Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet

Gwoli ścisłości: sterownik jest w użyciu od trzech lat i bez problemu obsługuje pompę obiegową kominka.

Zjawisko, o którym dyskutujemy, pojawiło się, kiedy dla eksperymentu wykorzystałem sterownik do obsługi stycznika załączającego grzałki w buforze wodnym.

Miłego dnia. PZ

PeZet

PeZet

Gwoli ścisłości: sterownik jest w użyciu od trzech lat i bez problemu obsługuje pompę obiegową kominka.

Zjawisko, o którym dyskutujemy, pojawiło się, kiedy dla eksperyment sterownika wykorzystałem do obsługi stycznika załączającego grzałki w buforze wodnym.

Miłego dnia. PZ

PeZet

PeZet

Gwoli ścisłości: sterownik jest w użyciu od trzech lat i bez problemu obsługuje pompę obiegową kominka.

Zjawisko, o którym dyskutujemy, pojawiło się, kiedy dla eksperyment sterownika wykorzystałem do obsługi stycznika załączającego grzałki w zasobniku wodnym.

Miłego dnia. PZ

PeZet

PeZet

Gwoli ścisłości: sterownik jest w użyciu od trzech lat i bez problemu obsługuje pompę obiegową kominka.

Zjawisko, o którym dyskutujemy, pojawiło się, kiedy dla eksperyment sterownika wykorzystałem do załączania grzałek w zasobniku wodnym.

Miłego dnia. PZ

PeZet

PeZet

Gwoli ścisłości: sterownik jest w użyciu od trzech lat i bez problemu obsługuje pompę obiegową kominka.

Zjawisko, o którym dyskutujemy, pojawiło się, kiedy dla eksperymentu sterownika wykorzystałem do załączania grzałek w zasobniku wodnym.

Miłego dnia. PZ

×
×
  • Utwórz nowe...