na bardzo szybkie brudzenie się takiego materiału, a jak wiadomo dzieci potrafią pobrudzić wszystko i wszystkim. Gdybym nie miała dzieci to mocno zastanawiałabym się nad wypoczynkiem w kolorze intensywnej bieli.

Każdy kolor się brudzi podobnie.
Ważniejszą kwestią jest to, z czego jest wykonany narożnik i czy można go np. przetrzeć wilgotną szmatką.

Pozdrawiam,
Eko-m2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Właściwie, zgodnie z podpowiedziami Dagi z innych wątków, powinienem odpuścić, ale jak odpuszczę - to pozostanę KRASNOLUDEM, czy zgoła GREKIEM... i tak źle, i tak niedobrze...   Twoje, animusie, WYCZYTYWANIE "moich" intencji ma charakter zenkopochodnych zaczątków próby wywołania goownoburzy, czy coś podobnego...   Jako człowiek widomy i jeżdżący po kraju widzę napowietrzne - kabli podziemnych jakoś nie widać -  linie energetyczne i nawet nie mam pojęcia ile jest ich w sumie w całym kraju, ale jest ich trochę, skoro PGE ma ponad 380 tys km, nie wspominając o "majątku" Taurona, Enei i Energi... PGE się chwali, że ma już trochę sieci schowanej pod ziemią, kupiła super maszynę, będzie dalej sieci chować, Tauron, posiadający obecnie ponad 25 tys. km kablowych linii energetycznych pod ziemią, docelowo chce przebudować kolejne 22 tys. km istniejących linii napowietrznych, zastępując je podziemnymi, i ma w tym pomóc technologia bezwykopowego prowadzenia kabli. Nie będę wspominał o innych gospodarzach sieci... bo po co?   W wytłuszczonym fragmencie chciałem pokazać SKALĘ  "majątku" PGE i możliwość jednej, pojedynczej, "cudownej"maszyny SPOKOLUZIKOWO linkowanej przez Ciebie... I to pokazując i zdając sobie sprawę, że nie wszędzie się da zakopać kable - NIGDZIE NIE SUGEROWAŁEM CAŁKOWITEJ WYMIANY WSZYSTKICH ELEMENTÓW SIECI... A Ty WYCZYTAŁEŚ to co chciałeś wyczytać i zrobić ze mnie GREKA...   I jakby nie zwróciłeś uwagi na mój wniosek:    
    • Gość Pawel
      prawo budowlane Art. 29. u 2. Nie wymaga decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszenia, o którym mowa w art. 30 obowiązek zgłoszenia budowy i robót budowlanych, budowa: (...) 5. wiat przystankowych i peronowych; (...) Chyba nie ten fragment prawa - https://lexlege.pl/prawo-budowlane/art-29/
    • Zły stan elewacji może być spowodowany nie tylko starzeniem się materiałów elewacyjnych, ale i uszkodzeniami innych elementów budynku. Zanim więc przystąpimy do remontu elewacji, musimy koniecznie usunąć wszystkie ewentualne usterki mające wpływ na jej trwałość (niezależnie od tego, czy chcemy elewację jedynie odświeżyć, czy też połączyć jej remont z ociepleniem). Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/12914-zanim-wykonamy-remont-elewacji
    • Gość Robert
      Analiza gruntów jest kluczowym elementem w przypadku zabudowy działki. Najlepiej zgłosić się do osób, które posiadają doświadczenie w ich sprawdzeniu. Samemu zajmuje to również sporo czasu. 
    • Rodzaj gruntu ma bezpośredni wpływ na koszt robót fundamentowych, izolacji przeciwwilgociowej oraz przyłączy do sieci zewnętrznych. Ideałem jest grunt jednorodny o dobrej przepuszczalności. Wtedy odpada wiele problemów związanych z wodą gruntową i opadową. Nie ma także niebezpieczeństwa nierównomiernego osiadania budynku. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/dzialka/a/545-czy-musimy-szczegolowo-analizowac-warunki-gruntowe
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...