Skocz do zawartości

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - reklama


Recommended Posts

Ja w wakacje tego roku założyłam sobie przydomową oczyszczalnie ścieków przez firmę z Łomży (www.aqua-inwest.pl) i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona ,jest czysto bez zadnych zapachów,estetycznie,realizacja od początku do końca. Oczyszczalnie ma także znak CE icon_smile.gif więc jestem juz w pełni Europejkąicon_smile.gif Mam tylko pytanie czy któs z was ma załozoną taką oczyszczalnie i czy ja serwisuje? bo wiem ze jest taka mozliwość i czy ten serwis jest potrzebny?
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam.Ja też mam oczyszczalnię tej firmy Aqua-Inwest i nie serwisuje jej narazie nie bylo takiej potrzeby jak sama bedziesz dbala to nic z nią nie bedzie sie dzialo ..chyba ze cos poprzestawiasz to wtedy telefon do nich i mi nawet przez telefon pomogli.. to fakt ze wsrod oczyszczalni ich zbiorniki to mercedesy icon_smile.gif i co wazne wlasnie CE wiec za 3 lata nie bede znowu martwil sie zeby wymienic bo Unia bedzie tego wymagala.
Link do komentarza
Ja dużo przegladałem stronę ECo pol ale jak ja to nazywam oni oferują nie drogie proste zbiorniki do oczyszczania a ja chciałem efektu a nie tylko podczyszczania tych sciekow dlatego po telefonicznych informacjach od jakiegos pana ze strony www.aqua-inwest.pl zdecydowalem sie zaryzykowac cos nowego i dobrego i w koncu jestem zadowolony:)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
U nas w regionie jest popularna firma alfa-tech.info. Mam oczyszczalnię od ponad dwóch lat i nie mam żadnych problemów (wysiadł sterownik ale go wymienili następnego dnia). Najbardziej podobało mi się to, że znaja sie na robocie, pracowici, skromni (bez zbędnej filozofii). Jestem inżynierem sanitarnym z dużym doswiadczeniem i sam tego lepiej na pewno bym nie zrobił. Polecam bo myślę że zasługują na to. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam,

Wszystkich posiadaczy szamb i oczyszczalni zapraszam do zaprzyjaznionego sklepu na www.aktywatory.pl
W ofercie biopreparaty i biodegradowalne produkty do mycia i czyszczania.

Sprzedaz wysyłkowa a cena nawet z przesyłką niejednokrotnie lepsza niz w "ogrodniczym"

POLECAM:)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Bardzo ciekawe rozwiązania oferuje firma Haba RL (www.haba.pl) - sam od 10 lat jestem posiadaczem ich oczyszczalni i jak do tej pory sprawuje się bez zarzutu. Z tego co wiem przedstawiciele działają na terenie całej Polski,a koszt imprezy zaczyna się od ok. 4000zł netto. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że mają rozwiązania dla różnych, nawet trudnych warunków jeśli chodzi o glebę i miejsce na działce (z poprzednich wypowiedzi wynika, że dla wielu użytkowników jest to istotny czynnik) - do mnie nawet przyjechał fachowiec i na samym początku zrobił badanie gruntu. Co do obsługi - bardzo wygodna, właściwie nie trzeba się niczym przejmować, wystarczy stosować co jakiś czas biopreparaty i zamówić serwis - 2 razy do roku panowie przyjeżdżają i wykonują swoją robotę. Znajomy również kupił od nich niedawno oczyszczalnie i załapał się na dofinansowanie, więc dodatkowo jeszcze na tym ugrał sporo pieniędzy icon_smile.gif Nie chcę się zbytnio tutaj rozpisywać - jeżeli ktoś jest zainteresowany to podaję ich stronkę, na której znajduje się multum informacji: www.haba.pl.

A najlepiej po prostu do nich napisać lub zadzwonić, obsługa powie dokładnie co i jak, do tego jest bardzo przyjazna (pozdrowienia dla Pana Bartosza icon_biggrin.gif )
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Mogę z czystym sumieniem polecić oczyszczalnie ścieków firmy JFC. Mamy je w ofercie i muszę przyznać, że cieszy się dużym zainteresowaniem.

Kilka faktów:
- naprawdę dobra cena - producent znany w Europie a cena Polska icon_smile.gif
- brak kosztów podczas eksploatacji
- zbiornik umieszczany jest pionowo a nie poziomo (mniej miejsca jest zajmowane na działce więc nie ma przeszkod przy przebudowie drogi czy aranżacji ogrodu)

Więcej można poczytać na www.woda-kik.pl


Tworzymy indywidualne projekty. Posiadamy w swoim zespole architektów, inżynierów jak i własną ekipę budowlaną, więc nie zlecamy prac innym.

Budujemy całe budynki także standardzie pasywnym i niskoenergetycznym, wykonujemy szereg prac wykończeniowych i remontowych. Oddajemy, życzenie klienta budynek pod klucz.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...