Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Tymek

Siłowniki do bramy wjazdowej.

Recommended Posts

Witam. Chciałem poprosić o pomoc w wyborze automatyki do bramy. Brama wjazdowa, 3,4 m. Potrzebuję dobrych, pewnych siłowników, których nie będę musiał wymieniać za kilka miesięcy.

Gość
dobrym wyborem byłyby siłowniki Nice'a. solidna firma, chyba najlepsze siłowniki na rynku. nie są może najtańsze, ale za to na pewno gwarantują najlepszą jakość.

Potwierdzam opinię goscia. Mam ich (Nice) silowniki juz 15 miesiecy i nigdy nie bylo potrzeby, by wzywac serwisanta. Ciche, pewne, zadnych problemow.

Gość
ja mam Nice'a ledwo pół roku, ale przez ten czas też nie mogłem na nie narzekać. tak jak już pisałem - solidna firma, pewna automatyka, gwarancja jakości.

Czyli polecacie Nice'a? Bo nawet słyszałem wcześniej o tej firmie, i mi się to przypomniało jak teraz o tym pisaliście. A nie ma innych godnych polecenia producentów? Czy to jedyny, który się liczy?

Gość
dobrze, że sprecyzowałeś - jedyny który się lcizy. bo tak, to jest jeszcze kilku producentów na rynku (jak FAAC, czy Beninca), ale Nice jest niekwestionowanym liderem na rynku i ma po prostu najlepszy sprzęt...

Gość
Ja tez polecam automatyke tej firmy. Kilkanaście miesięcy już u mnie działają i ani jednej awarii. Swietny sprzet.

Gość
Sam nie mam dzialki, wiec nie mam za bardzo jak poradzic cos z wlasnego doswiadczenia, ale slyszalem dosc pozytywne opinie o Nice, jesli chodzi o automatyke i sprzet do obslugiwania bram, itp. tak ze mysle, ze jest to producent godny polecenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...