Skocz do zawartości

Wybory na prezydenta 2010


Ciril

Recommended Posts

Gość gawel
Boże jaka ulga jak po kopytkach sklepowych kiedy w reszcie opuszczą nasz organizm icon_mrgreen.gif . A tak na serio koleżanka mówi idź zagłosuj nie pozwól żeby 1 dama sikała do kuwety icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif blink.gif
Link do komentarza
Cytat

na stronce tvn24 - dane z rana - Komorowski ma przewagę ......nie ma się co martwić..... icon_biggrin.gif



Tak wszystko b.dobrze idzie ale ,muszę to napisać , wydaje mi się że  tvn24 ma swój udział w promowaniu Komorowskiego  .Proszę popatrzeć na fotografie jakie przedstawiane są w rankingach ,nawet teraz po wyborach Komorowski zdjęcie obrobione komputerowo spojrzenie w górę na lewo (może lewicę ) zamyślony o przyszłości Polski unosi się w powietrzu   icon_smile.gif .Kaczyński zdjęcie z głupawym uśmieszkiem patrzy na wprost jakby jakiś niski człowieczek śmieszek ,kto to robi takie zdjęcia kandydatowi na Prezyd. Co myślicie czy to przypadek ?  
Link do komentarza
Cytat

Tak wszystko b.dobrze idzie ale ,muszę to napisać , wydaje mi się że  tvn24 ma swój udział w promowaniu Komorowskiego  .Proszę popatrzeć na fotografie jakie przedstawiane są w rankingach ,nawet teraz po wyborach Komorowski zdjęcie obrobione komputerowo spojrzenie w górę na lewo (może lewicę ) zamyślony o przyszłości Polski unosi się w powietrzu   icon_smile.gif .Kaczyński zdjęcie z głupawym uśmieszkiem patrzy na wprost jakby jakiś niski człowieczek śmieszek ,kto to robi takie zdjęcia kandydatowi na Prezyd. Co myślicie czy to przypadek ?  



TVN i TVN24 cały czas faworyzowały PO a jeździli po Kaczyńskim. To największa dwulicowa TV w Polsce. Widać to było przez prawie cały okres kiedy to śp. Lech Kaczyński był prezydentem.
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Tak wszystko b.dobrze idzie ale ,muszę to napisać , wydaje mi się że  tvn24 ma swój udział w promowaniu Komorowskiego  .Proszę popatrzeć na fotografie jakie przedstawiane są w rankingach ,nawet teraz po wyborach Komorowski zdjęcie obrobione komputerowo spojrzenie w górę na lewo (może lewicę ) zamyślony o przyszłości Polski unosi się w powietrzu   icon_smile.gif .Kaczyński zdjęcie z głupawym uśmieszkiem patrzy na wprost jakby jakiś niski człowieczek śmieszek ,kto to robi takie zdjęcia kandydatowi na Prezyd. Co myślicie czy to przypadek ?  



Może i TVN trochę sympatyzuje z Komorowskim, ale Kaczyńskiemu ciężko zrobić zdjęcie korzystne po prostu wygląda jak wygląda icon_confused.gif nic tutaj nie pomoże
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

TVN i TVN24 cały czas faworyzowały PO a jeździli po Kaczyńskim. To największa dwulicowa TV w Polsce. Widać to było przez prawie cały okres kiedy to śp. Lech Kaczyński był prezydentem.


śp. Lech Kaczyński ciężko pracował na taką ocenę wystawioną przez tvn jedną i drugą. Chciał, to i miał icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Półtora miesiąca temu podałem ten wykres, w którym powiązałem kurs Euro z poszczególnymi rządami i prezydenturą.
Wracam do niego, bo to co się dzieje przy duecie polityków PO Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego przechodzi wszelkie granice :
Frank najdroższy od 15 miesięcy.
Piszę o tym na Forum Budujemy Dom, bo taka polityka walutowa uderza bezpośrednio we wszystkich tych, którzy uwierzyli w stabilność naszej waluty i na budowę domów wzięli kredyty hipoteczne indeksowane w euro lub frankach szwajcarskich. Nie ukrywam, że także do tej grupy należę.
Zaś wątek wyborczy wydaje mi się także odpowiedni - IMHO ten wykres mówi sam za siebie.


dziwisz sie takich skoków jak było wysokie prawdopodobieństwo że kaczor wygra to inwestorzy się wypieli ...
juz dziws wraca wszytko do normy
Link do komentarza
Cytat

TVN i TVN24 cały czas faworyzowały PO a jeździli po Kaczyńskim. To największa dwulicowa TV w Polsce. Widać to było przez prawie cały okres kiedy to śp. Lech Kaczyński był prezydentem.


oj nie masz prawa tak powiedziec po katastrofie ta telewizja się zmieniła i byłem wszoku na ich beztronnośc
zobaczcie sobie SEKTE OJCA RYDZYKA I JEGO TV ,masakra co tam sie wyrabia jak obejzysz wiadomosci tak po dwóch dniach nie bedziesz wiedział gdzie żyjesz tak mózgi piorą
Link do komentarza
Cytat

Może i TVN trochę sympatyzuje z Komorowskim, ale Kaczyńskiemu ciężko zrobić zdjęcie korzystne po prostu wygląda jak wygląda icon_confused.gif nic tutaj nie pomoże



Na TVP3 były  inne zdjęcia i o dziwo obydwa prawidłowo zrobione .Nie chcę męczyć tego tematu ale nie lubię  być manipulowany przez  media 4 władzę w Polsce wystarczy że pierwsze trzy to robią .  
Link do komentarza
Cytat

Na TVP3 były  inne zdjęcia i o dziwo obydwa prawidłowo zrobione .Nie chcę męczyć tego tematu ale nie lubię  być manipulowany przez  media 4 władzę w Polsce wystarczy że pierwsze trzy to robią .  


To nie ogladaj telewizji - zadnej. Nawet (a moze zwlaszcza) eurosport! lol.
Link do komentarza
Cytat

nie nie sądze aby było inaczej i niechciałbym bo kredyty we frankach ,narazie jest ok ale jesli frank po 4 zł to juz bym zaczął sie denerwowac
we wrześniu bedzie stabilizacja kursu


Franek wzmacnia sie w stosunku do wszystkich walut a nie tylko do zlotowki co oznacza, ze jest to niezalezne od czynnikow politycznych w Polsce. Oczywiscie w Polsce to zjawisko jest spotegowane ogolnym spadkiem wartosci zlotego i tu janekluki moze miec racje, choc z drugiej strony przed nami jeszcze 2 kampanie wyborcze.
A ogolnie to slaba zlotowka ratuje miejsca pracy w Polsce. Inaczej to juz nawet wode mineralna sprowadzalibysmy z Chin;-)
Link do komentarza
Cytat

nie nie sądze aby było inaczej i niechciałbym bo kredyty we frankach ,narazie jest ok ale jesli frank po 4 zł to juz bym zaczął sie denerwowac
we wrześniu bedzie stabilizacja kursu



A skad ta pewnosc o stabilnosci, po wakacja to bedyie nowa rekomendacja takze nie sadze, moze waluty sie uspokoja lae napewno po jak to wy piszecie "doopie" dostana wszyscy nowi badz obecni ktorzy chca sobie refinansowac kredyt. Troche sie na tym znam takz eradze zrobcie to teraz skoro jest az tak kiepsko.
Link do komentarza
czasami w samochodzie łapie mi tylko jedna stacja "Radio Maryja" tam dopiero jest jazda -staram się nie nastawiać źle tylko wsłuchać -ale to radio gdzie główne przesłanie powinno być miłość dobroć wionie nienawiścią i nie ma możliwości usłyszenia jakiegokolwiek głosu ,który byłby przeciwko klerowi i PiS. Czemu tu cooliberku nie negujesz działania Medii przecież oni też mają niezłą władzę nad ludem i manipulują ?
Link do komentarza
Cytat

czasami w samochodzie łapie mi tylko jedna stacja "Radio Maryja" tam dopiero jest jazda -staram się nie nastawiać źle tylko wsłuchać -ale to radio gdzie główne przesłanie powinno być miłość dobroć wionie nienawiścią i nie ma możliwości usłyszenia jakiegokolwiek głosu ,który byłby przeciwko klerowi i PiS. Czemu tu cooliberku nie negujesz działania Medii przecież oni też mają niezłą władzę nad ludem i manipulują ?



Bo ja nie słucham i nie kieruję się tym co media mówią.

Poszedłem zagłosowałem bo taki mój obowiązek obywatela RP


A co teraz będzie się działo dżempelko to już nie moja broszka.
Link do komentarza
Cytat

Bo ja nie słucham i nie kieruję się tym co media mówią.

Poszedłem zagłosowałem bo taki mój obowiązek obywatela RP


A co teraz będzie się działo dżempelko to już nie moja broszka.


Cooliberku piszesz ,że tvn wypacza obraz a nie widzisz np.telewizji trwam,jak to Ci się wytknie piszesz,że Ty nie kierujesz się mediami icon_rolleyes.gif .Zaraz po wyborach straszysz że będziemy mieli drugą Grecję! I że teraz dopiero się będzie działo? Michał chyba nie ma sensu napuszczać się nawzajem . dajmy rządzącym trochę czasu i patrzmy im na ręce. Przykro patrzeć jak ludzie nie związani z polityką że tak powiem zwyczajni zjadacze chleba w wyborcach drugiego obozu widzą nikogo innego jak tylko wroga .
Link do komentarza
Cytat

Cooliberku piszesz ,że tvn wypacza obraz a nie widzisz np.telewizji trwam,jak to Ci się wytknie piszesz,że Ty nie kierujesz się mediami icon_rolleyes.gif .Zaraz po wyborach straszysz że będziemy mieli drugą Grecję! I że teraz dopiero się będzie działo? Michał chyba nie ma sensu napuszczać się nawzajem . dajmy rządzącym trochę czasu i patrzmy im na ręce. Przykro patrzeć jak ludzie nie związani z polityką że tak powiem zwyczajni zjadacze chleba w wyborcach drugiego obozu widzą nikogo innego jak tylko wroga .




akurat ja telewizji trwam nie oglądam w przeciwieństwie do ciebie icon_razz.gif

po drugie nie napuszczam nikogo

po 3 opisów na gg nie można sobie ustawić?

po 4 wiem co mówie

po 5 leje na polityke

po 6 na też na |PO

po 7 nie znam sie i nie bede zabieral glosu

po 8 to na tyle
Link do komentarza
Cytat

akurat ja telewizji trwam nie oglądam w przeciwieństwie do ciebie icon_razz.gif

po drugie nie napuszczam nikogo

po 3 opisów na gg nie można sobie ustawić?

po 4 wiem co mówie

po 5 leje na polityke

po 6 na też na |PO

po 7 nie znam sie i nie bede zabieral glosu

po 8 to na tyle


Hehehe Michaś pogadamy przy piwku icon_smile.gif
Link do komentarza
nooo swego czasu Rydzyk nazwał śp Marię Kaczyńską czarownicą i jechał po byłym Prezydencie jak wściekły więc jak ktoś ma w głowie nie po kolei (o. Dyrektora mam na myśli) w każdej sprawie robi zamieszanie i mętlik...
dla mnie - szczerze- Komorowski jest taki żaden, nijaki. Nie podobał mi się w debatach, nie potrafiłam u niego usłyszeć jasnej, spójnej wizji. Mam wrażenie że można nim manipulować. Media są w większości mało obiektywne i duży dystans do nich jest konieczny jesli chce się oceniać realnie rzeczywistość.
A dla mnie Prezydent powinien być
- człowiekiem inteligentnym, wykształconym, na poziomie i takim naparwde mądrym (bo samo wykształcenie jeszcze absolutnie tego nie zapewnia)
-umiejącym być na ile się da ponad polityczną rozpierduchę sejmowo- rządową
-człowiekiem który nie ma się czego wstydzić, nie ma czego ukrywać, nie ma na sumieniu oszustw, malwersacji, korupcji itp (bo taki nie będzie podatny na naciski np finansowe)
- i być człowiekiem z kręgosłupem, z charakterem i jasnymi zasadami- który umie w razie czego jasno i konkretnie uzasadnić swoją decyzję i opinię
Pewnie nie łatwo być takim cżłowiekiem ale tez nie każdy musi być prezydentem...
Link do komentarza
Komorowski wygrał tylko dzięki tvn. Niestety, ta stacja już nawet nie stara się być obiektywna. Jest ewidentnie ukierunkowana i kreuje swoich wybrańców.
Czy Komorowski będzie dobrym prezydentem? Każdemu trzeba dać szansę. Ja go nie widzę. On cały czas mydli oczy i mówi to co ludzie chcą słyszeć. Taki jest bez wyrazu. Aż ciśnie się napisać: ten facet nie ma jaj!!!

Kaczyński miał swoje zdanie, ale poległ na In-vitro (i w tym go akurat popierałem). Ale z drugiej strony, kaczor jest niezdolny do współpracy.

I tak źle i tak niedobrze.

Nie mogłem uwierzyć że Andrzej Lepper nie przeszedł do II tury icon_smile.gif
Link do komentarza
Przypomniało mi się fajne pytanie mojej 12-letniej szwagierki, świeżo po lekcji o Sejmie i Prezydencie, że po śmierci Prezydenta władzę przejmuje Marszałek Sejmu.

"A co by było jakby w jednym samolocie leciał Prezydent i Marszałek Sejmu i ten samolot by spadł?"

I tak sobie pomyślałam teraz, że wybieralibyśmy między Jarosławem i kotem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...