Skocz do zawartości

Forumowiczu, skąd jesteś?


jętka

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

No niestety w jednostkach samorządowych nie ma kokosów. Wszyscy chcą pracować w US czy UG a jak już dostają pracę to dostają kopa w tyłek jak się dowiedzą ile zarabiają... no chyba że kierowniki itp to już inna bajka icon_smile.gif


Rozumiem, że jesteś "urzędasem" i stąd ten śmiech... szyderczy, tak? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Myślę, że tak. Zauważ, że prowadzą województwa w których się bardzo dobrze zarabia a to oczywiście przekłada się na możliwości budowlane icon_smile.gif


Z tym "bardzo dobrze zarabia" to bym oszczędniej przynajmniej jeśli chodzi o śląskie i nie zapominajmy, że z reguły tam gdzie się może trochę lepiej zarabia to się też więcej za różne rzeczy płaci, ja bym określiła to tak, że tam gdzie o pracę jest łatwiej tam i łatwiej jest budować.
Link do komentarza
Cytat

można to tak nazwać po imieniu icon_smile.gif


Aaa to teraz jasna sprawa. Co niektórzy bardzo cenią sobie taką pracę, bo zarobki urzędnika w stosunku do wkładu pracy są wręcz rewelacyjne a i gwarancja stałej pracy jak nigdzie indziej. No i można sobie w czasie pracy posiedzieć na forum icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Aaa to teraz jasna sprawa. Co niektórzy bardzo cenią sobie taką pracę, bo zarobki urzędnika w stosunku do wkładu pracy są wręcz rewelacyjne a i gwarancja stałej pracy jak nigdzie indziej. No i można sobie w czasie pracy posiedzieć na forum icon_wink.gif



Tak jeśli się jest admninistratorem sieci icon_smile.gif Inni nie mają takiej możliwości icon_smile.gif Cisco pracuje icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak jeśli się jest admninistratorem sieci icon_smile.gif Inni nie mają takiej możliwości icon_smile.gif Cisco pracuje icon_wink.gif


A to mamy tutaj więcej "urzędujących"? icon_smile.gif Ja choć nie pracująca w żadnej jednostce administracyjnej też znajduję czas na pisanie w trakcie pracy, zresztą jak większość na forum. Bo w sumie za co byśmy budowali gdybyśmy nie mieli pracy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Toć te wszystkie Śliczne Panie i Przystojni Panowie powinni spotkać się na Zlocie – wyśmienita okazja.
Jak ktoś chce, to może wystąpić „inkoguto”.
No dalej wpisywać się na listę – nawet jako „tajniacy”.

Z tego co mi wiadomo – wystarczy zadeklarować chęć uczestnictwa „prywatnie” u Dagi, a Ona już wpisze na „oficjalną” listę pod ksywką „tajniak xx”.
Mogę gwarantować, ze „wycieku” nie będzie.

Będzie za to wyśmienita atmosfera i zabawa – to też mogę gwarantować, łącznie z zapewnieniem, że jak ktoś będzie się nudził, to osobiście (no może z pewną pomocą) będę Go „rozrywał”.

No jętka – dyscyplinuj tą najliczniejszą grupę. icon_biggrin.gif

D o p i s a ł e m :
Ps. Mogę pośredniczyć w tej „tajnej operacji” – zapewniam pełną anonimowość. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

No jętka – dyscyplinuj tą najliczniejszą grupę. icon_biggrin.gif


No w to to mnie nie wrobisz icon_biggrin.gif Jestem w stanie "rządzić" przez 8 godzin na dzień a potem mam dość. Sama byłam ciekawa poznać coniektórych bywalców ale jak nie zobaczyłam ich na liście to straciłam motywcję. Może kiedyś... jak zacznę budować. Teraz bym się tylko wymądrzała. Odstaję od Waszej grupy i wiekiem i poglądami, więc stwierdziłam, że nie tym razem icon_smile.gif Ale na przyszłość nie mówię "nie" icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Odstaję od Waszej grupy i wiekiem i poglądami, więc stwierdziłam, że nie tym razem icon_smile.gif



No coś Ty , jętka ..... patrząc na listę - mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są osoby w przedziale wieku od 27 do 50 lat . Rozbieżność jest spora .
A poglądy .... co jeden to inne ..... na rożne sprawy .... jak to w życiu ... a wszyscy fajnie się dogadują w realu icon_biggrin.gif .
Szkoda , że Cię nie będzie .
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
  • 4 lata temu...
Dnia 10.06.2010 o 22:21, aneczka napisał:

wielkopolska... jakoś mało nas...

Nie mało tylko nie chcą się ujawnić, ja też wielkopolska ale na na pograniczu z dolnośląskim czyli jestem pogranicznikiem:icon_biggrin:

Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...