Skocz do zawartości

Aranżacja wnętrza - meble o Nowym wyglądzie


Recommended Posts

Witajcie,

Zobaczyłam, że nie ma takiego tematu na forum, a też chciałabym się pochwalić swoim odkryciem.

Remontując swoje mieszkanie, pomyślałam, że trzeba też zmienić wygląd mebli...Zawsze byłam przyzwyczajona, do wygodnego fotela, ulubionego stolika, czy szafy, więc nie chciałam ich pozbywać się, po prostu bardzo je lubię.

Któregoś dnia przyszła do mnie Przyjaciólka, pochwaliłam się remontem i powiedziałam, że muszę też zmienić meble, aby "odświeżyć" klimat domu, lecz żal mi ich się pozbyć, ponieważ jestem do nich przywiązana.

Przyjaciółka poradziła mi, o czym szczerze, zupełnie wcześniej nie wiedziałam, że meble, które posiada się w mieszkaniu można poddać całkowitej innej aranżacji.

Poleciła mi firmę, która wykonywała taką aranżację dla jej brata i efekt był bardzo pozytywny.

Zerknijcie z jakich mebli można sytworzyć zupełnie inny, nowy przedmiot z "duszą"

http://www.furnicouture.eu/

Fajne jest to, że można mieć z tego własnego mebelka, zupełnie taki jaki chcemy, materiały wykończeniowe, które nam się najbardziej podobają (super gatunek) i cały czas możemy uszlachetniać wygląd wnętrza.

Ja już sobie odnowiłam fotel i stolik. Teraz daję do Furnicouture szafę...

Piszcie, czy Wy także mieliście takie pomysły na urządzanie wnętrz.

Pozdrawiam wszystkich miło
Ola

P.S. Wspaniale, że jest takie forum, na ktróym można podzielić się opinią nt. budowy i aranżacji wnętrz
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...