Skocz do zawartości

drzwi przesuwne


maciek035

Recommended Posts

  • 1 rok temu...
no własnie też mam małą przestrzeń do zagospodarowania, a takie drzwi suwane chyba nie zajmują dużo miejsca i można je wkomponować jakoś w wystrój. Nie wiem tylko gdzie najlepiej kupić, znalazłam kilka ofert w Internecie, ale jakoś nie mam przekonania do takich zakupów... chociaż może warto trochę zaoszczędzić? tylko czyje drzwi najlepiej kupować? te znane marki mają bardzo wygórowane ceny...
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

no własnie też mam małą przestrzeń do zagospodarowania, a takie drzwi suwane chyba nie zajmują dużo miejsca i można je wkomponować jakoś w wystrój. Nie wiem tylko gdzie najlepiej kupić, znalazłam kilka ofert w Internecie, ale jakoś nie mam przekonania do takich zakupów... chociaż może warto trochę zaoszczędzić? tylko czyje drzwi najlepiej kupować? te znane marki mają bardzo wygórowane ceny...



Malwiniak, a chcesz sam te drzwi montowac czy zlecic stolarzowi? W tym przypadku zapraszam do Hurtowni Komandor.
Mozesz obejrzec systemy, wypelnienia, uzyskac porade, przyciac etc.

Ja nie jestem fanem kupowania przez internet, zawsze lepiej takie drzwi obejrzec na zywo. Niestety zdjecie na fotce to nie to samo co produkt na zywo.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Najważniejsze aby były solidnie przymocowane do ściany. Jeśli ktoś nie przyłoży się do montażu. To później pojawiają się problemy z takimi drzwiami.



Dużą rolę pełni system suwny, powinien być sprawny, bezawaryjny. Osobiście proponuję wybrać jeden z naszych systemów. Powinieneś wziąć też pod uwagę wypełnienie i system instalacji: drzwi przejściowe przesuwne czy podwieszane, które nie wymagają montażu dolnego toru. Jednak nadal uważam, że kupno przez internet jest obarczone ryzykiem.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...