Skocz do zawartości

AKTUALNOŚCI ZLOTOWE .....


Recommended Posts

Cytat

Postać postać ... daggulka w swoich wyliczeniach przyjęła, że jeść będą tylko ludzie z listy .. a redakcja, jako dotychczas nie zabierająca głosu w kwestiach spożycia, pociągnie te parę godzin na eterze i sympatycznej atmosferze ...
A tu nagle sie okazuje, żeście nie są duchy ...




... degustatorzy icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja to myślę, że oscypek spoko 200szt, ale kiełbachę bym odpuścił, przecież tam będzie grill. I jeszcze zostanie.
Awantualnie: Niech każdy przyniesie "jak dla siebie", wtedy na pewno wystarczy. I napitku, i zapojki, i zakąski.



hm .... może faktycznie .... icon_rolleyes.gif
to co? rezygnujemy z tej kiełbachy .... a ewentualnie niech każdy weźmie po kawałku albo jak ma to nieco więcej... tudzież co kto ma .... ?
bede jutro w biedronce to standardowo chipsów nakupie jak zwykle i przywioze icon_biggrin.gif.... nie poradze - uzależniona jestem icon_redface.gif

no i przypominam o napojach procentowych - każdy bierze na afterparty dla siebie .... co kto lubi .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
INFORMACJA DLA OSÓB JADĄCYCH DO REDAKCJI BD W PIĄTEK .....

Wyjazd z Ruśca do Warszawy w piątek o godzinie 14 - poprowadzi nas Gawel ponieważ ja nie znam drogi .....
Korki są podobno w piątki nieziemskie , więc żeby zdążyć na godzinę 16 do Redakcji musimy wyjechać z Ruśca najpóźniej o 14 .....
Uprzejmie informuję, iż na spóźnialskich czekać nie będziemy - punkt 14 wyjeżdżamy ..... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

No fajnie. Choć nie wiedziałem, to i tak nie mogę w piątek.
A jaki cel? Poznawczy?

Odnośnie korków - da się przeżyć wjazd do Wawy o tej porze. Gorzej z wylotem, ale też da radę... icon_smile.gif



No tak ale redakcja jest +- wiza wi Auchan na modlińskiej,tak że przejechanie trasą toruńską w kierunku pragi to tez nie takie proste
Link do komentarza
Cytat

O, ja cię... icon_eek.gif
to jakoś północą, obwodnicą obok dw zachodniego, okolice bemowa i prosto na most grota-row



No mniej więcej, tylko tak na Okęciu korki bo zamknęli petle mza, od jerozolimskich jak zawsze ciasno , potemjak juz kolo zachodndiego przejedziesz to z kolei od wlotu z wisłostrady w kierunku pragi na grota bryndza i dojechanie to masakra a powrót to ugotowane jajka na twardo icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

No mniej więcej, tylko tak na Okęciu korki bo zamknęli petle mza, od jerozolimskich jak zawsze ciasno , potemjak juz kolo zachodndiego przejedziesz to z kolei od wlotu z wisłostrady w kierunku pragi na grota bryndza i dojechanie to masakra a powrót to ugotowane jajka na twardo icon_sad.gif




to trza sie tak upakowac do 2 samochodow zeby nie jechać jak pielgrzymka icon_smile.gif Gaweł z mandingo wbijamy do ciebie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Się spisałam i mi diabli wzięli icon_confused.gif
Chciałam zapytać czy wszystkie stworzenia pojadą do Redakcji?
Bo ja w okolicach 17-18 będę na Okęciu i co wtedy?? Gawła niet, Różowej niet icon_sad.gif -d kogo po pomoc mam dzwonć?!?!



my tak okolo 17 gdzieś będziemy po redakcji to sie ciebie zabierze albo ja albo ktoś Daga pamięta o miejscu dla Ciebie.
Link do komentarza
Cytat

Się spisałam i mi diabli wzięli icon_confused.gif
Chciałam zapytać czy wszystkie stworzenia pojadą do Redakcji?
Bo ja w okolicach 17-18 będę na Okęciu i co wtedy?? Gawła niet, Różowej niet icon_sad.gif -d kogo po pomoc mam dzwonć?!?!



Możesz dzwonić do mnie, zawsze Cię dobrym słowem wspomogę icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

to trza sie tak upakowac do 2 samochodow zeby nie jechać jak pielgrzymka icon_smile.gif Gaweł z mandingo wbijamy do ciebie icon_smile.gif


To tak możemy się wstępnie umówić , Daga , Xawier, Wy i ja to się zapakujemy,
Link do komentarza
Cytat

Możesz dzwonić do mnie, zawsze Cię dobrym słowem wspomogę icon_wink.gif


Tinku drogi!
Numeru do Ciebie nie mam!! icon_biggrin.gif
A tak w ogóle to ja dopiero teraz na mapę kuknęłam i się zastanawiam po jakie ciężkie licho mam jechać na Okęcie, skoro ja "od dołu" 7-mką jechać będę?!
Tażczy nie lepiej desant zarządzić w Jabłonowie czy Marysinie?!
No poprawcie mnie, jak się mylę... Z uzasadnieniem poproszę!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

kill me and i don't know. icon_biggrin.gif .Daga powiedziała że redakcja nas zaprosiła.



Hm ... z tym zaproszeniem to nie tak do końca ...... zapytałam, czy możemy odwiedzić i wyrażono zgodę..... icon_smile.gif
czyli po prostu wryłam się na bezczelnego .... icon_redface.gif icon_rolleyes.gif

Kochani - jutro o tej porze będę gdzieś między Katowicami i Częstochową.....czyli w drodze .....
Misiek - chciałabym być jak najwcześniej w Ruścu , więc możliwe że nie zahaczymy o Ciebie tylko bezpośrednio od razu będziemy pruć bez przystanków do Ruśca.... sie jeszcze zobaczy ..... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...