Skocz do zawartości

Dom bez udziwnień


Recommended Posts

Dorota i Sławomir Lewandowscy wznieśli swój dom poza miastem – w Strzelcach Górnych leżących w pobliżu Bydgoszczy. Pięknie położona działka ma 1600 m², a stojący na niej budynek również nie należy do małych. Ogrzanie 280 m² powierzchni użytkowej kosztuje jednak mniej niż płaci za ciepło mieszkaniec przeciętnego bloku! Dlaczego? Otóż za komfort cieplny w domu odpowiada pompa ciepła.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/pompy-ciepla/a/11186-dom-bez-udziwnien

Link do komentarza
Gość adam
Powiem Wam ze ja sam sie zastanawiałem przed budowa swojego domu - nad tym ,aby była to inwestycja własnie w dom bez udziwnień.Ale tez i zarazem zeby dało sie odczuc ze jest ekologicznie..
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Gość konrad
Awrja pompy 9/18 Po 4 lata padl kompresor cena brutto serwisu w 2012 wyniosla nas tyle co zakup pieca weglowe. Cale oszczednosci i zwrot ...poszedl do kieszeni firmy. Nam naszczescie nadal pozostal comfort uzytkowania tego urzadzenia. Czego mnie to nauczylo ze to Mercedes a niestety obecnie mercedesy sie czesto psuja a naprawy ich nie sa tanie. Za rada serwisanta poszukam firmy kotra naprawi uszkodzona sprezarke (made in USA) aby byla na nastepny raz.

Czy nadal bede zachecal do zakupu PC, tak tylko tych kotrych wiem ze napewno na to stac i kotrzy nie beda mieli innej opcyji podobnie jak Ja.

Pozdrawiam
I zycze trafnych wyborow
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...