Skocz do zawartości

LISTA ZLOTOWA ......


Recommended Posts

Cytat

Będziemy przypadkiem jechali obok icon_wink.gif by wypadało zaliczyć pierwszy zlot BD



Super, Jurek że uda się Wam być ..... Gocha mnie zestresowała, że nie bedziecie to i nachalnie privów namawiających nie pisałam ..... icon_lol.gif
Zapisuję .... Ciebie i Gosie Anbudową - 2 osoby .... jeśli ma być inaczej - daj mi zaraz znać .... icon_biggrin.gif
jeśli zostajecie na noc - zarezerwujcie sobie u Pani Osińskiej nocleg - info i namiary masz w wątku aktualnościowym w pierwszym wpisie ....
Link do komentarza
Cytat

Daga dżampel i wojtek jadą więc proszę wpisać ich na listę icon_biggrin.gif udało się ich prekonać icon_biggrin.gif



ja mam nadzieję, że Redakcja jeszcze się przychyli ..... no cóż mam zrobić .... wpisuję spóźnialskich gapowiczów .... icon_biggrin.gif
pozostałych spóźnialskich będę kierować już do Redakcji - niech sami za siebie świecą oczyskami ... icon_biggrin.gif

a miedzy nami .... Aga i Wojtuś - cieszę się, że będziecie .... bez Was ta impreza byłaby mało imprezowa .... ja to wiem, a reszta się przekona na zlocie .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
A w ogóle to jestem pod wrażeniem frekwencji ..... 51 osób - to niemało ..... teraz mogę powiedzieć - bardzo bałam się, że frekwencja będzie niewielka ..... miałam sporo obaw ..... ale - widzę , że niepotrzebnie icon_biggrin.gif
Bardzo się cieszę , że spotkamy się wszyscy , że będziemy mogli się poznać , a z tymi których już znam - ponownie spotkać ..... że będziemy mogli poznać Osoby z Wydawnictwa, Redakcję , porozmawiać z Ekspertami ..... odstresować się w fajnym gronie w atmosferze piknikowej .....
Będzie super .... już nie mogę się doczekać .... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
No i jeszcze raz - wielki szacun dla Redakcji za zorganizowanie spotkania .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Zgapiłem się! Zajrzałęm teraz na pierwszą stronę, gdzie jest lista i widzę, że obok mnie stoi znak zapytania dot AP i noclegu. Zatem tak: afterparty bardzo chętnie, bez noclegu. Czy to nie za późno? icon_rolleyes.gif



Na pewno nie bo nocleg rezerwujesz indywidualnie, jeżeli tego nie zrobiłeś to masz AP bez noclegu. icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Zgapiłem się! Zajrzałęm teraz na pierwszą stronę, gdzie jest lista i widzę, że obok mnie stoi znak zapytania dot AP i noclegu. Zatem tak: afterparty bardzo chętnie, bez noclegu. Czy to nie za późno? icon_rolleyes.gif



sie nie martw .... jak chopaki napisali - afterparty bez noclegu ok .... icon_biggrin.gif
a w ogóle to jaki nocleg icon_eek.gif .... czy ktoś tam w ogóle zamierza spać? icon_mrgreen.gif

Link do komentarza
Cytat

Labas, tak żeś udramatyzował wypowiedź, żem dał się złapać icon_smile.gif bo niedorozwinąłem okna.
Śpiworek jaki zgarnę ze sobą na ewentualność zorzy polarnej między 2 a 2:05 i rozumiem coś rozgrzewającego ze sobą warto mieć - np. ankohol.



mam materacyk dmuchany - zabiorę i mogę udostępnić .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Daggula, już jest pięknie. icon_smile.gif Bierz. A ja wezmę drugi śpiworek na wszelki słuczaj i karimatę, bo nigdy nic nie wiadomo. icon_smile.gif Jak człowiek/człowieki w potrzebie, to trza ratować. Karimate zawsze pod stołem można rozłożyć, żeby komu-tam od ziemi nie ciągnęło, jak zalegnie w pół zdania.
Link do komentarza
Cytat

Daggula, już jest pięknie. icon_smile.gif Bierz. A ja wezmę drugi śpiworek na wszelki słuczaj i karimatę, bo nigdy nic nie wiadomo. icon_smile.gif Jak człowiek/człowieki w potrzebie, to trza ratować. Karimate zawsze pod stołem można rozłożyć, żeby komu-tam od ziemi nie ciągnęło, jak zalegnie w pół zdania.



e tam ..... pod stołem ..... wkomponuje się materacyk do któregoś pokoju i będzie już całkiem ok .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...