Skocz do zawartości

Nylon dekarski


Recommended Posts

Cytat

Czy można prosić o jakieś konkretne informacje na temat tego produktu?


ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO PRODUKTU
JEST WADLIWY I PRZEREKLAMOWANY A NA DODATEK BARDZO DROGI
WSZYSTKO ZESZŁO MI Z DACHU PO 3 MIESIĄCACH
A FIRMA DACHERMANN NIE CHCE ZWRÓCIĆ PIENIĘDZY ZA GWARANCJĘ
MUSZĘ IŚĆ DO SĄDU A TO KOSZTUJE
PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ I JEJ PRODUKTAMI
POCZYTAJCIE NA INNYCH FORACH I STRONACH
PRZECZYTAJCIE RÓWNIEŻ WARUNKI GWARANCJI I ATESTY - SĄ NIEZGODNE Z TYM CO MÓWI FIRMA
NYLON MA ATEST TYLKO DO RENOWACJI STARYCH POKRYĆ DACHOWYCH A REKLAMUJĄ GO W ZASADZIE DO WSZYSTKIEGO - WIELKIE OSZUSTWO
UWAGA POJAWIŁ SIĘ JUŻ TEN PRODUKT POD INNĄ NAZWĄ - NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ
ŻĄDAJCIE ATESTÓW NA PIŚMIE OD SPRZEDAWCÓW ORAZ CZYTAJCIE WARUNKI GWARANCJI
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Panie/Panowie.... może nie tak do końca... Faktycznie wachlarz zastosowań opisany w karcie technicznej - był/jest urwany z choinki (ma się nijak do Aprobaty Techn.).
Nie wiem co się stało z tą firmą ... ogólnie idea produktu była dobra .... tylko co oni później pakowali do tych pojemników tego najświętsi nie wiedzą ...
Zgadzam się w obecnej chwili nie można ufać tej firmie a co więcej jej wyrobom...


"UWAGA POJAWIŁ SIĘ JUŻ TEN PRODUKT POD INNĄ NAZWĄ - NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ
ŻĄDAJCIE ATESTÓW NA PIŚMIE OD SPRZEDAWCÓW ORAZ CZYTAJCIE WARUNKI GWARANCJI"


Widać, że mój przedmówca miał/ma małe pojęcie o rynku wyrobów budowlanych w tym chemii budowlanej. produkty takie istniały już od dawna .... wystarczy przyjrzeć się ofercie takich dużych firm jak Deitermann /Sika/ Schomburg itd........
To, że pojawia się na rynku kolejna firma a będzie tych firm więcej, która produkuje wyroby """polimerowe"""/płynne masy itd. to mnie w zupełności nie dziwi ...bo to dobry kierunek .... tylko.... no właśnie należy to robić z głową i nie robić klientów w h.....
jak to niestety ma miejsce z firmą DACHERMANN..
Pozdr. i życzę powodzenia w walce z firmą j.w.
Link do komentarza
Dziekuję przedmówcy, widzę, że wie co mówi! Ja nawet sadzę, że oni sami nie mają pojęcia co tam leją, dziś liczy się tylko sprzedać ale jak widać to krótkowzroczne myślenie! Proszę powiedzieć pod jaka inna nazwą oni sprzedają to badziewie? Bo ja kupiłem material który nazywa sie HYDRONYLON, leży u mnie na dachu od kilku miesięcy i jak na razie nic sie nie dzieje, wszystko jest szczelne i bez odbarwień ale to tylko materiał na dach jak pisze producent. Pzdr Edytowano przez jw12 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Faktycznie dziwna sprawa a poza tym strasznie droga. Jedno pomalowanie dachu u mnie bez podkładu to koszt 30zł/m2
Tyle to ja zapłacę za porządny gont z gwarancją 30latek. A przecież do tego trzeba dodać grunt 60zł/5l, i pomalować min jeszcze raz, a najlepiej jeszcze 2 razy. Normalnie strach się bać. Wyjdzie ok 100zł/m2 dachu.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Na podstawie informacji uzyskanych od producenta, jego reklamy , próbek dostarczonych przez dystrybutora, zakupiłem nylon dekarski i położyłem na tarasie.
Jeszcze niedawno na stronach Dachermanna był reklamowany nawet jako materiał na schody.
Jednak po kilku tygodniach nylon w dalszym ciągu się klei.
Do nawierzchni przywiera brud, drobne igły z drzew itp. które trudno usunąć.
Nawet na dachu nie zaakceptowałbym takiej nawierzchni.
Jak to wygląda można obejrzeć na stronie:
http://www.youtube.com/watch?v=t78IM3Oo5no...e=youtube_gdata



Alternatywą dla tego produktu mogą być produkty firm: TERMOPIAN i MR-PUR.

W drugim jednak przypadku jest mowa o docieplaniu poddasza i ścian (chociaż cały czas mowa o technologii natrysku).
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Alternatywą dla tego produktu mogą być produkty firm: TERMOPIAN i MR-PUR.

W drugim jednak przypadku jest mowa o docieplaniu poddasza i ścian (chociaż cały czas mowa o technologii natrysku).



Nie odmawiam obu produktom dobrej klasy, ale to alternatywa raczej dyskusyjna, bo wymaga sprzętu do natrysku! Tymczasem Nylon miał być produktem nanoszonym pędzlem.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...