Skocz do zawartości

Czy można zwiększyć liczbę emotikonów?


Recommended Posts

  • 1 rok temu...
miliona się nie doczekałam .... ale pozawracam Redakcji głowę i poprosze o jeszcze więcej emotek ...
wczoraj gawel zwrócił uwagę, że nie ma emotki z odruchem zwrotnym obrazującej że nic więcej nie jest się w stanie zdzierżyć.... icon_lol.gif
mnie brakuje takiej przytulająco-pocieszającej , także takich na dzień dobry i na dobranoc , i takiej spadaj na drzewo , oraz zaraz wracam ... icon_biggrin.gif
przydałyby się także takie za pośrednictwem których można nie używając inwektyw zwrócić uwagę drugiej osobie, że jest wełniastą istotą icon_mrgreen.gif
może by tak jeszcze więcej emotek? ale takich różnistych .... bajeranckich .... ? obrazujących różne stany ducha , oraz zajęcia praktyczno-techniczne typu : idę pracować, wracam do domu , będę później .... icon_biggrin.gif


Link do komentarza
Cytat

tym bardziej, że wiele z nich /tych, które mamy do wyboru/ się powtarza... icon_confused.gif



a skoro już tu napisałam, to przypomnę uwagę elutki - wiele z tych co są teraz jest podwójnie/potrójnie .... gdyby te ponad normę usunąć , byłoby fajnie i czytelnie .... i mniej , a na miejsce tych skasowanych można wrzucić kilka jakichś fajnych nowych ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Powiem tak te które są naprawdę są kiepskie.

Zerknijcie na forum w moim podpisie, może tam jest za mało ale graficznie wyglądają fajnie. Te na forum mają dodatkowo słabo rozdzielczość.

A może zrobić konkurs? Wytypować np 20szt i będzie głosowanie.

Autorus



Proszę nie róbcie z forum BD drugiego pudelka icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...