Skocz do zawartości

Dla kociak lub szczeniaka


jimt

Recommended Posts

Jeśli macie w pobliżu jakiegoś małego kotka, lub pieska możecie kliknąć po paczkę:
https://www.rosnij-zdrowo.pl/index.html?asp...Activation.aspx

Ogólnie to nie polecam tych karm, ale czasem są osoby dokarmiające dziko żyjące koty i każdy chrupek będzie mile widziany. Można zawsze podarować taką paczę komuś, kto dba o bezpańskie zwierzęta, a osoby dokarmiające często są ubogie i każdy grosz się dla nich liczy. Nie pamiętam ile się czeka, bo znalazłem @ z 2008r i pomyślałem, że wkleję.
I wiem, że są lepsze karmy itp i że można samemu coś kupić, ale to GRATIS od KONCERNU icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Wysłałam to zgłoszenie ( konkretnie to córa zrobiła ).....
po ok.5 - 6 tyg. ( dokładnie w dzień dziecka) przyszła paczuszka dla psiaka..
A w niej :
- 2 paczki suchej karmy po 0,5 kg.
- 4 saszetki mokrej karmy z kawałkami mięsa
- saszetka z koścmi do czyszczenia ząbków
- książeczka o wychowaniu psiapsiuchów
A wszystko za frikooooo .....
Link do komentarza
Ja podpowiedziałem teściowej, żeby się zapisała i dostała też paczkę dla psa jakiś tydzień temu. Była bardzo ucieszona. Pies też. Szczególnie z tych patyków na zęby. Dzięki stokrotka za przypomnienie, bo miałem napisać o tym, ale mi z głowy wyleciało.
Link do komentarza
Cytat

Ja za każdym nowym zwierzątkiem zapisywałam się do tego programu, a że u nas zwierzątek kilka jest, to i paczek już kilka przyszło. Najśmieszniejsze z tego, że koty wolały psią karmę, a pieski kocią... Upodobania icon_smile.gif


Oryginalne mają gusty, albo ta karma jest oryginalna icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...