Skocz do zawartości

Zlot Forumowiczów


Recommended Posts

Redakcja Forum Budujemy Dom zaprasza wszystkich aktywnych użytkowników Forum na spotkanie 12 czerwca br. w miejscowości Rusiec pod Warszawą.

W sobotnie popołudnie spotkamy się w realu by w luźnej piknikowej atmosferze umocnić więzi integrujące naszą społeczność forumową. Do wieczora (a może i ciut dłużej) spędzimy razem czas. Będzie muzyka, karaoke, ognisko, gitara i śpiew.

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia udziału w tej imprezie przyjmuje Daggulka ? animatorka wielu ciekawych dyskusji na naszym Forum (kontakt przez PW). U niej można też uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Prosimy o pilne decyzje.
Link do komentarza
Cytat

No ... to teraz będzie się działo .... icon_biggrin.gif
Wieczorkiem uzupełnię ten wpis o wszystkie potrzebne informacje czyli będzie to wpis pt: AKTUALNOŚCI sukcesywnie uzupełniany .... oraz założę listę zlotową icon_wink.gif



Poproszę Panią Animatorkę o zapisanie icon_biggrin.gif . Ja mam 200m to grzech nie być. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Te moje "miliom kilometrów" to jest 360 km.....
więc niemało... icon_sad.gif
W okolicach Jasła przyszło mi mieszkać


To sobie teraz policz .... gdyby imprezę zrobić koło Ciebie, to ile kilometrów mieliby do przejechania ludzie z Kujaw, że o Pomorzu nawet nie wspomnę. Warszawa jako że w centrum, najsprawiedliwsza.
Link do komentarza
Cytat

To sobie teraz policz .... gdyby imprezę zrobić koło Ciebie, to ile kilometrów mieliby do przejechania ludzie z Kujaw, że o Pomorzu nawet nie wspomnę. Warszawa jako że w centrum, najsprawiedliwsza.



o TAK !!! icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Mało mi pikawa nie szczeliua. icon_smile.gif
Rewelacja.
Zapisuję się jako żywo.

Ode mnie do Rusiec jest jakie 20 kilometer w kierunku na pd-zach.

Jak kto reflektuje na nocleg w stanie SSZ lub pod namiotem, służę - pole namiotowe: łąka 2000m2, lub zadaszony chudziak 104m2 pow. użytk - parter + poddasze.
Sanitariaty: sralniczek drzewienny kryty niemiecką blachą lotniczą z czasów II wśw.
Woda.
Prąd.
Koszt: bezcenne.
Link do komentarza
Fajnie mają Ci którzy mogą przyjechać, niestety mój mąż ma studentów zaocznych 12 i 13 czerwca, gdyby nie to to też byśmy się zapisali icon_sad.gif . Mam nadzieję że Redakcja BD zrobi jakiś fajny artykuł z tego zjazdu. No ale kto wiem może idea przetrwa do przyszłego roku i będzie to już coroczna tradycja takie spotkanka. Jestem ciekawa niektórych konfrontacji osobowych na takim spotkaniu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Drodzy Forumowicze.

Nie rozumiem Waszej postawy.
Redakcja się stara, wymyśla coraz to nowe atrakcje, a Wy to olewacie?
Pomyślcie – kiedy, i czy trafią się Wam następujące gratki:

Lot balonem – nie jest obowiązkowy, ale przyznacie sami, że to zarówno kusząca jak i niecodzienna propozycja.
Kiedy i czy będziecie mieli podobną propozycję?
Warte zastanowienia?
Moim zdaniem TAK.

Spotkanie z nietuzinkowym człowiekiem jakim jest Adam-mk. Po takim spotkaniu, fizyka, to mały Pan Pikuś, a kwantową będziecie „jedli” na śniadanie.

Zapewne uważacie, że to spotkanie może „znieść” Waszą anonimowość na Forum. To prawda, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy sami o tym zdecydujecie. Nikt nie wymaga, aby na czołach wytatuować swoje „identyfikatory”.

Nie ociągajcie się więc, tylko zgłaszajcie swój akces – bo warto.
Warto naładować akumulatory, aby potem ze zdwojoną siłą przystąpić do realizacji swoich ambitnych planów – być może z nowym spojrzeniem i nowymi pomysłami na swoją budowę.
Zatem?
Link do komentarza
Cytat

...Zapewne uważacie, że to spotkanie może „znieść” Waszą anonimowość na Forum...



Nie rozumiem za bardzo... przeca jak się ktoś uprze to każdego użytkownika namierzy....

Inszą sprawą są wcześniejsze zobowiązania... Nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę robić doopu z gęby i jak się do czegoś zobowiązuję, to staram się słowa dotrzymać... ( ale niestety i na to nie ma reguły, ponieważ z przyczyń życiowych w zeszłym roku taki poślizg mnie się wydarzył icon_sad.gif )

Pozdrawiam zlotowiczów serdecznie i mama nadzieję na następne spotkanie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...