Skocz do zawartości

AKTUALNOŚCI ZLOTOWE .....


Recommended Posts

Słuchajta ludziska!
W porozumieniu z Dagą rzucam temat jedzonka nocnego sobotnio/niedzielnego.
Ostatni posiłek ma być serwowany o 22. Nie łódźmy się, że do 2-3 w nocy nie zgłodniejemy icon_lol.gif, no i pytanko: kupujemy sobie we własnym zakresie coś i przywozimy czy wybieramy jakiegoś osobnika jadącego samochodem, żeby zakupił coś np kiełbachę na grilla - hurtem i oddajemy mu kasę?
No i druga rzecz - co z oscypkami? Molestujemy Labasa, żeby zakupił?
Dzwoniłam do niego, ale nie odbierał...
Jak ktoś ma ochotę na oscypki z grilla z żurawinką (już się obśliniłam) to pisać tutaj ile. Jak się Labas zgodzi i nam zakupi - oddajemy mu kasę (a nie tak jak u Coolibeerka - icon_redface.gif - dopiero w domu zakumałam, jak po świńsku żeśmy się zachowali).
Ja zjem 5 spokojnie... (I znowu będę jęczeć, żem się otłuściła!!)
Link do komentarza
więc tak .... jesli labas sie zgodzi .... niech zakupi tych oscypków i żurawinki ... i każdy obecny na afterparty odda mu dyszke i po kłopocie ....
co do kiełbasy .... myślę , że najbezpieczniej będzie zakupić na miejscu ... upały zapowiadają niesamowite , więc lepiej nie ryzykować zepsucia w drodze - tym bardziej, że niektórzy będą jechać ładnych kilka godzin ...
Gawel jest miejscowy - podpowie mi gdzie w sobotnie przedpołudnie skoczyć i zakupić powiedzmy z 10 kg kiełbasy na grilla ... każdy rzuci po 5 zeta za kiełbachę i będzie ok ... icon_biggrin.gif

Kanapki zabierzcie bo śniadanko trza będzie w sobotę i niedziele zszamać jakieś icon_biggrin.gif
Chyba , że mężczyźni forumowi wykonają kanapeczki na miejscu i koleżankom forumowym do łóżeczek zapodadzą , bo koleżanki na wyjazdach nie pichcą chciałam zaznaczyć .... icon_mrgreen.gif

Wypowiadać sie ludziska co myślicie ... wszelkie wskazówki , propozycje , insynuacje w tematach ogólnozlotowych wskazane .... icon_biggrin.gif

p.s.
a kiełbache wcale nie musimy jeść z grilla ... ognicho z gitarami i każdy własnym kijkiem i tez będzie fajne ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Barbossa - to do Ciebie ..... Ty kolego po drewno na ognisko nie idziesz .... icon_lol.gif icon_razz.gif
Link do komentarza
Labas oddzwonił icon_smile.gif
Takie lepsze oscypki kosztują 2zeta - mówił, że kupi z 200szt i miejmy nadzieję, że nam to styknie. Wychodzi po 4 szt na twarz. Jeżeli ktoś ma większe zapotrzebowanie - pisać. Umówiłam się z Labasem, że wyślę mu konkretną liczbę, jeżeli te 200 będzie za mało.
Link do komentarza
Cytat

To drewno na ognisko trzeba we własnym zakresie zorganizować icon_eek.gif
To może przyczepkę zaczepić i ze dwa metry przestrzenne dosypać... icon_lol.gif co by starczyło do rana icon_lol.gif



Drewno jest na miejscu – tyle, ze kilka metrów od „paleniska”. icon_biggrin.gif
Natomiast, jak życie pokazało jest to odległość dość znaczna, a i wyprawa niebezpieczna. icon_mrgreen.gif
Ale przyczepką – przesada. ninja.gif
Link do komentarza
Cytat

Drewno jest na miejscu – tyle, ze kilka metrów od „paleniska”. icon_biggrin.gif
Natomiast, jak życie pokazało jest to odległość dość znaczna, a i wyprawa niebezpieczna. icon_mrgreen.gif


Bo azymut był obrany niewłaściwie ... inna sprawa, że gdyby nie pewien drobny wypadek, podmiot naszych wypowiedzi dotarłby z pewnością na miejsce, tyle że przez Australię ....
Link do komentarza
Cytat

Labas oddzwonił icon_smile.gif
Takie lepsze oscypki kosztują 2zeta - mówił, że kupi z 200szt i miejmy nadzieję, że nam to styknie. Wychodzi po 4 szt na twarz.



A Ty Baru pamiętasz jeszcze moją twarz?
Bo ona (ta twarz) to 4 sztuki łyka w 6 sekund............. -icon_smile.gif

Dlatego ja poproszę 10szt, muszę ze 2szt przywieźć do domu jako "pamiątkę z Warszawy" -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

taką miałam nadzieję....bo wiesz, bez Was to nie ten zlot....z kim bym się śmiała, aż tak oczywiście....pewnie kogoś bym znalazła, ale Ciebie Aga, to mało kto umie pobić w dobrym humorze icon_lol.gif


tak tak w debilizmie ciężko mnie pobić icon_rolleyes.gif a jak mam jeszcze bratnia duszę Becie to debilizm wysiada icon_wink.gif icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

A widziałaś co napisał Bobiczek?? On się będzie delektował i jeszcze na wynos chce11



to te 11 na wynos niech osobno Mu labas weźmie i osobno niech się policzą .... i już ... icon_rolleyes.gif
a za te 200 szt , to każdy po dyszce da labasowi do ręki zaraz na samym początku imprezy .... tak bedzie najlepiej , bo potem różnie może być .... z pamięcią także ... icon_biggrin.gif

a tą kiełbache w ilości kilo 10 , chleb i musztardę to mam kupować na to ognicho ? nie chcę sama decydować .... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Cytat

a tą kiełbache w ilości kilo 10 , chleb i musztardę to mam kupować na to ognicho ? nie chcę sama decydować .... icon_rolleyes.gif



Te 10 kg, to też na osobę? Nawet jeśli ma starczyć na 2 dni, to i tak trochę za dużo.... Myślę, że po 5 kg na głowę by wystarczyo - najwyżej trochę się pogłodzimy icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

A tak na poważnie to ja myślę, że babom po jednej sztuce styknie, facetom możesz policzyć po 2.
Chyba, że się mylę Panowie??


To co ja sobie pomyślałem, po przeczytaniu tego postu, bardzo brzydko świadczy o śmietniku jaki mam w głowie i jednoznacznie określa do jakiego lekarza powinienem się udać ....
Ale przemyśleniem jednym to się podzielę .... facetom to można liczyć tylko po jednym .... co stwierdziwszy, ze wstydem udam się na jakiś dłuższy spacer .... Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Moim zdaniem przesada totalna z tymi oscypkami....

Ale to tylko moje zdanie.




nie jest przesada , Misiek .... nie wziąłeś pod uwagę (a ja biorę jak najbardziej) , że na tym afterparty do ranka to może być więcej osób niż nam się zdaje .... tam będą także osoby z Redakcji , Eksperci .... i mogę się założyć, że impreza tak wspaniale się rozkręci , że sporo tych osób zostanie z nami również po godzinie 22 .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...