Skocz do zawartości

AKTUALNOŚCI ZLOTOWE .....


Recommended Posts

Cytat

a ja ciągle nie wiem co ze ślubnym zrobić i jak to wszystko zgrać... Znajomym z Warszawki u których zwykle gościmy dziecko się rodzi.. No i co teraz..?



no jak - co? opcji jest kilka ..... np. zabierz Go ze sobą .... czyli wspólnie poimprezujecie z noclegiem u Pani osińskiej.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

To ile dni będzie imprezka ? icon_biggrin.gif jak do rana to kiedy ten nocleg ? icon_wink.gif



I,preza jest w Ruścu tam gdzie było after party i pożegnanie lata 2009 jest w sobotę od godzin przedpołudniowych do rana w niedziele tradycyjnie. Ale Daga będzie już w piątek a ja to już cały czas jestem icon_biggrin.gif . Napisz do niej priva bo ona dziśpo komuni poległa wszystko Wam powie co i jak. Wszyscy sie niepokoili że nie ma z Wami kontaktu.
Link do komentarza
26 dni jeszcze...
Ech....

Zdąży chyba przestać padać.
Może też puchowych wdzianek nie trzeba będzie brać?

Ten cholernik chyba wygrał!
No, z taką kasą, co ją czesał, to mógł powstrzymać ocieplenie klimatu....
Ja tez bym mógł! (z takim budżetem)
(tyle, ze ja takich głupich pomysłów nie miewam)
Żeby go skręciło!
Adam M.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Witam Was wszystkich tutaj icon_smile.gif
Jakoś mi to nowe forum muratorowe nie pasuje, fajnie, że tak dużo ludzi pisze gdzieś razem...



No wreszcie ! Witamy serdecznie i zapraszamy na ZLOT

PS.
Mnie też nie icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

dobrze też nie jest być taką gadułą .... w życiu ciężko ... innym ze mną w szczególności .... icon_redface.gif icon_lol.gif



Wiesz można to wykorzystać pracując w szkole, w radiu, na dworcu pociągi zapowiadać no ewentualnie na centrali telefonicznej icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Na Forum nie ma gaduł, są tylko pisoły icon_lol.gif . Ta nasza Smoczyca to wielka pisoła. Pozdrawiam.



Az się boję spytać jak się będzie nazywał męski odpowiednik tej pisoły icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

No, w końcu znalazłam właściwa plotkarnię icon_biggrin.gif . Tak z ciekawości - bo grzebanie by mi troszkę zajęło - dlaczego akurat tutaj? icon_biggrin.gif



Hm .... ja zostałam tu zaproszona przez kogoś kto był tu wcześniej .... zajrzałam, założyłam wątek plotkarski i zostałam ...
potem przyszli inni ....
Link do komentarza
Elcia ..... też mam taką nadzieję, i w ogóle mam nadzieję, że zapisze się jeszcze kilku gapowiczów w ostatniej chwili .... icon_rolleyes.gif
nie ma kilku osób na liście które być tam powinny ..... ale .... w przyszłym tygodniu zrobię akcję party line i podzwonię.... tudzież upierdliwie będę nagabywać na priv .... icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...