Skocz do zawartości

narożnik - intensywna biel


divers.3

Recommended Posts

  • 9 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Otóż to - białe narożniki pięknie wyglądają w aranżacjach, w domach - niekoniecznie icon_smile.gif


Zgadzam się.. żona również tak się zachwycała białymi wypoczynkami na zdjęciach, że oczywiście zapragnęła taki mieć. No i oczywiście taki kupiliśmy - wypoczynek na prawdę piękny, ale.. jak ma się małe dzieci.. może być różnie. powiem wam, że bardzo ciężko zmyć długopis i często trzeba czyścić. Dużo pracy przy takiej sofie, no ale.. rzeczywiście nieźle się prezentują we wnętrzu.
Link do komentarza
Cytat

No ale chyba potrzeba długiego czasu, by biały zżółkł ;/. Poza tym, gdy już tak się stanie, że pożółknie, można mówić, że ona od nowości ecru była icon_smile.gif.
Prędzej dzieci napsocą.



Szkoda tylko że materiały nie żółkną równomiernie. Jeśli chodzi o czas to myślę że w tym wypadku, 2-5 lat i będzie to już widać (w zależności jak oświetlone będzie miejsce w którym postawimy mebel)
Link do komentarza
Jesli juz jesteśmy w temacie jasnych narożników, a w szczególności białych to znam ciekawy patent na to by utrzymać je w czystości. Jeśli mamy dostęp do materiałów z których zrobione jest obicie, możemy uszyć sobie narzutki na cześć do siadania. Jest to to dobre w przypadku gdy mamy zwierzaki, albo energiczne dzieci.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Biały narożnik - cudo!! Wiem co mówię, bo mam biały narożnik. Długo na niego polowałam. Mam dość małe mieszkanie dlatego chciałam narożnik wielofunkcyjny (spanie, rozkładanie itp). A co to plam to udało mi się znaleźć tkaninę zmywalną, z której można zetrzeć wszystko szmatką: http://www.meblebugajski.pl/11,36,BORNEO.htm. Jeszcze nie miałam poważnych zabrudzeń, np z flamastrów, ale plamy z sosy słodko kwaśnego zeszła bez problemu icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Narożniki z postu użytkownika mebles - paskudne i odrażające, aż dziwi mnie, że ktoś w ogóle chce coś takiego kupować. A odnośnie białych narożników są piękne, ale mając małe dzieci nigdy nie zdecydowałabym się na taki zakup ze względu na bardzo szybkie brudzenie się takiego materiału, a jak wiadomo dzieci potrafią pobrudzić wszystko i wszystkim. Gdybym nie miała dzieci to mocno zastanawiałabym się nad wypoczynkiem w kolorze intensywnej bieli.
Link do komentarza
Cytat

Narożniki z postu użytkownika mebles - paskudne i odrażające, aż dziwi mnie, że ktoś w ogóle chce coś takiego kupować. A odnośnie białych narożników są piękne, ale mając małe dzieci nigdy nie zdecydowałabym się na taki zakup ze względu na bardzo szybkie brudzenie się takiego materiału, a jak wiadomo dzieci potrafią pobrudzić wszystko i wszystkim. Gdybym nie miała dzieci to mocno zastanawiałabym się nad wypoczynkiem w kolorze intensywnej bieli.



Każdy kolor się brudzi podobnie.
Ważniejszą kwestią jest to, z czego jest wykonany narożnik i czy można go np. przetrzeć wilgotną szmatką.


Pozdrawiam,
Eko-m2
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...