Skocz do zawartości

szukam firmy od ogrodzen


Recommended Posts

  • 2 lata temu...
Cytat

witam. szukam firmy (nie partaczy!) ktora zajmuje sie montazem konstrukcji ogrodzeniowych z okolic krakowa. dzieki z gory



Witam

Na wstępie pragnę zakomunikować że zajmuję się montażem w Warszawie i okolicach. Mimo to chciałbym zaproponować firmę, której produkty ogrodzeniowe montuje i które mogę Państwu z pewnością polecić.

Proszę sobie sprawdzić stronę internetową www.betafence.com produkty tej firmy są bardzo łatwe m montażu, poniewaz przysłowiowo nie naciągacie Państwo siatki, tylko nakładają na kołki. Producent daje 10cio letnią gwarancje na siatki - Pantanet -Light, Garden, Family i Protect

Jest to siatka zgrzewana, czyli taka, której po przecięciu w 2ch miejscach nie da się wyciągnąć, tak jak wyciąga się drut w
siatce plecionej. Do tego zgrzewy są robione w 4rech miejscach każdego oczka.

Ja zajmuje się montażem w Warszawie i Okolicach

Życze szybkiego i udanego załatwienia sprawy.

Pozdrawiam
Archimedes
Link do komentarza
Cytat

ciekaw jestem ile to kosztuje ? pewnie cena zbliżona do samych ogrodzeń panelowych!
co w przypadku porównania ze zwykłą siatką wypada blado




otoz prosze jeszcze raz odwiedzic strone www.betafence.com albo odwiedzic sklepy Castorama bo tam, co się orientuje znajduje sie siatka zgrzewana. będzie pan mogl zobaczyc ceny, a montaz to druga sprawa = mozna zrobic samemu - bo naklada sie ja na kolki, zreszta jest instrukcja obslugi wiec nie powinno byc problemu, lub jesli sie nie chce =mozna zlecic prace komus innemu.

Pozdrawiam

Archimedes
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...