Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Merkury Market


Recommended Posts

Gość były pracownik
Ta wasza firmna to jedna wielka zenada nie dość ze wykozystujecie ludzie to jeszcze ich zastraszacie a ta babka co rozmawia wstepnie to to co ona mówi nijak ma się do tego co jest naprawde praca po 11 godzin a jak tzreba to i wiecej praca niedziele OBÓZ PRACY
Link do komentarza
Cytat

praca po 11 godzin a jak tzreba to i wiecej praca niedziele OBÓZ PRACY



nie wiem jak jest naprawdę, ponieważ nie znam firmy .....

ale .....

wydaje mi się , ze jeśli człowiek jest dorosły i nie odpowiada mu praca to chyba może sie zwolnić, prawda?
nikt nikogo łańcuchem do regału nie przywiązuje i nie każe siedzieć 11 godzin, tak?
są drzwi ..... można w każdej chwili wyjść , tak?
to co Pan tu jakieś brednie wkręcasz .... icon_confused.gif
Link do komentarza
u mnie też jest merkury market i koszystałam z tego sklepu. Zdanie mam takie:
-dosyć duży wybór a klimat generlanie taki supermarketowy. Kupiłam tam np w dobrej cenie bardzo fajną baterię do kuchni (mieli naparwde duży wybór) Jest dużo lamp, ale tak poukładane wszystkie na kupie że cięzko się ogląda. Jeśli się coś wypatrzy cierpliwie to można kupić fajną
-natomiast mieli nieporównywalnie droższe płytki i nie wiem czemu!!! (ponad 20 zł na m2 moich płytek w stosunku do hurtowni na tej samej ulicy!)- więc jak zawsze zasada sparwdzać ceny...wybór płytek taki sobie
-nie da się targować...
-obsługa- średnia. Nie jest rewelacyjnie, choć są uprzejmi, nie można im nic zarzucić.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja korzystam z Merkurego dosyć często ponieważ mają niskie ceny wada ich jest taka że nie da się potargować. Tłumaczą się że to jest w promocji, wielka głupota wszystko czego ja potrzebuje jest w promocji.

Kupowałem watę cena 99zł 1 sztuka promocja gazetkowa też pytałem się o rabat ale nie dali bo jest w gazetce, skończyła się promocja cena waty 99zł do tydzień temu na 100%.

Następny przypadek, nie dawno kupowałem u nich płyty OSB 12mm, cena 49,88 za 1 sztukę, w sklepie Majster cena 50zł sztuka gdy poprosiłem powiedział mi sprzedawca że są w promocji (dla nie wiedzących u nich promocje przeważnie nazywają się gazetkowe), ja mu odpowiedziałem że przecież ich nie ma w gazetce a on mi na to że one są cały czas w promocji aż głupotą było by dawać je do gazetki, no normalnie ręce opadają...

W tym samym dniu gdy szedłem do kasy spotkałem kierownika spytałem się o rabat powiedział że nie ma szans bo są w promocji (zauważcie że 12groszy są droższe w Majstrze), jedyną promocję to mogą dać na watę (99zł sztuka) tak więc stwierdziłem że oni sami nie wiedzą co jest w promocji i oni są zawsze pokrzywdzeni...

Dla tego jak coś kupuje upewniam się gdzie jest najtaniej bo z nimi i tak nie dojdzie

PS. może to głupie że ciągle się pytam o rabat ale jak zawsze jadę coś kupić to płacę minimum 1000 zł.
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Ta wasza firmna to jedna wielka zenada nie dość ze wykozystujecie ludzie to jeszcze ich zastraszacie a ta babka co rozmawia wstepnie to to co ona mówi nijak ma się do tego co jest naprawde praca po 11 godzin a jak tzreba to i wiecej praca niedziele OBÓZ PRACY


Z jednej strony można pochwalić ,że miał odwagę napisać że był pracownikiem a z drugiej opinia pracownika nie ważne czy byłego czy obecnego nie będzie opinią obiektywną. Na tym forum i w tym dziale ludzi nie interesują warunki pracy, bo nikt tu roboty nie szuka.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Gość klient
Nie narzekam, market jak market, każdy ma lepszy i gorszy dzień. Zasady zasadami, jak się da coś utargować to się da jeśli nie to nie. Najlepsze jest w tym wszystkim obsługa kasjerek zwłaszcza dwóch, które mi najbardziej przypadły. Jedna z czarnymi kręconymi włosami a druga starsza blondynka. Dla takiej obsługi aż warto ponownie wracać do sklepu.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Czekający
Totalna porażka. Termin realizacji dwa tygodnie??? Buhahahaha dobre.Na początku obiecanki dostawy w 10 dni. Po dziesięciu dniach obiecanki że termin realizacji do dwóch tygodni. Dwa tygodnie minęło i??? Nic. Ciekawe ile wiozą ten towar. Do tego szydząca obsługa z klienta to już totalna przesada.Absolutnie nie polecam Marketu w Dębicy. Powinni się zająć nim włodarze Merkury Market i wprowadzić solidny audyt do Dębickiego oddziału. Amen.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...