Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
kama01

Tynki zewnętrzne

Recommended Posts

Material od 5 zl, robocizna od 10 zl. To sa granice dolne. Gorne to juz trudniej okreslic. Jak ktos ma fantazje to bez trudu wyda 10 razy tyle.

Cytat

Material od 5 zl, robocizna od 10 zl. To sa granice dolne. Gorne to juz trudniej okreslic. Jak ktos ma fantazje to bez trudu wyda 10 razy tyle.

nie no trochę to ponaginane:) materiał ko koszt około 10 zł/m2 licząc piasek kwarcowy na zacierke. jeśli chodzi o robocizne dobra (porządna) ekipa weźmie 20 zł/m2 robocizny. Porządna ekipa nie policzy też okien:)

No coz - moja odpowiedz byla rownie precyzyjna jak pytanie icon_wink.gif.
Chodzilo mi o tynki cienkowarstwowe.

Ja miałem do otynkowania strukturą 300mkw, w dwóch kolorach, wyszło mniejsiwcej 10zł za materiał na metr kw. Firma wzięła 15zł/metr za robote.

Cytat

Ja miałem do otynkowania strukturą 300mkw, w dwóch kolorach, wyszło mniejsiwcej 10zł za materiał na metr kw. Firma wzięła 15zł/metr za robote.

Moim zdaniem dobra cena! Chociaż za robotę można było chyba jeszcze troszkę utargować (?)

Cytat

Chociaż za robotę można było chyba jeszcze troszkę utargować (?)

Tradycja targowania się upada w narodzie icon_smile.gif Potargować to potrafimy się w Turcji lub w Egipcie, ale nie u siebie icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...