Skocz do zawartości

Ile biorą wykonawcy prosze o pomoc!!!


Recommended Posts

Witam wszystkich
chcialbym zapytac o porade jestem na etapie budowy domu projekt gotowy "FILEMON" 107m2 z garazem ok 140m2 dach 2-spadowy fachowcy powiedzieli mi z robocizne lawy lawicy szalunku fundamenu 120cm izolacji wyprowadzenie rur medialnych z lawy odgromy itd 20tys.pln nie wiem czy to jest duzo czy malo moze normalna cena? jezeli chodzi o caly dom to za stan surowy zamkniety bez stolarki 65000tys.pln w sklad robocizny wchodzi :mury, stropy terriva ,caly dach z dachowki ceramicznej+podbitka i rynny,2kominy,kominy wentylscyjne, scianki dzialowe itd. prosze o odpowiedz pomoc!!! niechcial bym przeplacic a pojecia o kosztach jakie panuja na rynku nie mam w ogóle z góry dziekuje i pozdrawiam!!!

budowa w województwie Sląskim okolice KATOWIC Edytowano przez tomaszek115 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
My też płacimy 65 tys ale za dom 170 m + piwnica + garaż... Dach wielospadowy /do stanu "pod papę"/. Poza tym wszystko tak jak u ciebie. Firma jak na nasze okolice droga ale wiem że dobra... Wole zapłacić 20 tys więcej niż potem uganiać się po sądach...
Link do komentarza
Gość adiqq
ja płaciłem rok temu za dom 10x10 (135m2 pow. uz + piwnice 75m2) + garaz dostawiony do budynku 8x6 za murowanie 33tys + za dach 9tys wiezba+krycie dachówką (dach prosty, dwuspadowy, 174m2)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...