Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tapety są dobrym rozwiązaniem ,jeżeli chcemy szybo i w miarę czysto wykończyć mieszkanie. tapety ścienne nowoczesne są coraz bardziej popularne i wydaje mi się, że nie bez przyczyny. Jeszcze pare lat i mało które mieszkanie będzie malowanie. Większość moich znajomych ma wytapetowane mieszkania i bardzo fajnie, żywo i przyjemnie to wygląda.
    • Gość Aniela Ludwiczak
      Takim nadrzędnym błędem jest wynajęcie amatora do montażu okien. Dla przykładu, zarówno ja i mój mąż, jak i przyjaciółka moja z mężem kupiliśmy okna na prawdę wysokiej jakości z firmy Oknoplast. Liczyliśmy się z tym, że inwestujemy w okna na lata więc montaż musi być dobrze wykonany i tak zatrudniliśmy do tego firmę, która fachowo zajmuje się montaże okien, drzwi itd. U nas wszystko okej, okna działają jak należy. Natomiast mąż mojej koleżanki zadecydował, że nie będą przepłacać i sam zamontuje te okna. Zrobił to tragicznie, posługując się tylko filmikami z internetu. I co? Zawiało pare razy mocniej, troche chłodniejsze dni dały im w kość i przyszli pokornie po namiary na Panów od naszego montażu w celu poprawienia jego błędów. Mnie by było szkoda tracić czas i nerwy na montaż samodzielnie skoro nie mam o tym wiedzy szczególnie, że zarówno my jak i oni zainwestowaliśmy w na prawdę dobre, ciepłe okna więc montaż jest kluczową sprawą i mamy okna na lata. No ale Polaczkowość z nich wyszła. Nie róbcie tak. Pozdrowienia!
    • Remontujesz dom? Jeśli przy tej okazji wymieniasz okna zwróć uwagę na 12 najczęstszych błędów popełnianych podczas ich wymiany. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/18329-12-najczestszych-bledow-podczas-wymiany-okien
    • Gość Edward Janiszewski
      Bardzo przydatny artykuł. Chciałem się odnieść do tego, że podstawą udanej wymiany okien jest wybor szczelnych i ciepłych produktów. To jest 100% racji. Mega ważna sprawa. Nie warto szukać okien po marketach czy najtańszych możliwych producentach bo nie będą to okna wysokiej jakości. Ja mam od 7 lat okna z Oknoplast i uważam to za doskonały wybór. Okna są bardzo szczelne, przetestowane przez 7 lat, nie mam się do czego doczepić. Wybraliśmy doświadczonego producenta i w 100% spełnił on nasze oczekiwania.
    • Jeśli wyroby stolarki otworowej w mieszkaniu są wysłużone, to najpewniej nadszedł czas na ich wymianę. Gdy inwestor mieszka w budynku wielorodzinnym, może w związku z tym podlegać regulacjom spółdzielni bądź wspólnoty mieszkaniowej. Przy wymianie drzwi i okien, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budownictwob2b.pl/okna-i-drzwi/baza-wiedzy/okna/15256-wymiana-okien-i-drzwi-w-budynku-wielorodzinnym-co-warto-wiedziec
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...