Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

szukam firmy od ogrodzen

Recommended Posts

• 2 lata temu...
Cytat

witam. szukam firmy (nie partaczy!) ktora zajmuje sie montazem konstrukcji ogrodzeniowych z okolic krakowa. dzieki z gory

Witam

Na wstępie pragnę zakomunikować że zajmuję się montażem w Warszawie i okolicach. Mimo to chciałbym zaproponować firmę, której produkty ogrodzeniowe montuje i które mogę Państwu z pewnością polecić.

Proszę sobie sprawdzić stronę internetową www.betafence.com produkty tej firmy są bardzo łatwe m montażu, poniewaz przysłowiowo nie naciągacie Państwo siatki, tylko nakładają na kołki. Producent daje 10cio letnią gwarancje na siatki - Pantanet -Light, Garden, Family i Protect

Jest to siatka zgrzewana, czyli taka, której po przecięciu w 2ch miejscach nie da się wyciągnąć, tak jak wyciąga się drut w
siatce plecionej. Do tego zgrzewy są robione w 4rech miejscach każdego oczka.

Ja zajmuje się montażem w Warszawie i Okolicach

Życze szybkiego i udanego załatwienia sprawy.

Pozdrawiam
Archimedes
Cytat

ciekaw jestem ile to kosztuje ? pewnie cena zbliżona do samych ogrodzeń panelowych!
co w przypadku porównania ze zwykłą siatką wypada blado

otoz prosze jeszcze raz odwiedzic strone www.betafence.com albo odwiedzic sklepy Castorama bo tam, co się orientuje znajduje sie siatka zgrzewana. będzie pan mogl zobaczyc ceny, a montaz to druga sprawa = mozna zrobic samemu - bo naklada sie ja na kolki, zreszta jest instrukcja obslugi wiec nie powinno byc problemu, lub jesli sie nie chce =mozna zlecic prace komus innemu.

Pozdrawiam

Archimedes

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Pytaj w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego, ale podejrzewam, że bez sprawy sądowej się nie obejdzie. A z sądami dzisiaj... wiesz jak jest. Koszty i czas. Długi czas. Jak dawno to kupiłaś? Może ten drugi chcą sprzedać?
    • Dzień dobry Wszystkim Być może wybrałam zły dział,a może nawet i forum,ale już nie wiem gdzie sie poradzić w mojej sprawie.. Mam taki problem-Bliżniak sąsiada niszczy mój dom Kupiłam pół bliżniaka ze 100 procentową prywatnością,ale druga połowa jest zdewastowana,powybijane wszystkie szyby w oknach, a to powoduje wiadomo że natura robi swoje,wiatry deszcze,śnieg,mróz niekorzystnie wpływają na dzielącą mój budynek z budynkiem bliżniaczym ścianę i dach. Ściany od sąsiada te dzielące moją połowę bliżniaka parter i piętro są wręcz zimne i wilgotne. Kontakt z właścicielem jest niemożliwy(zreszta gdy był na miejscu latem 2022 powiedzial ze zabezpieczy i na tym sie skończyło.) Co powinnam zrobić w tej sprawie. Mieszkam w Rybniku
    • A po co drugi raz zakładasz ten sam temat??? Żeby cokolwiek podpowiedzieć trzeba mieć podstawowe informacje, których część już tam udzieliłeś - nikt nie ma czarodziejskiej, kryształowej kuli, w której widzi jak wygląda chałupa, co się da z nią zrobić... Nerwy trzymaj na postronku, odpowiadaj na pytania, wrzuć fotki i wtedy można będzie porozmawiać...
    • Dzień dobry posiadam działkę budowlana na której jest dom wybudowany w 1960/1970 roku dom jest w złym stanie technicznym ( brak nośności stropu, fundamenty w słabym stanie). W związku z tym chcemy go wyburzyć i postawić coś nowego niestety problemem jest działka, która ma 456 m2. W gminie, w której jest ona położona w 2005 roku został uchwalony MPZP według którego minimalna wielkość działki wynosi 500 m2. Na dom normalnej wielkości nie dostaniemy pozwolenia gdyż powiedział nam to architekt. Jednak czy byłaby szansa wybudowania domu do 70 m2 na zgłoszenie? Jest taka szansa moze ktoś miał podobny problem? Czy zostaje nam tylko remont obecnego budynku? Jak dużo możemy wymienić podczas takiego remontu? Z góry dziękuje za odpowiedzi!  Zaznaczam ze działka jest mała ale nam odpowiada i prosiłbym o rady albo jakakolwiek pomoc w kwestii domu bez komentarzy odnośnie wielkości działki  
    • Dobrze twierdzą, tak wlaśnie się robi. Ale oczywiście jak klient sobie życzy to można zrobić inaczej, tylko wtedy o takiej zachciewajce trzeba powiadomić wykonawcę przed robotą. No i te wyszczerbienia spowodowane pewnie fazowaniem płytek przy kiepskiej jakości tarczy szlifierskiej, nie powinny się pojawić. Nie ma co się zastanawiać, niech wymieniają wszystkie jak spaprali robotę i tyle.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...