Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

Kurczę, teraz liczę i... chyba się rąbnąłem, bo mi wychodzi: dach: 0,11, ściana 0,15, podłoga 0,18. Tylko że w tabeli urzędowej były podane inne parametry temperatury zewnętrznej i dla innej temperatury robiłem audyt... no i teraz policzyłem jakimś kalkulatorem online, a wcześniej liczyłem audytorem OZC pro... już sam nie wiem.

PeZet

PeZet

Kurczę, teraz liczę i... chyba się rąbnąłem, bo mi wychodzi: dach: 0,11, ściana 0,15, podłoga 0,18. Tylko że w tabeli urzędowej były podane inne parametry temperatury zewnętrznej i dla innej temperatury robiłem audyt... już sam nie wiem.

PeZet

PeZet

Kurczę, teraz liczę i... chyba się rąbnąłem, bo mi wychodzi: dach: 0,11, ściana 0,15, podłoga 0,18. Tylko że w tabeli urzędowej były podane inne parametry temperatury zewnętrznej... no już sam nie wiem.

PeZet

PeZet

Kurczę, teraz liczę i... chyba się rąbnąłem, bo mi wychodzi: dach: 0,11, ściana 0,015, podłoga 0,18. Tylko że w tabeli urzędowej były podane inne parametry temperatury zewnętrznej... no już sam nie wiem.

PeZet

PeZet

Kurczę, teraz liczę i... chyba się rąbnąłem, bo mi wychodzi: dach: 0,11, ściana 0,015, podłoga 0,18. Tylko że w tabeli były podane inne parametry temperatury zewnętrznej... no już sam nie wiem.

×
×
  • Utwórz nowe...