Skocz do zawartości

LISTA ZLOTOWA ......


Recommended Posts

Cytat

Daga, wysłałem maila, ale nie dostałem odpowiedzi o noclegu. To normalne?



Retro .... wyślij jeszcze raz , napisz że rezerwowałeś i nie otrzymałeś odpowiedzi i że prosisz o potwierdzenie rezerwacji.
Jeśli Pani Osińska nie odpisze do końca tygodnia - ja zainterweniuję .
Link do komentarza
Cytat

LISTA OBECNOŚCI - ZLOT 2010 (zamykamy 31.05.2010)
1. daggulka- 1 osoba + afterparty i nocleg - wpłacone
2. coolibeer - 1 osoba + afterparty i nocleg- wpłacone
3. Mandingo - 1 osoba + afterparty i nocleg
4. Trzylwy + Trzylwowa - 2 osoby + afterparty i nocleg - wpłacone
5. Gawel + 2 osoby + afterparty
6. bajbaga - 1 osoba+ afterparty + nocleg- wpłacone
7. Barbossa - 1 osoba + afterparty i nocleg- wpłacone
8. adiqq - 1 osoba + afterparty i nocleg - wpłacone
9. Ewiq0 - 1 osoba + afterparty i nocleg - wpłacone

10. Ciril - ze ślubnym icon_biggrin.gif - 2 osoby + afterparty i nocleg - wpłacone
11. PeZet - ile osób? czy afterparty i nocleg?
12. elutek - 1 osoba + afterparty i nocleg- wpłacone
13. labas - 1 osoba +afterparty i nocleg - wpłacone

14. Adam_mk - 1 osoba + afterparty i nocleg- wpłacone
15. r-32 z małżonką- 2 osoby +afterparty i nocleg- wpłacone
16. miki3 - 1 osoba + afterparty i nocleg - wpłacone
17. Xavieer - 1 osoba +afterparty i nocleg - wpłacone
18. PaniSmith - 1 osoba
19. Retrofood - 1 osoba + afterparty i nocleg
20. Baru - 1 osoba +afterparty i nocleg- wpłacone
21. Tinek - 1 osoba +afterparty i nocleg- wpłacone
22. yaco181 -2 osoby
23. agus181- 1 osoba
24. Deamos - ile osób? + afterpatrty i nocleg


25 maja dopiero przeczytałam wszystko załatwię jutro obiecuję
Link do komentarza
Cytat

TU MOŻNA SI ZAPISYWAĆ NA LISTĘ ......
PISAĆ, ZGŁASZAĆ, INFORMOWAĆ O SWOJEJ OBECNOŚCI .... icon_biggrin.gif

Proszę podawać informacje czy sam zlot ,
czy również z afterparty i noclegiem -
oraz ile osób będzie uczestniczyć


daggulka może przyjedziemy lub tylko ja wszystko postaram się załatwić żeby być z wami na spotkaniu może tylko ja
Link do komentarza
maja .... bardzo się cieszę, że będziesz ..... już dopisuję na listę obecności ...
z formalności masz do załatwienia przelew dla Frania na symboliczną kwotę 20zł od osoby ... zaraz wyślę Ci informację na priv ....
oraz zarezerwowanie noclegu u Pani Osińskiej jeśli chcesz skorzystać .... informacje odnośnie noclegu masz w wątku o aktualnościach zlotowych w pierwszym wpisie ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Z żalem nieststy musimy z yaco zrezygnować ze zlotu mimo, że zapisalsmy się na listę. Okazało się, że mam tego dnia egzamin licencjacki u swoich studentów icon_sad.gif szkoda mi bardzo, że was nie zobaczę. Ale na Frania pieniądze oczywiście wpłacimy icon_smile.gif

Loczymu też, że parę fotek ze zlotu będziemy mogli zobaczyc
Link do komentarza
Lewku Kochany icon_smile.gif

Sękacza na następną imprezkę osobiście ukręcę dla Ciebie, duzego, jajecznego, żółciutkiego. Takiego, że mmmm.... palce lizać icon_smile.gif
dla ogółu społeczności forum też będzie- drugi, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony icon_smile.gif

Kurcze...już zawsze będziecie mnie kojarzyć z tym legendarnym sękaczem ? icon_smile.gif
Link do komentarza
icon_smile.gif

nas z yaco łatwo zakojarzyć- my jesteśmy całkowite przeciwnosci. a awatarki tylko to potwierdzaja icon_smile.gif

A tak poważnie to już mi smutno, że sie nie zobaczymy - tym bardziej, że na zlot mamy w zasadzie blisko. Ale cóz.. siła wyższa raczej nie do przeskoczenia zadziałała.

Wszystkim życze udanej zabawy i wypijcie za nasze zdrówko icon_smile.gif
Link do komentarza
KOCHANI ....
JUŻ CZAS .....
NADSZEDŁ TEN CZAS , KIEDY TO TRZEBA JUŻ ZADEKLAROWAĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ ....
CZAS DO KOŃCA TEGO TYGODNIA .....

WIĘC....

NIE BAĆ SIĘ, NIE WSTYDZIĆ SIĘ , NIE FOCHOWAĆ SIĘ , NIE ŚCIEMNIAĆ .....

TYLKO ....

ZAPISYWAĆ ..... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

BĘDZIE NAPRAWDĘ SUPER IMPREZA - REDAKCJA SIĘ O TO POSTARAŁA ....
NIKT NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ.....

A NA PEWNO ŻAŁOWAŁ BĘDZIE TEN KTO NIE WEŹMIE UDZIAŁU ..... icon_wink.gif



Link do komentarza
Cytat

KOCHANI ....
JUŻ CZAS .....
NADSZEDŁ TEN CZAS , KIEDY TO TRZEBA JUŻ ZADEKLAROWAĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ ....
CZAS DO KOŃCA TEGO TYGODNIA .....

WIĘC....

NIE BAĆ SIĘ, NIE WSTYDZIĆ SIĘ , NIE FOCHOWAĆ SIĘ , NIE ŚCIEMNIAĆ .....

TYLKO ....

ZAPISYWAĆ ..... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

BĘDZIE NAPRAWDĘ SUPER IMPREZA - REDAKCJA SIĘ O TO POSTARAŁA ....
NIKT NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ.....

A NA PEWNO ŻAŁOWAŁ BĘDZIE TEN KTO NIE WEŹMIE UDZIAŁU ..... icon_wink.gif



No namówić trza mandingo bo ona fochy strzela. Daga zajmij się tym potrząśnij ją lekko
Link do komentarza
Cytat

No to ja też bym chciał - 1 osoba + afterparty i nocleg. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze jakieś miejsce...



no pewnie .... icon_biggrin.gif
zaraz wszystkie informacje prześle na priv ....
doczytaj sobie w wątku o aktualnościach zlotowych w pierwszym wpisie informacje odnośnie noclegu ....
każdy sam sobie rezerwuje u Pani Osińskiej ....
jesli coś jest niejasne - pytaj .... odpowiem ... icon_smile.gif
Link do komentarza
No ja się cały czas waham, głównie z powodów zdrowotnych własnych których apogeum być albo nie być będzie 15 czerwca.
W sumie raz się żyje.

Jeżeli by to w niczym nie przeszkadzało to podjechałbym na Sobotę z żoną i 8 miesięcznym brzdącem i/oraz/lub wyżlica niemiecką. Wyżlica może zostać w domciu, jeżeli miejsce dla czworonogów nie zostało przewidziane icon_smile.gif

Oczywiscie bez after party w takim wypadku. A i jakby co to jechałbym z Piotrkowa Tryb. i jedną osobę po drodze mógłbym wziąść na trasie Tomaszów Maz, Rawa Maz..

I mam takie pytanko - czy osoba z poza forum też by mogła jechać ? Edytowano przez Draagon (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

No ja się cały czas waham, głównie z powodów zdrowotnych własnych których apogeum być albo nie być będzie 15 czerwca.
W sumie raz się żyje.

Jeżeli by to w niczym nie przeszkadzało to podjechałbym na Sobotę z żoną i 8 miesięcznym brzdącem i/oraz/lub wyżlica niemiecką. Wyżlica może zostać w domciu, jeżeli miejsce dla czworonogów nie zostało przewidziane icon_smile.gif

Oczywiscie bez after party w takim wypadku. A i jakby co to jechałbym z Piotrkowa Tryb. i jedną osobę po drodze mógłbym wziąść na trasie Tomaszów Maz, Rawa Maz..



Strasznie sie ciesze .... bardzo ..... icon_biggrin.gif
Tak sobie myślę z ta wyżlicą ... będzie sporo osób (to co na liście to nie wszystko) .... jeśli jest spokojna i nie spanikuje to chyba nie ma przeciwwskazań , ale to może Redakcja się wypowie? icon_rolleyes.gif
Już zapisuję na listę obecności .... info w sprawie przelewu dla Frania pójdzie na priv .
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

[...]

I mam takie pytanko - czy osoba z poza forum też by mogła jechać ?



Niech ta osoba się zarejestruje na forum i już jako pełnoprawny forumowicz zawita na zlocie icon_smile.gif tak myślę icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Nie. Już żonę biorę do lasu a co dopiero kochankę.. no normalnie musiałbym sie przestać golić icon_smile.gif

Chcę wziąść kolegę z pracy, który mnie od przeszło stycznia molestuje dosłownie pytaniami odnośnie ścian dwu czy trzy warstwowych, szerokosci okapów, jakości fundamentów, ma projekt domu chce go poddać ocenie i mnie o to prosi..,
więc będę mściwy i Wam go podrzucę icon_smile.gif

U mnie w firmie jest troche takie parcie na szkło, a kolega jest hmm troche szychą w firmie i osoba publiczną.. i sie boi ujawniać na jakichkolwiek forach icon_smile.gif

Takie trochę popierniczone.. kto pracuje w budżetówce ten wie o czym mówię..
Link do komentarza
Cytat

U mnie w firmie jest troche takie parcie na szkło, a kolega jest hmm troche szychą w firmie i osoba publiczną.. i sie boi ujawniać na jakichkolwiek forach icon_smile.gif
Takie trochę popierniczone.. kto pracuje w budżetówce ten wie o czym mówię..


Ooo matkobosko chroń mnie w przyszłości przed taką pracą icon_biggrin.gif
Czyli jakby się u nas zarejstrował jako np "szyszunia" to wpłynęłoby to na jego parcie?
A nie obawia się, że ktoś zrobi mu zdjęcie na zlocie i puści w net, hę?
Link do komentarza
Cytat

Ooo matkobosko chroń mnie w przyszłości przed taką pracą icon_biggrin.gif
Czyli jakby się u nas zarejstrował jako np "szyszunia" to wpłynęłoby to na jego parcie?
A nie obawia się, że ktoś zrobi mu zdjęcie na zlocie i puści w net, hę?




No co ja Ci jętka mam odpowiedzieć icon_smile.gif

Na mnie juz krzywo patrzą bo łebek na szyjce wystawiam ponad szereg icon_smile.gif

Ale tu o zlocie gadamy - a nie o ... no własnie icon_razz.gif
Link do komentarza
Ponieważ Redakcji zależy ,
aby jak najwięcej forumowiczów miało okazję być na zlocie i poznać się w realu -
dlatego w porozumieniu z Redakcją przedłużam termin zapisów na zlotową listę obecności
do soboty 5 czerwca .....
Jest to termin ostateczny ..... więcej przedłużania nie będzie ....

ZAPRASZAM DO WPISYWANIA SWOJEJ OBECNOŚCI NA LISTĘ ....





Link do komentarza
Cytat

U mnie w firmie jest troche takie parcie na szkło, a kolega jest hmm troche szychą w firmie i osoba publiczną.. i sie boi ujawniać na jakichkolwiek forach icon_smile.gif

Takie trochę popierniczone.. kto pracuje w budżetówce ten wie o czym mówię..



To chce i boi się, jak rozumiem. Cichaczem pewnie gdzieś pisuje. Weź ty mu powiedz, niech sobie odpuści. Szycha wśród ludzi zrobi sobie lepszy PR niż jak pokątnie klika. icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Draagon ... myślę , że to nie nasza sprawa kogo kto bierze jako osoby towarzyszące ... może być matka, żona , kochanka , siostra , brat , mąż, kolega, przyjaciel , przyjaciółka ... icon_lol.gif
Czyli - ja nie widzę przeciwwskazań ... icon_biggrin.gif



Widzicie my z Ewiqo na przykład bierzemy ze sobą moją tesciową (nie była na liscie osob towarzyszacych wymieniona!) i Franka. Jak Franek padnie, to sie nim zajmie..icon_wink.gif
Link do komentarza
Podbijam frekwencję icon_smile.gif
Proszę dopisać:
26. jętka + małż - 2 osoby na samą sobotę

Jak ktoś się jeszcze czai to zachęcam do wpisywania się szybciutko. Redakcja nie może czekać w nieskończoność. Pewnego dnia lista zostanie zamknięta i nawet płacz nie pomoże... będziecie stać pod ogrodzeniem i żałować, patrząc jak dobrze się bawimy icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Podbijam frekwencję icon_smile.gif
Proszę dopisać:
26. jętka + małż - 2 osoby na samą sobotę




yes, yes, yes .... icon_biggrin.gif


Cytat

Jak ktoś się jeszcze czai to zachęcam do wpisywania się szybciutko. Redakcja nie może czekać w nieskończoność. Pewnego dnia lista zostanie zamknięta i nawet płacz nie pomoże... będziecie stać pod ogrodzeniem i żałować, patrząc jak dobrze się bawimy icon_razz.gif



no właśśśśśśśśnie .... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...