Skocz do zawartości

Słoneczny z garażem MG Projekt


dziunia52

Recommended Posts

Czy ktoś buduje wg projektu Słoneczny z garażem MG Projekt? [http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/2763-sloneczny-z-garazem.html
Początkowo wybraliśmy ,,Jaskółkę" tego biura, jednak ten projekt jest lepszy do adaptacji dla małej rodziny. W garażu planujemy wydzielić miejsce na kotłownię / paliwo stałe/, powiększyć kuchnię, z jednego pokoju zrobić garderobę. Tani i prosty w budowie dom. Czekam na opinie.

slonecznyg.pdf

slonecznyg.pdf

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja budowę rozpocząłem w zeszłym roku oczywiście była adaptacja dorzuciłem schody, powiększyłem garaż i podniosłem poddasze o 1m, a na całym garażu mam zadaszony taras.... Kotłownie mam w garażu za ścianka... Sam projekt ma błąd w wymiarowaniu który wyszedł przy kopaniu fundamentów być może wynikło to z tego że zamówiłem lustrzane odbicie w każdym bądź razie jedna ze środkowych ścian nośnych jest przesunięta....

Jak dobrze pójdzie w wakacje mury rusza się do góry na razie dobiłem do poziomu 0....
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Cytat

Ja budowę rozpocząłem w zeszłym roku oczywiście była adaptacja dorzuciłem schody, powiększyłem garaż i podniosłem poddasze o 1m, a na całym garażu mam zadaszony taras.... Kotłownie mam w garażu za ścianka... Sam projekt ma błąd w wymiarowaniu który wyszedł przy kopaniu fundamentów być może wynikło to z tego że zamówiłem lustrzane odbicie w każdym bądź razie jedna ze środkowych ścian nośnych jest przesunięta....

Jak dobrze pójdzie w wakacje mury rusza się do góry na razie dobiłem do poziomu 0....




Witam,
Właśnie się zarejestrowałem na forum specjalnie żeby nawiązać z tobą kontakt.
Jestem poważnie zainteresowany tym projektem i chętnie się dowiem jak idzie budowa Twojego domu.
JAk bys mógł w jakiś sposób przedstawić mi zmiany o których piszesz, to byłbym wdzięczny.
Z niecierpliwością czekam na pliki. :smile:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...