Skocz do zawartości

Szukam eksperta który ocieplał juz dom drewiany!


Recommended Posts

Witam! icon_smile.gif
Przygotowując się do ocieplenia mojego niedawno nabytego domu drewnianego, poznalem już trochę wiadomości z literatury i netu na ten temat. Są to jednak sprawy ogólne. Śledzę forum czytam Budujemy Dom, ale potrzebuję szczegółów do prawidłowego zakupu materiału. Materiał chcę zgromadzić przez jesień i zimę, by wiosną przystąpić do ocieplania. Oczywiście po wymianie okien która u mnie jest niebędna.
Przede wszyskim dla mnie ważna jest podpowiedź gdzie i jakiej firmy styropian ryflowany kupić (oczywiście lepiej frezowany z boków,tak myślę..) Gdzie kupić kołki mocujące z metalowym trzpieniem? i jakie długie gdy dom obity jest deską świerkową calową? Gdzie i jakiej firmy szukać folii wiatroizolacyjnej?itp,itd...czym obijać tą folię?..czy raczej kleić? czy usunąć w środku boazerię z płyt wiórowych laminowanych, by poprawić przepuszczalność?
Tłumacząc się tych niby śmiesznych pytań, pragnę podkreślić,że czesto chodzę po supermarketach Castorama,Praktiker, Nomi...lecz styropianu ryflowanego, kołków mocującach z plastykowym łbem i nóżką metalową nigdy jescze nie widiałem, a pytania do obsługi o folię wiatroizolacyjną i jej dane techniczne, to istna zabawa.. icon_lol.gif
Gdyby ktoś pomógł mi w tej materii bardzo byłbym wdzięczny..
pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...