Skocz do zawartości

AKTUALNOŚCI ZLOTOWE .....


Recommended Posts

Gość stach
Cytat

no wreszcie ktoś się domyślił i mnie wyręczył choć raz ... dzięki stach icon_biggrin.gif
a na zlociku z nami będziesz? icon_rolleyes.gif


No, właśnie... Mam w tym samym czasie szkolenie produktowe - nie obowiązkowe, ale chciałbym być na nim - a z drugiej strony jest TU tyle ciekawych (wirtualnie) osób, że chciałoby się z Wami jakieś piwo obalić (i tą śliwowicę icon_biggrin.gif ) i tak się biję z myślami icon_rolleyes.gif Cały jestem psychicznie posiniaczony i dalej nie wiem co zrobić icon_confused.gif
A tu czas goni.....
Link do komentarza
Cytat

No, właśnie... Mam w tym samym czasie szkolenie produktowe - nie obowiązkowe, ale chciałbym być na nim - a z drugiej strony jest TU tyle ciekawych (wirtualnie) osób, że chciałoby się z Wami jakieś piwo obalić (i tą śliwowicę icon_biggrin.gif ) i tak się biję z myślami icon_rolleyes.gif Cały jestem psychicznie posiniaczony i dalej nie wiem co zrobić icon_confused.gif
A tu czas goni.....



i Ty się zastanawiasz? masz możliwość i się zastanawiasz? ja się chyba na Ciebie normalnie obrażę ... blink.gif
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

i Ty się zastanawiasz? masz możliwość i się zastanawiasz? ja się chyba na Ciebie normalnie obrażę ... blink.gif


Zważ na te moje siniaki icon_sad.gif - oznaki walki, nie zastanawiania się icon_sad.gif
Dostałem emaila od redakcji - zacytuję fragment:


"Szanowni Państwo!

W imieniu Redakcji Forum Budujemy Dom serdecznie zapraszam na spotkanie naszych forumowiczów, które odbędzie się 12 czerwca o godz. 14.00 w miejscowości Rusiec pod Warszawą.
(lokalizacja, plan dojazdu http://www.idn.org.pl/pruszkow/agroturystyka.html)

Miło mi będzie spotkać się w realu, by w luźnej piknikowej atmosferze poznać się bliżej."


itd w serdecznej formie icon_smile.gif


Mam jeszcze ok. 61 godzin na podjęcie OSTATECZNEJ decyzji icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Popatrzcie w link .....
specjalnie dla nas jak na zamówienie - 12 czerwca będzie piękna pogoda .... icon_biggrin.gif
http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm



Daga, wiesz przeciez że takie prognozy to sa prawdziwe w przedziale 2-3 dni - a na tyle dni naprzod to bardziej zaklinanie rzeczywistosci niz prognozy...o pogodzie bedziemy mogli porozmawiac w czwartek icon_wink.gif
a tutaj link który bedziemy sledzic
http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_lis...;cname=Warszawa
icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga... sam będę, samodzielnie. icon_smile.gif



ok .... pamiętaj o noclegu jesli reflektujesz - każdy sam zaklepuje .... icon_smile.gif


i ogólnie przypominam o noclegach ....
z tego co liczę - są jeszcze wolne miejsca u Pani Osińskiej -
proszę dzwonic i rezerwować kto tego jeszcze nie zrobił a chce skorzystać ....
Link do komentarza
Cytat

no to muszę zapytać osoby która ma władzę w tej sytuacji .... znaczy trzyma kierownicę icon_lol.gif .... i dam znać .... icon_biggrin.gif
nawet gdybyśmy jechali niezależnie to i tak na Warszawę ruszymy wszyscy razem .... icon_smile.gif


no właśnie....czyli w Częstochowie koło 8?? i jedziemy razem?? Fajnie by było....
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Szanowni Państwo na Zlocie Forumowiczów BudujemyDom.pl będziemy robić zdjęcia, a relacja trafi również do drukowanej wersji miesięcznika.

Już teraz prosimy o przygotowanie najlepszych uśmiechów icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik




No ładnie będzie jak w Muppet shaw ... ju z pora ba makijaż ... icon_mrgreen.gif Ok ale co ja z włosami zrobię aaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! blush2.gif
Link do komentarza
Cytat

Szanowni Państwo na Zlocie Forumowiczów BudujemyDom.pl będziemy robić zdjęcia, a relacja trafi również do drukowanej wersji miesięcznika.

Już teraz prosimy o przygotowanie najlepszych uśmiechów icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik



Wiedziałem, ze tak będzie - zdjęcia w gazecie, wywiady, wizyty w zakładach pracy... icon_wink.gif Jednak bez garniturów się nie obędzie. No i jeszcze koniecznie solarium a'la Andrzej L.

Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Skąd te polityczne skojarzenia? Mnie chodziło o mojego sąsiada Andrzeja Lulka... icon_wink.gif



Ale wiesz taka opalenizna ala "chrupka dupka" i do tego jabłuszko w ustach i w pozycji kucznej na srebrnej tacy icon_biggrin.gif
Mam nadzieje że to nie polityczne icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...