Skocz do zawartości

Grzybiarze ....


Recommended Posts

Cytat

Mam takowe miejsce po koniach pasących się tam czasem, ale nie ma czasu pójść pozbierać. icon_smile.gif


Ale chyba łąka gdzie wypasają się krowy nie ma sobie równych icon_biggrin.gif tylko gdzie teraz taka spotkać jak krowy "wypasają się" w oborze.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
11 minut temu, bajbaga napisał:

Tak myślę, bo nie ma innych grzybów o takim wyglądzie.

Ps. To może być początek obiecującej hodowli tych grzybów.

Tak myślałam, czyli w weekend robię makaron sojowy z warzywami i grzybkami mun (jest tam ich kilka) 

Co do hodowli to muszę poczytać co i jak bo to byłoby super!Najgorsze że ta sterta gałęzi miała zostać zutylizowana, nawet nie wiedziałam że kryje taki skarb:icon_biggrin: Dzięki za odpowiedź:icon_biggrin:

Link do komentarza
18 godzin temu, Czapi napisał:

Tak myślałam, czyli w weekend robię makaron sojowy z warzywami i grzybkami mun (jest tam ich kilka) 

Co do hodowli to muszę poczytać co i jak bo to byłoby super!Najgorsze że ta sterta gałęzi miała zostać zutylizowana, nawet nie wiedziałam że kryje taki skarb:icon_biggrin: Dzięki za odpowiedź:icon_biggrin:

Otóż to nie uszak to KUSTRZEBKA.Też ją można jeść,ale nic specjalnego.Mi nie pasował fakt że rosną na ziemi...Są też bardziej kruche od uszaka, uszak jest sprężysty. Wczoraj dobrze go obejrzałam i stwierdziłam ze to nie może być jednak mun.Pczekałam do weryfikacji na innym forum (speców od grzybków).I tam orzekli:kustrzebka....

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...