Skocz do zawartości

AKTUALNOŚCI ZLOTOWE .....


Recommended Posts

Cytat

Szanowni Państwo na Zlocie Forumowiczów BudujemyDom.pl będziemy robić zdjęcia, a relacja trafi również do drukowanej wersji miesięcznika.
Już teraz prosimy o przygotowanie najlepszych uśmiechów icon_smile.gif


O matko, takich cudów nawet na weselu nie miałam icon_biggrin.gif
Zaznaczam, że już wczoraj rozpoczęłam zabiegi upiększające icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

CZY WSZYSCY JUŻ ZAREZERWOWALI SOBIE NOCLEG U PANI OSIŃSKIEJ?

PRZYPOMINAM - NOCLEG KAŻDY REZERWUJE SAM , WSZELKIE INFORMACJE W PIERWSZYM WPISIE WĄTKU ...

Do soboty przyjmujemy zgłoszenia do udziału w zlocie ..... zapraszamy do zapisów na listę obecności ...




Oślepłem babo Jedna icon_razz.gif Kurde kto mi zapłaci teraz za okuliste no./../.
Link do komentarza
Cytat

no przeca gdzieś na wątku zlotowym pisałam, że jadę w piątek .... i że kilka osób jeszcze w piątek też jedzie .... icon_biggrin.gif
trza było doczytać .... icon_biggrin.gif



I ja będę w piątek icon_mrgreen.gif . A właściwie to jestem cały czas icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wiem, że nie zapraszacie. Trudno. Obejdźcie się smakiem. Dębianki nie będzie. Howgh!



noż kurde ..... teraz to mnie wkurzyłeś ....
słuchaj no , wstręciuchu jeden .....
jakiś czas temu - zaraz po powstaniu idei zlotu pytałam ludzi kto jedzie w piątek .... entuzjazmu specjalnie nie zanotowałam po tym pytaniu , więc temat odpuściłam i nie monitorowałam, nie nalegałam, nie pytałam .....
potem napisałam, że ja jadę ... a inni jak chcą.....
i powiem szczerze , że raptem kilka osób mi na priv czy tam gdzieś w wątkach zasygnalizowało , że jedzie w piątek - ale ponieważ każdy sam sobie noclegi załatwiał poza mną , więc nie czułam się upoważniona aby temat drążyć czy kogoś namawiać....

wiem , że jedzie kilka osób ..... nikt extra nikogo nie zaprasza , bo w piątek extra szaleństw ja akurat nie przewiduję - w sobotę trza jakoś wyglądać ... a nie spłynąć kole 24 jak na jednej z imprez .... icon_redface.gif
czyli każdy se pewnikiem jakieś piwko kupi i zasiądziemy pod wiatą .... nie ma żadnej zorganizowanej nasiadówy .... kto bedzie to bedzie ....

więc nie zapraszam - bo nikogo nie zapraszałam .... ino Ci uparty łośle mówię - przyjedź jak i niektórzy co chcą - przyjeżdżają.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...