Skocz do zawartości

antyki


Recommended Posts

Szukam namiarow na sprawdzone sklepy z antykami ,gdzie mozna by bylo zakupic porzadne lampy ,obrazy ,serwis porcelanowy, figurki ...

Ciekawie mnie tez ,czy sami macie cos takiego w Waszych domach (?) icon_smile.gif

Posiadam juz troche starej ,przedwojennej porcelany oraz obraz (po mojej prababci )

- marzy mi sie jeszcze pare innych rzeczy , z ktorych moglyby za kilkadziesiąt lat skorzystac np. moje wnuki icon_wink.gif
Link do komentarza
Nie balam sie, ale dokladnie obejrzalam kazda fotke i mam w domu malza, ktory potrafi rzucic okiem i zobaczyc, czy to faktycznie antyk czy tylko go udaje. icon_wink.gif Dobrze tez przyjrzalam sie komentarzom, jak sprzedawca pakuje itd. i nie zawiodlam sie. Z tym, ze kupowalam drobna rzecz i nie jakas bardzo droga... Wiele sklepow z allegro ma stacjonarne sklepy lub magazyny, w ktorych mozna sobie rzecz obejrzec.
Link do komentarza
Cytat

Nie balam sie, ale dokladnie obejrzalam kazda fotke i mam w domu malza, ktory potrafi rzucic okiem i zobaczyc, czy to faktycznie antyk czy tylko go udaje. icon_wink.gif Dobrze tez przyjrzalam sie komentarzom, jak sprzedawca pakuje itd. i nie zawiodlam sie. Z tym, ze kupowalam drobna rzecz i nie jakas bardzo droga... Wiele sklepow z allegro ma stacjonarne sklepy lub magazyny, w ktorych mozna sobie rzecz obejrzec.


Mimo wszystko uważam, że jesteś odważna!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Najlepsze antyki moim zdaniem można kupić na targach staroci. Z tego co wiem, to znajduje się nieraz takie perełki, których aż grzech nie kupić. Ceny, wiadomo, jak w takich miejscach są tez dużo bardziej atrakcyjne niż w sklepach z antykami, a w sumie można dostać to samo.
Link do komentarza
Cytat

Najlepsze antyki moim zdaniem można kupić na targach staroci. Z tego co wiem, to znajduje się nieraz takie perełki, których aż grzech nie kupić. Ceny, wiadomo, jak w takich miejscach są tez dużo bardziej atrakcyjne niż w sklepach z antykami, a w sumie można dostać to samo.


A jakie cuda można znaleźć w Niemczech na organizowanych tam "pchlich targach"! Czasami za bezcen sprzedają tam niesamowite rzeczy. Czasami w ogóle nie wiedzą, czego się pozbywają! Ale nachodzić się trzeba icon_smile.gif
Link do komentarza
Albo wyczaić w Polsce gdzie rozbierają stare domy niekiedy opuszczone ,też można cuda wyszperać....

Wiadomo, że trzeba to odnowić...
ja w ten sposób upolowałam kilka okazów lamp naftowych ( wedle mojego rozeznania - przedwojennych )
Jakieś ramy do obrazów ( już odnowione )
Prawdziwy moździerz
Zelazko z "duszą"

Uwielbiam piekno starych rzeczy...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...