Skocz do zawartości

kotły De Dietrich, materiały instalacyjne w bardzo dobrych cenach


Recommended Posts

PROMOCJA ZESTAWY KOCIOŁ KONDENSACYJNY MCR II ZE STEROWNIKIEM CELSJA W REWELACYJNYCH CENACH
MCR/II 24/S tylko centralne, bez zaworu przełączającego + Celsia - 3450 zł

MCR/II 24/T tylko centralne z zaworem przełączającym + Celsia - 3555 zł
tylko centralne oznacza że do grzania wody trzeba mieć zasobnik,

kotły dwufunkcyjne

MCR/II 24/28 MI + Celsia - 3930zł
pierwsza wartość moc przy grzaniu centralnego
druga wartość moc przy grzaniu ciepłej wody

kotły jednofunkcyjne

MCR/II 24/28 BIC ze zintegrowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej o pojemności 40 l. + Celsia - 6410 zł

MCR/II 24 BS 100 z zasobnikiem stojącym 100 l.+ Celsia - 4840 zł

MCR/II 24 BS 150 z zasobnikiem stojącym 150 l. + Celsia - 5206 zł

MCR/II 24 BW 100 z zasobnikiem warstwowym 100 l. umieszczonym pod kotłem + Celsia - 5496 zł

wszystkie ceny brutto z VAT 22%,
wszystkie materiały fabrycznie nowe z gwarancją producenta,
wystawiam faktury VAT,
sposób dostawy każdorazowo do uzgodnienia,


jak w tytule, sprzedaję nie tylko kotły ale też pozostałe materiały intalacyjne,
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
wszystko kotły kondensacyjne jednej z lepszych firm na rynku

MCR/II 24 S bez zaworu przełączającego, do współpracy z kominkiem z płaszczem wodnym, za 3280 zł jeszcze z VAT 22%

MCR/II 24 T z zaworem przełączającym, za 3300 zł jeszcze z VAT 22%

MCR/II 24/28 MI dwufunkcyjny, za 3750 zł jeszcze z VAT 22%

MCR/II 24 BIC ze zintegrowanym z kotłem zasobnikiem o pojemności 40 l. za 6240 zł z VAT jeszcze 22%

MCR/II 24 BS100 z zasobnikiem stojącym obok kotła o pojemności 100 l., za 4640 zł z VAT jeszcze 22%

MCR/II 24 BS150 z zasobnikiem stojącym obok kotła o pojemności 150 l., za 5080 zł z VAT jeszcze 22%

MCR/II 24/28 BW 100 z zasobnikiem warstwowym 100 l., za 5780 zł z VAT jeszcze 22%

promocja świąteczna

Innovens MCA 15 BS 100 cena brutto producenta to 14158,10

u mnie 8100 zł brutto z VAT jeszcze 22%


Innovens MCA 15 BS 150 cena brutto producenta to 15051,14

u mnie 8500 zł brutto z VAT jeszcze 22%


Innovens MCA 25 BS 100 cena brutto producenta to 14655,86

u mnie8400 zł brutto z VAT jeszcze 22%


Innovens MCA 25 BS 150 cena brutto producenta to 15345,16

u mnie 8800 zł brutto z VAT jeszcze 22%

w przypadku dłuższego oczekiwania na zamówiony kocioł, gwarantuję niezmienność ceny nawet w przypadku odbioru towaru po 1 stycznia

jako, że to promocja świąteczna,
obowiązuje do Wigilii

dla tych co nie wiedzą w jaki sposób zamówić i jak wygląda tok postępowania przy zamówieniu,

krok po kroku:

- kontakt mailowy lub telefoniczny,
(w sumie nie wiem skąd macie mój numer telefonu,)

- uzgodnienie co i za ile chcecie kupić,

- po tym uzgodnieniu, należy złożyć mailowo zamówienie z wyszczególniniem dokładnie, co i za ile,

- po otrzymaniu zamówienia i potwierdzeniu prze ze mnie dostępności w hurtowni oraz dowiedzeniu się o ewentualnym okresie oczekiwania na towar,
(mogą nie mieć na hurtowni i będą musieli zamówić towar u producenta), wystawiam fakturę VAT Pro Forma na zamówiony towar,

- po wpływie pieniędzy na konto, towar będzie do odbioru w hurtowni lub będzie wysłany kurierem w zależności od miejsca dostawy,
przypominam, że jest ponad 50 hurtowni w których można odebrać towar,

- w przypadku przesyłki kurierskiej koszt przesyłki około 190 zł,

dlaczego taki tok postępowania?

wcale się nie dziwię, że ktoś kto zamawia towar może mieć obawy co do tego czy ma pewność bezpieczeństwa swoich pieniędzy,
to normalne,

próbowałem kiedyś sprzedać za pobraniem,
ale wynikł pewien problem,
klient zrezygnował i miałem problemy co zrobić z kotłem,

dlatego staram się teraz zabezpieczyć siebie a zarazem zabezpieczyć maksymalnie klienta,
temu właśnie ma służyć:

- uzgodnienie telefoniczne lub mailowe, wolę mailowe, bo zostawia ślad,

- mailowe złożenie zamówienia, bo też zostawia ślad,

- faktura ProForma, bo też zostawia ślad,

- przelew na konto, bo kolejny raz zostawia ślad,

dlatego, wydaje mi się, że taka transakcja jest w pełni bezpieczna dla drugiej strony,

poza tym, od 2005 roku, jestem na konkurencyjnym forum Muratora i jeszcze nikt nie wnosił reklamacji

i jeszcze jedno,
zbliża się koniec roku i w związku z wzmożonym ruchem na rynku,
bo to i podwyżka VAT i tradycyjnie regulacja cen przez producentów na początku roku,
może się zdarzyć tak, że na zamówiony kocioł trzeba będzie czekać trochę dłużej,
Link do komentarza
czy warto zastosować w swojej instalacji pompę elektroniczną?

no właśnie, czy warto?

w końcu zbliżamy się do finiszu, zaczyna brakować kasy,
trzeba myśleć nad tym jakie kafelki położy się w łazience,
jaki będzie nowy zestaw do salonu,
plazma na ścianie, też by się przydała,
a to wszystko kosztuje

po co mi taki gadżet jak pompa elektroniczna?

tym bardziej, że w zależności co nam zaproponuje instalator,
różnica w cenie pompy może wynosić, od około 200 do 500 zł,
po co? byle jaka pompa też pociągnie moje ogrzewanie,

owszem pompa pociągnie,
ale trzeba zdać sobie sprawę, że długość sezonu grzewczego w naszym klimacie, może wynosić
od 221 dni w dawnych województwach, Konińskim, Leszczyńskim, Pilskim czy też Poznańskim,
do 250 dni w dawnym województwie Jeleniogórskim,

ale trzeba sobie zdać sprawę z tego, że pompa centralnego ogrzewania jest urządzeniem które pracuje 24h/dobę,
i wtedy te 35 W mocy na I biegu, w dobrych pompach, daje już spore koszty użytkowania,
w poślednich moc na I biegu może być o wiele większa,
przy pracy na II czy też III biegu moc może wynosić nawet 90 W,
a to już przy średnio 235 dniach sezonu grzewczego daje naprawdę duże zużycie energii elektrycznej,

policzmy 235 dni*24 h*90 W=507600 W


tj, 507 kWh

ile to kosztuje to każdy może już sobie policzyć,

i tutaj każdy myślący użytkownik forum, powinien się nad tym zastanowić i policzyć czy opłaca mu się wydać więcej kasy na pompę elektroniczną,

a od początku roku 2013 zgodnie z dyrektywą UE nie będzie można stosować do centralnego ogrzewania pomp innych niż elektroniczne,
z tym, że ten kto to zrobi już teraz, do roku 2013 będzie miał już spłaconą tę różnicę w cenie,

wiem po sobie,
u mnie pompa elektroniczna na dom w którym znajduje się 12 grzejników płytowych, pobiera średnio 7 W, co widać na wyświetlaczu,
ponad to w przypadku, gdy trudno jest wyregulować instalację, pompa posiadająca funkcję samoadaptacji, dopasowywuje swoją moc do oporów instalacji,

u jednej z klientek gdzie robiłem 270 m2 podłogówki i parę grzejników, pobór mocy wynosi od 16-28 W
Link do komentarza
lodówka - nic prostszego,icon_smile.gif

każdy w De Dietrichu może sobie dobrać coś dla swoich oczekiwań i zasobności portfela,

Ecodens kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym zasobnikiem cwu o pojemności 130 l. (lodówka) 6804 zł brutto z VAT jeszcze 22%
trzeba dokupić naczynie wzbiorcze, wielkość naczynia zależna od zładu instalacji i to niestety u każdego sprzedawcy

Solneo SGC 23 SOL kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym zasobnikiem solarnym o pojemności 200 l. 10990 zł brutto z VAT jeszcze 22%
żeby była kompletna stacja solarna trzeba dokupić jedynie kolektory

Elidens DTG 1300-15 Eco.NOx PLUS V 130, lodówka sterowana konsolą Diematic 3, moc od 3,2-14,8 kW 10260 z VAT jeszcze 22%

Elidens DTG 1300-25 Eco.NOx PLUS V 130, lodówka sterowana konsolą Diematic 3, moc od 4,5-24,9 kW 10450 z VAT jeszcze 22%
Link do komentarza
po Nowym Roku, zmiana cen

żeby nie było że tylko kondensaty i kondensaty,
równie dobrze mogą być pompy ciepła,
czy to typu powietrze woda, (areotermia)
czy też czy też geotermalne czyli grunt, woda,
zaczniemy od pomp Alezio jednofazowych o mocach od 6 kW do 16 kW,
ceny zaczynają się od:12806 zł brutto z VAT jeszcze 22% 6 kW,
do 19486 zł brutto z VAT jeszcze 22% przy mocy 16 kW

może przybliżę te pompy bo przecież nie każdy musi wiedzieć wszystko (ja też nie wiem),rolleyes.gif

Alezio to pompy powietrze-woda tzn., że do grzania wykorzystują ciepło zawarte w powietrzu,
wg producenta opłacalna jest do temperatur – 15 C,
przy temperaturach niższych pompa pracuje z współczynnikiem COP równym 1, co oznacza, że jest to normalna grzałka elektryczna którą ogrzewamy dom,

co zrobić żeby się nie narażać na tego typu sytuacje,
ano trzeba mieć drugie dodatkowe rezerwowe źródło ciepła, czy to kocioł gazowy, czy też kominek z płaszczem wodnym

lub ze względu na to, że teraz domy są naprawdę bardzo dobrze izolowane, kupić pompę monowalentną (czyli taką która jest traktowana jako jedyne źródło ciepła) i ma zainstalowane grzałki, które w sytuacjach gdy temperatura spada poniżej tych -15 C przejmują funkcję grzania,
wiąże się to ze zgodzeniem się przez użytkownika, że parę dni w roku będzie ogrzewał dom bez żadnych oszczędności wynikających z faktu zastosowania pompy ciepła,

czy to się sprawdza?

biorąc pod uwagę, że dobre ocieplenie i duża akumulacyjność budynku nie pozwala na zbyt szybkie jego wychłodzenie (wielu forowiczów pisze w swoich postach, że w ciągu 24 godzin bez ogrzewania następował spadek temperatury o 2-3 C, a byli tacy co podawali wartości jeszcze mniejsze)
koszt zużytej energii elektrycznej nie powinien zbytnio rzutować na koszty ogrzewania,
natomiast zostaje w kieszeni kasa którą trzeba by wydać na dodatkowe źródło ciepła.

Alezio to pompy odwracalne tzn,. że w lecie mogą schładzać pomieszczenia które zimą były grzane,
wiąże to się jednak z wykonaniem instalacji w taki sposób, żeby nie mógł występować punkt rosy,

jest pompą w której zastosowany jest najbezpieczniejszy dla warstwy ozonowej czynnik chłodniczy R410A,

jest pompą inwertorową – co to znaczy?
większość tańszych pomp ciepła ale i nie tylko, pracuje w funkcji załącz-wyłącz,
jeżeli pompa ma moc np. 6 kW to pracuje cały czas z tą mocą,
pompa inwertorowa najkrócej mówiąc, pracuje z modulacją mocy, coś tak jak palnik kotła gazowego, dostosowując swoją moc do aktualnego zapotrzebowania na ciepło,
nie muszę mówić, że wpływa to na koszty ogrzewania,

Alezio jest pompą kompletnie wyposażoną i bardzo łatwą w montażu,
ponad to ilość miejsca potrzebnego do montażu to zaledwie powierzchnia modułu wewnętrznego wynosząca 60x90x32 cm,
prawda, że mało?

w przypadku gdy pojemność zładu jest większa niż 20 l. nie jest wymagane zastosowanie bufora,

brzmi ciekawie?
jeżeli ktoś naprawdę nie ma miejsca, to taka pompa zajmuje dokładnie tyle samo miejsca co MCR z zasobnikiem,
bo zasobnik cwu musi być, przecież trzeba się myć,

moim zdaniem jest to rozwiązanie do rozpatrzenia,
jeżeli ktoś zamierza się dopiero budować i nie będzie miał gazu, to odliczając niezbędne inwestycje przy gazie czy paliwie stałym, zaczyna się robić bardzo interesująco,
odpadają koszty przyłącza gazowego,
koszty komina spalinowego,
zyskuje się na powierzchni w przypadku alternatywnego zastosowania kotła na paliwo stałe, odpada bardzo duże brudne pomieszczenie które trzeba zastosować jako kotłownię i skład opału.

o ochronie środowiska i tanim ogrzewaniu (COP wg producenta wynosi 3,7) nie wspomnę
Link do komentarza
jeszcze do jutra można można składać zamówienia,

wtedy będą obowiązywały ceny jeszcze z tego roku

ale odbiór towaru już w 2011 roku


dla tych co nie wiedzą w jaki sposób zamówić i jak wygląda tok postępowania przy zamówieniu,

krok po kroku:

- kontakt mailowy lub telefoniczny,
(w sumie nie wiem skąd macie mój numer telefonu,)

- uzgodnienie co i za ile chcecie kupić,

- po tym uzgodnieniu, należy złożyć mailowo zamówienie z wyszczególniniem dokładnie, co i za ile,

- po otrzymaniu zamówienia i potwierdzeniu prze ze mnie dostępności w hurtowni oraz dowiedzeniu się o ewentualnym okresie oczekiwania na towar,
(mogą nie mieć na hurtowni i będą musieli zamówić towar u producenta), wystawiam fakturę VAT Pro Forma na zamówiony towar,

- po wpływie pieniędzy na konto, towar będzie do odbioru w hurtowni lub będzie wysłany kurierem w zależności od miejsca dostawy,
przypominam, że jest ponad 50 hurtowni w których można odebrać towar,

- w przypadku przesyłki kurierskiej koszt przesyłki około 190 zł,

dlaczego taki tok postępowania?

wcale się nie dziwię, że ktoś kto zamawia towar może mieć obawy co do tego czy ma pewność bezpieczeństwa swoich pieniędzy,
to normalne,

próbowałem kiedyś sprzedać za pobraniem,
ale wynikł pewien problem,
klient zrezygnował i miałem problemy co zrobić z kotłem,

dlatego staram się teraz zabezpieczyć siebie a zarazem zabezpieczyć maksymalnie klienta,
temu właśnie ma służyć:

- uzgodnienie telefoniczne lub mailowe, wolę mailowe, bo zostawia ślad,

- mailowe złożenie zamówienia, bo też zostawia ślad,

- faktura ProForma, bo też zostawia ślad,

- przelew na konto, bo kolejny raz zostawia ślad,

dlatego, wydaje mi się, że taka transakcja jest w pełni bezpieczna dla drugiej strony,


poza tym, na Forum Muratora sprzedaję od 2005 roku, każdy kto kupował dostał zamówiony towar,

w przeciwnym wypadku, nie miałbym racji bytu,
Link do komentarza
z Nowym Rokiem z nowym VATEM icon_evil.gif

MCR/II 24 BIC ze zintegrowanym z kotłem zasobnikiem o pojemności 40 l. cena brutto producenta 11335 zł
u mnie kosztuje 6291 zł z VAT 23%

MCR/II 24 BS100 z zasobnikiem stojącym obok kotła o pojemności 100 l., cena brutto producenta 8387 zł
u mnie kosztuje 4678 zł z VAT 23%

MCR/II 24 BS150 z zasobnikiem stojącym obok kotła o pojemności 150 l., cena brutto producenta 9066 zł
u mnie kosztuje 5122 zł z VAT 23%

MCR/II 24/28 BW 100 z zasobnikiem warstwowym 100 l., cena brutto producenta 10184 zł
u mnie kosztuje 5700 zł z VAT 23%



Innovens MCA 15 BS 100 z zasobnikiem 100 l. cena brutto producenta to 14274 zł

u mnie kosztuje 8280 zł brutto z VAT 23%


Innovens MCA 15 BS 150 z zasobnikiem 150 l. cena brutto producenta to 15174 zł

u mnie kosztuje 8970 zł brutto z VAT 23%


Innovens MCA 25 BS 100 z zasobnikiem100 l. cena brutto producenta to 14776 zł

u mnie kosztuje 8570 zł brutto z VAT 23%


Innovens MCA 25 BS 150 z zasobnikiem 150 l. cena brutto producenta to 15471 zł

u mnie kosztuje 8970 zł brutto z VAT 23%
Link do komentarza
na koniec roku, przypomniano mi, że są także użytkownicy kotłów olejowych,
staram się poprawić icon_redface.gif

De Dietrich GTU 1203 RS/V 130, żeliwna lodówka olejowa ze zbiornikiem 130 l. zintegrowanym z kotłem, wyposażona w palnik 16-21 kW

sterowanie konsolą Basis, cena brutto producenta 13246 zł,
moja cena to 8037 z VAT 23%,

sterowanie konsolą Diematic 3, cena brutto producenta 14865 zł
moja cena to 9075 zł z VAT 23%
Link do komentarza
do jutra do 24.00 kotły:

MCA 15 BS100 cena brutto producenta 14274 zł, ja go mam dal Was za 8120 zł

MCA 15 BS100 cena brutto producenta 14776 zł u mnie za 8470 zł

warunki zamówienia są ogólnie znane, wystarczy poczytać wyżej,
liczy się czas, zamówienie z datą 24 już jest w innej cenie
Link do komentarza
kocioł MCR/II 24 BS 150 z regulatorem VS 5500 plus, razem z VAT 23 % kosztuje 5850 zł cena brutto producenta za taki zestaw to kwota 10599 zł
co w zamian,
kocioł kondensacyjny wraz z zasobnikiem 150 l. do tego regulator pozwalający sterować dwoma obiegami grzewczymi,
jednym bezpośrednim - grzejniki
drugim z podmieszaniem - sterujący siłownikiem zaworu trójdrogowego (podłogówka)

Link do komentarza
żeby nie pisać o podniesionych cenach na DD:mad:
to może coś lżejszego,

pompy ciepła powietrze-woda Hewalex o mocach od 5,6 kW - do 18,5 kW
na przykład WBC-5,6 H_B2P o COP 3,8 kosztuje 7118 zł z VAT 23%

solankowe pompy ciepła o mocach od 10 kW - 16.0 kW
przykładowo WKE-10,0 H-A-P z COP 4,1 cena brutto z VAT 23 %12791 zł
Link do komentarza
nowe, wyższe ceny icon_evil.gif

MCR/II 24 T cena producenta 6100 zł brutto z VAT 23%
ja go sprzedaję w cenie 3394 zł brutto z VAT 23%

MCR/II 24 BS 100 cena producenta 8596 zł brutto z VAT 23%
moja cena 4768 zł brutto z VAT 23%

MCR/II 24 BS 150 cena producenta 9293 zł brutto z VAT 23%
u mnie 5150 zł brutto z VAT 23%
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
co mnie boli w MCR-ach to sterowanie,
wprawdzie są inne lepsze regulatory, ale niestety nie nie są importowane,
dlatego proponuję zamiast Celcji, sprawdzony nie firmowy sterownik współpracujący w Open Thermie z MCR-em sterownik PT55, TUTAJ dostępny w sieci już za około 250 zł,
ponad to, postanowiłem pogrzebać w necie i znaleźć tańsze rozwiązanie dla podłogówki z zaworem trojdrogowym i siłownikiem sterowanym pogodowo,

czyli takiej prawdziwej podłogówki, a nie tej namiastki z zaworem termostatycznym,

proponuję zamiast VS 5500 plus,
zastosowanie sterownika sterującego pogodowo obiegiem grzewczym z zaworem mieszającym (w tym przypadku podłogówką) za 405 zł brutto z VAT 23%, sterownik wyposażony jest w czujnik zewnętrzny i czujnik zasilania obiegu grzewczego,
dodatkowo proponuję zawór trójdrogowy o średnicy 3/4" lub 1" za 112 zł brutto z VAT 23%,
oraz siłownik zaworu za 255 zł brutto z VAT 23%

i tak sam VS kosztuje 925 zł brutto z VAT 23%
do tego trzeba dokupić i zawór i siłownik czyli w moich cenach 367 zł, co daje nam już kwotę 1292 zł

moje rozwiązanie to 772 zł plus PT 55 za 250 zł, czyli w sumie 1022 zł brutto,
te rozwiązanie daje nam pełną funkcjonalność zarówno instalacji grzejnikowej jak i podłogówki z siłownikiem i zaworem trójdrogowym,
o tym, że jesteśmy ponad 250 złotych do przodu, nie wspomnę,
Link do komentarza

A co jest nie tak z Celcji?


Cytat

co mnie boli w MCR-ach to sterowanie,
wprawdzie są inne lepsze regulatory, ale niestety nie nie są importowane,
dlatego proponuję zamiast Celcji, sprawdzony nie firmowy sterownik współpracujący w Open Thermie z MCR-em sterownik PT55, TUTAJ dostępny w sieci już za około 250 zł,
ponad to, postanowiłem pogrzebać w necie i znaleźć tańsze rozwiązanie dla podłogówki z zaworem trojdrogowym i siłownikiem sterowanym pogodowo,

czyli takiej prawdziwej podłogówki, a nie tej namiastki z zaworem termostatycznym,

proponuję zamiast VS 5500 plus,
zastosowanie sterownika sterującego pogodowo obiegiem grzewczym z zaworem mieszającym (w tym przypadku podłogówką) za 405 zł brutto z VAT 23%, sterownik wyposażony jest w czujnik zewnętrzny i czujnik zasilania obiegu grzewczego,
dodatkowo proponuję zawór trójdrogowy o średnicy 3/4" lub 1" za 112 zł brutto z VAT 23%,
oraz siłownik zaworu za 255 zł brutto z VAT 23%

i tak sam VS kosztuje 925 zł brutto z VAT 23%
do tego trzeba dokupić i zawór i siłownik czyli w moich cenach 367 zł, co daje nam już kwotę 1292 zł

moje rozwiązanie to 772 zł plus PT 55 za 250 zł, czyli w sumie 1022 zł brutto,
te rozwiązanie daje nam pełną funkcjonalność zarówno instalacji grzejnikowej jak i podłogówki z siłownikiem i zaworem trójdrogowym,
o tym, że jesteśmy ponad 250 złotych do przodu, nie wspomnę,


Link do komentarza
większość wie że kocham kondensaty,
niestety są tacy którzy mówią,
za drogo:(
dla nich mam nowe produkty De Dietricha
ponieważ jestem leniwy to podeprę się tym co pisze producent
Cytat

Typoszereg ZENA MS rozszerza ofertę De Dietrich w segmencie nisko cenowych, tradycyjnych, wiszących kotłów gazowych z otwartą i zamkniętą komorą spalania przeznaczonych do zadań developerskich, budownictwa socjalnego, jak i do remontów instalacji grzewczych.

Jednolita oferta dla całej rodziny dostępna w wersji otwartej i zamkniętej komory spalania
Kotły są produkowane w najnowszej, dostępnej dla tego rodzaju urządzeń technologii przez należącą do grupy BDR Remeha, doświadczoną i jedną z największych tego typu fabryk na świecie w Bassano del Grappa we Włoszech
Homologacja na wszystkie rodzaje gazów ziemnych oraz gaz płynny
Przystosowanie do każdego rodzaju podłączeń spalinowych
Automatyczna diagnostyka błędów
Zastosowane najlepszych komponentów spotykanych w tego typu kotłach
Prosta obsługa za pośrednictwem panela LCD
Możliwość dokupienia w opcji sterowania pogodowego i pokojowego
Możliwość zastosowania w systemach ogrzewania z max. temp. 45 lub do 85 C.
Atrakcyjna cena



skoro piszą o cenach to jedziemy z tym koksem

wszystkie kotły mają moc 9,3-24 kW

otwarta komora spalania

ZENA MS 24 MI kocioł dwufunkcyjny cena brutto z VAT 23% 2250 zł

ZENA MS 24, kocioł jednofunkcyjny cena brutto z VAT 23% 2150 zł

ZENA MS 24, kocioł jednofunkcyjny z zasobnikiem 100 l. cena brutto z VAT 23% 3600 zł

kotły z zamkniętą komorą spalania

ZENA MS 24 MI FF, kocioł dwufunkcyjny cena brutto z VAT 23% 2480 zł

ZENA MS 24 FF kocioł jednofunkcyjny cena brutto z VAT 23% 2380 zł

ZENA MS 24 FF kocioł jednofunkcyjny z zasobnikiem 100 l. cena brutto z VAT 23% 3870 zł
Link do komentarza
dla tych co nie wiedzą w jaki sposób zamówić i jak wygląda tok postępowania przy zamówieniu,

krok po kroku:

- kontakt mailowy lub telefoniczny,
(w sumie nie wiem skąd macie mój numer telefonu,)

- uzgodnienie co i za ile chcecie kupić,

- po tym uzgodnieniu, należy złożyć mailowo zamówienie z wyszczególniniem dokładnie, co i za ile,

- po otrzymaniu zamówienia i potwierdzeniu prze ze mnie dostępności w hurtowni oraz dowiedzeniu się o ewentualnym okresie oczekiwania na towar,
(mogą nie mieć na hurtowni i będą musieli zamówić towar u producenta), wystawiam fakturę VAT Pro Forma na zamówiony towar,

- po wpływie pieniędzy na konto, towar będzie do odbioru w hurtowni lub będzie wysłany kurierem w zależności od miejsca dostawy,
przypominam, że jest ponad 50 hurtowni w których można odebrać towar,

- w przypadku przesyłki kurierskiej koszt przesyłki około 190 zł,

dlaczego taki tok postępowania?

wcale się nie dziwię, że ktoś kto zamawia towar może mieć obawy co do tego czy ma pewność bezpieczeństwa swoich pieniędzy,
to normalne,

próbowałem kiedyś sprzedać za pobraniem,
ale wynikł pewien problem,
klient zrezygnował i miałem problemy co zrobić z kotłem,

dlatego staram się teraz zabezpieczyć siebie a zarazem zabezpieczyć maksymalnie klienta,
temu właśnie ma służyć:

- uzgodnienie telefoniczne lub mailowe, wolę mailowe, bo zostawia ślad,

- mailowe złożenie zamówienia, bo też zostawia ślad,

- faktura ProForma, bo też zostawia ślad,

- przelew na konto, bo kolejny raz zostawia ślad,

dlatego, wydaje mi się, że taka transakcja jest w pełni bezpieczna dla drugiej strony,

poza tym, od 2005 roku, jestem na konkurencyjnym forum Muratora i jeszcze nikt nie wnosił reklamacji

dla tych co nie wiedzą w jaki sposób zamówić i jak wygląda tok postępowania przy zamówieniu,

krok po kroku:

- kontakt mailowy lub telefoniczny,
(w sumie nie wiem skąd macie mój numer telefonu,)

- uzgodnienie co i za ile chcecie kupić,

- po tym uzgodnieniu, należy złożyć mailowo zamówienie z wyszczególniniem dokładnie, co i za ile,

- po otrzymaniu zamówienia i potwierdzeniu prze ze mnie dostępności w hurtowni oraz dowiedzeniu się o ewentualnym okresie oczekiwania na towar,
(mogą nie mieć na hurtowni i będą musieli zamówić towar u producenta), wystawiam fakturę VAT Pro Forma na zamówiony towar,

- po wpływie pieniędzy na konto, towar będzie do odbioru w hurtowni lub będzie wysłany kurierem w zależności od miejsca dostawy,
przypominam, że jest ponad 50 hurtowni w których można odebrać towar,

- w przypadku przesyłki kurierskiej koszt przesyłki około 190 zł,

dlaczego taki tok postępowania?

wcale się nie dziwię, że ktoś kto zamawia towar może mieć obawy co do tego czy ma pewność bezpieczeństwa swoich pieniędzy,
to normalne,

próbowałem kiedyś sprzedać za pobraniem,
ale wynikł pewien problem,
klient zrezygnował i miałem problemy co zrobić z kotłem,

dlatego staram się teraz zabezpieczyć siebie a zarazem zabezpieczyć maksymalnie klienta,
temu właśnie ma służyć:

- uzgodnienie telefoniczne lub mailowe, wolę mailowe, bo zostawia ślad,

- mailowe złożenie zamówienia, bo też zostawia ślad,

- faktura ProForma, bo też zostawia ślad,

- przelew na konto, bo kolejny raz zostawia ślad,

dlatego, wydaje mi się, że taka transakcja jest w pełni bezpieczna dla drugiej strony,

poza tym, od 2005 roku, jestem na konkurencyjnym forum Muratora i jeszcze nikt nie wnosił reklamacji
Link do komentarza
jedziemy dalej z tym koksem,

pompa obiegowa co LFP PCO 25/40 wysokość podnoszenia 4 m cena brutto z VAT 23% 180 zł,

kompakt WC bez półki + deska Madalena, producent ROCA cena brutto z VAT 23% 235 zł

zasobnik biwalentny (dwuwężownicowy) GALMET cena 2310 zł z VAT 23%

rura pert-al-pert fi 16x2 mm 200 mb za 520 zł brutto z VAT 23%

elektroniczna pompa cyrkulacyjna cwu LFP Erga, klasa energetyczna A cena brutto z VAT 23% 340 zł

LFP Sp. z o.o. rozszerzyła ofertę o innowacyjny produkt - pompę cyrkulacyjną ERGA.
ERGA przeznaczona jest do zapewnienia obiegu ciepłej wody użytkowej (c.w.u) w instalacjach domowych. To jedyna pompą cyrkulacyjną z energooszczędnym silnikiem zużywającym tylko 3 waty energii elektrycznej.
Pompa charakteryzuje się wysoką sprawnością, a jej stosowanie przyczynia się do znacznego obniżenia zużycia energii oraz do oszczędności wody. ERGA obecnie jest najoszczędniejszą pompą cyrkulacyjną na rynku która pozwala zredukować koszty energii elektrycznej nawet o 90% w porównaniu ze standardową pompą cyrkulacyjną.
Roczne koszty eksploatacji pompy ERGA wynoszą 11 zł. Uwzględniając przeciętny czas eksploatacji pompy cyrkulacyjnej, wynoszący 10 lat, oszczędności jakie generuje pompa ERGA w porównaniu ze standardową pompą cyrkulacyjną, to 830 zł.

drobne rzeczy wysyłane są pocztą
Link do komentarza
Stojący, kondensacyjny kocioł gazowy ECODENS DTG 1300-24 ECO/V-130.
o budowie kompaktowej do c.o. i podgrzewania c.w.u. w podgrzewaczu o pojemności 130 litrów, lodówka,
sprawność eksploatacyjna do 109%.
korpus kotła nierdzewny z podwójną osłoną zewnętrzną z materiału kompozytowego, palnik gazowy z całkowitym wstępnym zmieszaniem modulujący w zakresie od 25 do 100% mocy znamionowej, z tłumikiem zasysania powietrza, konsola sterownicza z wielofunkcyjnym wyświetlaczem diodowym.
moc: od 6,0 do 24,9 kW
cena brutto z VAT 23% 6940 zł
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
długo mnie nie było,

no cóż,
taka karma, icon_evil.gif

od 6 lipca następuje korekta cen na wszystkie urządzenia o 2,5 %, (ładnie brzmi, korekta angry.gif ), nie drożeją dla przeciętnego śmiertelnika jedynie zestawy MCR/II 24/BS100,

postaram się później pozmieniać ceny,

ale jeżeli ktoś jest dociekliwy, może sobie u mnie w wątku poszukać i dodać te 2,5%
zasady zamówień i realizacji pozostają bez zmian,

dla przypomnienia:
- kontakt mailowy lub telefoniczny,
(w sumie nie wiem skąd macie mój numer telefonu,)

- uzgodnienie co i za ile chcecie kupić,

- po tym uzgodnieniu, należy złożyć mailowo zamówienie z wyszczególniniem dokładnie, co i za ile,

- po otrzymaniu zamówienia i potwierdzeniu prze ze mnie dostępności w hurtowni oraz dowiedzeniu się o ewentualnym okresie oczekiwania na towar,
(mogą nie mieć na hurtowni i będą musieli zamówić towar u producenta), wystawiam fakturę VAT Pro Forma na zamówiony towar,

- po wpływie pieniędzy na konto, towar będzie do odbioru w hurtowni lub będzie wysłany kurierem w zależności od miejsca dostawy,
przypominam, że jest ponad 50 hurtowni w których można odebrać towar,

- w przypadku przesyłki kurierskiej koszt przesyłki około 190 zł,

dlaczego taki tok postępowania?

wcale się nie dziwię, że ktoś kto zamawia towar może mieć obawy co do tego czy ma pewność bezpieczeństwa swoich pieniędzy,
to normalne,

próbowałem kiedyś sprzedać za pobraniem,
ale wynikł pewien problem,
klient zrezygnował i miałem problemy co zrobić z kotłem,

dlatego staram się teraz zabezpieczyć siebie a zarazem zabezpieczyć maksymalnie klienta,
temu właśnie ma służyć:

- uzgodnienie telefoniczne lub mailowe, wolę mailowe, bo zostawia ślad,

- mailowe złożenie zamówienia, bo też zostawia ślad,

- faktura ProForma, bo też zostawia ślad,

- przelew na konto, bo kolejny raz zostawia ślad,

dlatego, wydaje mi się, że taka transakcja jest w pełni bezpieczna dla drugiej strony,
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...