Skocz do zawartości

MOj dom - moje wybory


Recommended Posts

Zewsząd otaczają nas reklamy,ile to rzeczy musimy mieć by być szczęśliwym w domu..
Że musimy wydać tyle a tyle inwestując w to a to,
by później oszczędzać

Nie jestem osobą która się daje wyprać reklamom i tekstom reklamowanym np. że :

- okna pięciokomorówki już są passe ,( producenci i dystrybutorzy stolarki okiennej)

- że jak nie poupycham styropianu,wełny w ilości zatrważającej to ciepło mi poucieka z domu ( Ci od wełny,styropianu )
- jak nie zainstaluje jakichś tam bajerów,to będzie mi sie żyło gorzej i drożej ( space od PC,rekuperatorów itp )

Ale mój dom jest do mieszkania,jedno może być wygodniejsze w użyciu,drugie mniej...
Nikt nie ma prawa mi narzucać i analizować mojej przestrzeni do siódmego miejsca po przecinku...

To jest moje miejsce do życia,a czy mi sie będzie dobrze żyło to przede-wszystkim zależy z kim to życie dzielę,a nie od bajerów którymi sie otaczam,
Link do komentarza
Często moją budowe nawiedzają inkwizytorzy produktów bez których moję zycie nie będzie warte nawet "funta kłaków"
ostatnio zjawił sie złotousty pan co w ofercie miał odkurzacze centralne...
Jak ślicznie mówił o super wydajnym,niskoenergetycznym i prawie darmowym odkurzaczem,bo tylko zakwote 5 tyś. będę mogła sprzątać domek bez najmniejszego wysiłku.

Tak pięknie zachwalał produkt,że zapewne wielu by podpisało gotową umowę ratalną na zakup tegoż cudeńka..
Szczęściem dla mnie oczywiście,bo nie dla niego,nie dałam sie złowić i pogoniłam jegomościa ...

Już nie mówię o reklamach produktów dla których mój dom jest tablicą ogłoszeniową ......
Link do komentarza
Gość adiqq
stokrotka:akurat co do OC, to ja tylko rurki pociagnalem (wyszlo cos kolo 600zl) i a odkurzacz kupie kiedys tam. Poki co mam odkurzacz zwykly i dziala. Koszt samej instalacji niewielki. Co do reklam, to ci wspolczuje...ja na szczescie nie mam takiego problemu..jedynie raz na stapie stanu surowego na stemplach znalazlem 2 razy reklamy...odosobnione przypadki icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Zakupiłam tabliczkę
zakaz wywieszania reklam

Ale ,czy ktoś sie tym przejmuje?
nikt !

Dziś zdarłam z zadechowanego otworu na drzwi wejściowe kilka "ciekawych" ofert

wrrrrrr




jeżeli bym znalazł u siebie reklamę jakiegoś usługodawcy, od razu tel do niego i umówiłbym się z nim na miejscu budowy
bardzo prosto bym mu wytłumaczył, że to nie miejsce na jego reklamy
a jak by się znalazł cwaniaczek to i by swoją reklamę zjadł
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Ja budując dom też słyszałam czego to nie powinnam mieć. Ale postanowiliśmy z mężem na polską jakość. Wszędzie mamy płytki od Paradyża. Dom stoi już 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni. Znajomi wielokrotnie namawiali nas na włoskie płytki, że są sprawdzone, wytrzymałe. A tu proszę polska solidna firma! Dostaliśmy gwarancję na płytki choć czujemy że i tak się nie przyda icon_smile.gif Pięknie się myją bez smug. Teraz przeglądając ich kolekcję zauważyliśmy że nawet możemy brać udział w konkursie wystarczy że mamy paragon i odgadniemy parę dzieł sztuki icon_smile.gif Nie oczekiwałam aż tyle po polskiej firmie icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...